Kosuyolu Medipol Hastanesi Doktor Önerisi/Mine Kaymakçı

Warrior Women

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2021
63
127
Merhabalar, Mine Kaymakçı nin hastası olan veya hakkında bilgisi, duyumu olan var mıdır?

Bu hastanede gittiğiniz, yakınınızın gittiği başka bir doktor var mıdır?

Yorumlarınız için teşekkürler.

Merhabalar, Mine Kaymakçı nin hastası olan veya hakkında bilgisi, duyumu olan var mıdır?

Bu hastanede gittiğiniz, yakınınızın gittiği başka bir doktor var mıdır?

Yorumlarınız için teşekkürler.
Sakın diyim Mine Hanımı tercih etmeyin. O kadar korkunç deneyimler yaşattı ki bana. 2. Doğumumda kendisine gittim ilk doktorum Parvana Seyidova’yı mecburen hastane değiştirdiği için bırakmak durumunda kalmıştım. Ama ne büyük hataymış. Mine Hanım aşırı ilgisiz hadi bunu göz ardı ediyordum ama aynı zamanda 37. haftadan itibaren bana daha önce hiç yaşamadığım kadar ağrışı ve acılı vajinal muayeneler yaptı. Hem de tamamen gereksizdi daha doğum başlamamış kasılma yok. Her hafta bunu yaparak doğumu öne çekmeye çalıştı. 39. Haftamda da yine aynı muayeneden sonra suni sancı verip kendi programına uydurduğu bir sezeryan gibi normal doğum planladı bana. Sabah 8.30 da gel 2 de bitmiş olur doğurturum seni dedi. Ben bebekte herhangi bir sıkıntı yoksa bunu niye yapıyoruz diye sorduğumda aşırı sinirlenip beni terslemeye korkutup manipüle etmeye başladı. İşte keyfin bilir böyle doğal doğurcam illa diyorsan. O zaman ben yetişemeyebilirim şansına kim varsa o doğurtur seni ameliyatımda olabilir gelemem. Zaten 2. doğumun sende yetişemeyebilirsin arabada mı doğurursun naparsın bilmem diyip resmen fırçalayıp azarladı. Hiç tavsiye etmem kimseninde o aciz anında böyle bir muamele görmesini istemem.

X