Kotta kaç beden,kumaşta kaç beden giyiyorsunuz?

ohcanimadeysin

♥pamugum ve prensesim ♥
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
6.873
31
kızlar bu aralar kot bedenine takmış durumdayım.
28 giyenler çok hoşuma gidiyor.fizik olarak çok beğeniyorum.
ben hiç giyemedimde merak ediyorum kumaşta kaç bedene tekabül ediyor.:44:
kemikliyim,leğen kemiklerim geniş olduğundan en zayıf halimle bile kumaşta 38 giydim,36 ya ölsemde giremem o kemikler yüzünden
normalde kumaşta 38-40 giyiyorum ama bilindik markalarda..diğerlerinin aklıpları ya çok bol ya çok dar oluyor
kotta da genelde 31 giyiyorum.30 da var ama nadir.dün bir arkadaşıma sordum kaç beden giyiyorsun diye..kesin 27-28 dir diye bekliyordum..incecik bel.göbek kalça yok 30 demesinmio bile 30 giyiyorsa ben bu 28 i hiçmi giyemicem yaa..

kotta 25 kimi zamanda 26 giyiyorum kumaşda da 36.ben kendimi 25 e girecek kadar zayıf görmüyorum ama oluyor:44::44:

markada çok farkediyor anlaşılan ..bahsettiğim arkadaş vena dan almış yeni kot.26 beden dedi..biri 30 biri 26 çok fark var..bende venadan alayım bari 29 falan giyerim kesinkendimi iyi hissederim

kumaş giymyorum ..lisedeyken giyiyordum ama unuttum..kotta 29 giyiyorum likralıysa çok çok büyük geliyor açıldıkça.ama 29 diyebilirim.kalıplar çok farkediyor yaa.normalde 29sa bazısında 30 oluyor bazısında 28 artık şaşırdım ne diyeceğimi

bende kotta 26 - 27 beden giyiyorum artık kota göre değişiyor. bazısında 26 olurken bazısında 27 oluyor. kumaş pantolon giymediğim için onu bilmiyorum valla

kotta :30 32 kumasda 38 beden gıyorum ama kottan kotada degısıyor bı bakıorsun 29 a gıyorum kucuk basenlerım var ama bı bakıorum o 29 da basen bıle farketmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…