köşe koltuk tavsiyesi

rachelgreen

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2007
262
108
merhaba hanımlar
konuda bir degişiklik yapıyorum daha önce farklı bir köşe sormustum şimdi farklı bir köşe tavsiyesi isteyecegiöm

bellona nın yeni piyasaya çıkan bir modeli yine köşe takımı ama birde teklisi var resimde de gördüğünüz gibi hem teklisi hemde köşenin sonlarındaki kısımlar tv koltugu baba koltugu şeklini alabiliyor çok rahat pofuduk bir koltuk sizce nasıl iki rengi var koltuk takımında gördüğünüz koyu kahve ve açık olan vizon gibi renk sizce hangisi daha güzel

Eklentiler

• almina-kose-takimi-10.jpg
    almina-kose-takimi-10.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 775
  • almina-kose-takimi-01.jpg
    almina-kose-takimi-01.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 616
  • Almina Klt Tk-AcikKahve (1).jpg
    Almina Klt Tk-AcikKahve (1).jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 531
Son düzenleme:
Bende 3, modeli beğendim hem rahat hem ayakları yüksek temizlik yaparken rahat olur diye düşündüm bende de Bellona Levante köşe takımı var ve çok memunun

3. Acik renk oldugu icin cabuk kirlenir, surekli temizlik ister..annemin var boyle kose takimi acik renk cok kullanmamasina ragmen kirleniyor. Hatta bi leke olmus bi yeri, cikmak bilmiyor :KK20:

Ben 1. yi begendim..hem koyu renk, kir gostermez, hemde oturmasi rahat ve şık gorunuyor. 2 yi begenmedim, rahatsiz gorunuyor.:KK66:

merhaba
yanıtlarınız için çok teşşekür ederim 3. en begendiğmi benim ama malesef kir leke konusu çok kafa karıştırıyor açık renk kullanımı zor hakikaten oturup kalksanız dahi leke olma kirlenme ve bunun gözükme ihtimali çok bide çocugunuz varsa temizliğe daha çok zaman harcamak gerekecek ben zaten rahat üzerinde sıkıntısız kirlendimi derdi olmadan oturmak istiyorum malesef onu elemek zorunda kalıcam bu durumda

Senin zevkine uyarmı bilmem ama ben çok memnunum kumaşından sadece yastıklar fermuarlı

Eklentiler

• IMG_20150913_180835.jpg
    IMG_20150913_180835.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 545
Ben 3.modeli beğendim illa bunlardan biri olacaksa bizde köşe seçtik topiğimde mevcut görmek isterseniz biz çok memnunuz her gelen çok beğeniyor çok rahat buluyor üzerinde uyumak harika:KK76:

X