Kötü kokan insan

Geçmiş olsun
ben de aynı şekilde şimdi çok dikkat ediyorum ayrıca yediklerimi de beslenme seklimi değiştirdiğim için simdi ilaç vs. kullanmıyorum ama bence sizde takıntı olmuş olabilir eşiniz haklı
boşverin bebek bir doğsun olmazsa bir daha gidersiniz doktora
Bilmiyorum mesela bir yere yatili gidiyorum sasiriyorlar ne kadar cok fircaliyorsun fazla fircalamak da zararli falan. Derdimi anlatiyorum abartiyorsun diyorlar hastalik olmus sende diyorlar. Annem diyor mesela senden hic agiz kokusu almadim cok abartiyorsun. Ama elimde degil sanirim midem iyilesse bile bu fircalama huyundan vazgecemiycem huy oldu. Millet en az 2 ayda bir firca degisirken benim dis fircam 1 haftada ölüyor telleri ayrik ayrik oluyor atiyorum. Bol bol firca bulundururum bu yuzden evde. Univ zamaninda yurttaki arkadasim sok olmustu firca dayanmiyor diye. Napiyon kizim fircayi cigniyon mu da bu hale geliyo demisti. :KK70:

Bilmiyorum mesela bir yere yatili gidiyorum sasiriyorlar ne kadar cok fircaliyorsun fazla fircalamak da zararli falan. Derdimi anlatiyorum abartiyorsun diyorlar hastalik olmus sende diyorlar. Annem diyor mesela senden hic agiz kokusu almadim cok abartiyorsun. Ama elimde degil sanirim midem iyilesse bile bu fircalama huyundan vazgecemiycem huy oldu. Millet en az 2 ayda bir firca degisirken benim dis fircam 1 haftada ölüyor telleri ayrik ayrik oluyor atiyorum. Bol bol firca bulundururum bu yuzden evde. Univ zamaninda yurttaki arkadasim sok olmustu firca dayanmiyor diye. Napiyon kizim fircayi cigniyon mu da bu hale geliyo demisti. :KK70:

fazla fırçalamak gerçekten zararlı minesi zarar bu sefer de
koku gelmiyorsa haklılardır yanımızdaki insan daha çok alır kokuyu çünkü
dişinize yazık o kadar da fırçalamayın yaşlılıkta ihtiyacınız olacak

O kimse psikolojik yardım sağlayın fiziksel sağlığı da bozulmuş baksanıza hiç normal değil. Çok yaşlıysa biraz zor tabi yaşlıların isteyerek gelmesi.

O bahsettiginiz yakininizin psikolojik problemleri var bence. Kafada yaralar cikacak kadar pis olmanin bazka aciklamasi olamaz. Dikkat ettiniz mi hic takinti veya biriktirme huyu var mi?

psikolojik problemleri oldugunu bende dusunuyorum cunku surekli yatiyor yemek yapmayi temizlik yapmayi sevmiyor ortalik les gibi ama içi çok rahat, evin içi les gibi kokar cam pencere açma huyu yok...
Birde pis zaten kendiside temiz degil cok rahat kafasi bu konuda...

psikolojik tedavi almayi da kabul edebilecek biri degil...

Kesin bu kaynanandir yoksa bu kadar hunharca anlatmazdin...

benimde bir tanidigm var ifşa etmiyeyim kendisini 6 ay yikanmaz belkide daha fazla , kokar leş gibi yanina yaklasmaya iğrenirsin kafasinda hep yaralar cikar iltihapli falan iyyy ya anlatirken bile kaşıntı tuttu...

Var yani malesef suyla bir türlü barisik olmayan insanlar...

Bile isteye üzerini pislet kafasina bisey dök mecbur kalir belki...

Daha lisedeyim ne kaynanası :KK70:
Haftada 2 kere zorla sokuyoruz da çamaşır sık değişse ve dişlerini fırçalasa koku bu kadar olmaz.neyse birkaç hafta idare ediyoruz,yaşlı sonuçta değişmez daha

burnuna Mandal takip gez evde annenle de işbirliği yap kızım sen hep Teyzen gelince böyle yapıyorsun neden diye sorsun senin yanında sen de kokuyor anne de iccik sana saygısız falan filan diye laf sokusturur ama sonra belki yıkanır

Konu 6 yil oncesinin ama yazmadan duramadim benim oyle bi arkadasim vardi kiz bildigimiz idrar kokardi asla yaninda duramazdik bir gun geldi sordu bana x ben kokuyormuyum hayir dedim diyemedim evet diye cunku en ufak seye bayiliyodu basima kalir diye hayir dedim sinifimiz da cok ayak kokardi kokan kizi bulduk erkek arkadasimiz vardi yakindik baya bir kac grup kiz ve o arkadas gidip kiza demistik ama yine degistirmemisti arsiz iste bu dedigim olaylarda 2018 2019 yillari yasanmisti

Konu 6 yil oncesinin ama yazmadan duramadim benim oyle bi arkadasim vardi kiz bildigimiz idrar kokardi asla yaninda duramazdik bir gun geldi sordu bana x ben kokuyormuyum hayir dedim diyemedim evet diye cunku en ufak seye bayiliyodu basima kalir diye hayir dedim sinifimiz da cok ayak kokardi kokan kizi bulduk erkek arkadasimiz vardi yakindik baya bir kac grup kiz ve o arkadas gidip kiza demistik ama yine degistirmemisti arsiz iste bu dedigim olaylarda 2018 2019 yillari yasanmisti
Kızın ayakkabısı mi kokuyormuş?

Sizin durumunuza en mantıklı ve kibar çözüm hamama davet etmek. İçinde keyifli bir hamam sefası olan bir filmi izleyin birlikte. O sahnede ay canım çok hamam çekti ya birlikte gidelim eğleniriz diye ısrar kıyamet hamama götürmek.

Sizin durumunuza en mantıklı ve kibar çözüm hamama davet etmek. İçinde keyifli bir hamam sefası olan bir filmi izleyin birlikte. O sahnede ay canım çok hamam çekti ya birlikte gidelim eğleniriz diye ısrar kıyamet hamama götürmek.
Konu 6 yil oncesinin ablacim evet bu arada kiz ayni corabi 1 ay giymisti

Ay bende önce cevap verenler yukarıya çıkartmış fark etmemişim tarihi.
İnsan nasıl 1 ay çorap değiştirmez ya yuh. Bir uyarılıyorsun bari buna utan.
Maalesef daha sonra okulu birakti evlendi koskoca tek tasiyla bizim sinifa gelip hava felan atti ben de hala ayaklarin kokuyor mu demistim de kavga etmistik jsjxakkxajxjsj

X