Kötülüğün dibini görmeden mutlu olunmuyor

Yildizsezen

Atam izindeyiz ∞ <3
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
952
1.452
26
Merhaba içimi dökmek istedim bu sefer. Bundan yaklaşık 4-5 ay önce paylaştığım konularımı hatırlayanlarınız vardır belki. Dipten mutluluga giden hikayemi anlatiyorum bu kez...
2016 benim icin tamamen uğursuz bir yıl oldu aşk arkadaşlık derken toplu halde çok güzel darbeler yedim. Çevresi tarafından güzel bulunan ama kendini böyle hissetmeyip kompleksleri olan saçma sapan şeyleri kafaya takan kendini sevmeyen biriydim. Ama kendim hakkında küçümseyemeyeceğim bir şey var da o da temiz kalpli ve iyi biri olduğumdur. Yaklaşık 1.5 sene önce en yakın arkadaşım dediğim 3 yillik kardesim gibi saydigim arkadasimin sevgilisi, ona bana aşık oldugunu ve onunla sadece benimle yakin olmak icin konustugunu soylemis. Benim bu konu hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu ve bunu bana soylemeden sinifta herkesin icinde "Yildiz biraz namuslu olsa zaten benim sevgilim boyle bir sey yapmazdi, o ayartmistir ayartmadigi erkek yok zaten beni gercekten sevmisti Yildiz sadece kullanilmak icin. Gercek sevdigi benim" gibi kulagimdan cikmayan igrenc cumlelerle iftira atmisti bana. Benim okul hayatim mahfolmustu. Dune kadar yanimda olanlar sirtini cevirmiş, elini bile tutmadigim yuz vermedigim erkekler arkamdan iftiralar atiyorlardi. Bana sirtini cevirmeyen gercek arkadaslarimi da gördüm cok sukur. O zorbalik ve sozsel tacizlerle gecen 1 senem boyunca surekli yanimda oldular.
O 1 senem boyunca geleceğimi dusunup sadece ders calistim eski berbat ortamimdan kopup baska bir mahalleye de tasinmistik. Mekan degisikligi hayirli olur diye bir sey var ama benim icin pek hayirli olmadi. Ilkokulu bile birlikte okudugumuz cocukluk arkadaslarimla ayni mahalleye tasinmistik baslarda her sey cok guzeldi her gun birlikteydik. Tamamen umursamaz duygulari kapali biriydim (Hayati boyunca iki sevgilisi olmus ve el ele tutusmaktan ileri gitmemis birinin duygulari nasilsa) Okulların kapanması yaklaşmıştı notlarim harikaydi sinavlar bitmisti ve son 2 hafta izin alip gitmemistik. Sabahlarim uyumakla aksamlarim da bazen disari cikip icip kafa dagitmak bazen de alisveriste geciyordu. O zamanlar cok guzeldi erkekli kizli arkadaslarimla cok egleniyor gunumuzu gun ediyorduk. Bir aksam ansizin karsima o cikti. Onu gordugum an kafamda simsekler cakti. Anlatamiyorum hislerimi ama onun hayatimda cok cok onemli.bir yer edecegini bastan hissetmistim. O beni farketmedi 1 hafta sonrasinda yeniden bir anda karsilastik. O da beni ilk gordugu an mahalledeki kizlardan numarami istemis o gece konusmaya basladik. Her sey cok guzel gibiydi. Konusması icten gibiydi sevmeyen biri o kadsr güzel rol yapamaz gibi. Ama sonradan aci bir sekilde anladim ki hepsi benim tecrubesizligimden safligimdan kaynakli. Basi beladan kurtulmazdi. Ölmemesi icin gecelerce ettigim duaları zaman gectikce ne acı ki tam tersi icin ettim. Her zaman icin mutlaka bir kavgası olurdu. Bir gece cidden cok fena olaylar oldu bıçaklı kavgası çıkacaktı. Kendimi kaybetmis gibiydim arkadaşları ona iyi geldigimi soyleyip onu vazgecirecek tek kisinin ben oldugumu soyluyorlardı. O gece onu evden dışarı yollamadım ve o kafayla birlikte olduk. Son anda sana daha fazlasini yapamam dese de zamanla cok daha kotu seyler oldu. Uyuşturucu bağımlısıydı, vazgeçmesi icin çok çabaladım agladim sizlandim ama farkettim ki bende batıyordum... Ben ben degildim kendimi kaybetmis tum ihanetleri farkettigim halde kanit bulamadigimdan askimdan sustugumu anlik bir patlamada anladim. Surekli ayril baris halindeydik. Bir kere bile yazmadi bana hep ben yazdim barismak icin. Askta gurur olmaz diye bir sey yoktu, gururuz birileri uydurmustu bunu da gec anladim. Defalarca intihar girisiminde bulundum. Annemi babami kahrettim okulu biraktim nefes alamiyor bu gece yarin sabahi goremem diye agliyordum. Sadik biri degildi yalanciydi ama yalan soyledigi asla anlasilmazdi. Agzindan tek dogru cikmadigini aldattigi kizLAR bana ulasinca anladim. Bana yarardan cok zarari vardi. 5 aydan fazla suren iliskimde sevismek disinda paylastigimiz hic bir sey yoktu. Bir kac guzel soz, gelecege dair yalanlar bos bakislari bile arar olmustum. Saclarimin cakma sari oldugundan 50 kilo oldugum halde kilolusun diye gelen hakaretler Cok sonradan kendime itiraf etsem de ona duydugum sey takıntiydi sadece ten uyumumuzdan dolayi birlikteydim.Sonralari ben istemedigim halde cok kez dokundu bana. Cok pisman oldum ailemin yuzune bakamiyordum ama ondan ayrildigimea ailem destekleyip tamamen yanimda oldu. Arabayi ustume mi surmedi. Mahalledeki yuzune tukurmeyecegim erkeklere aramizda gecenden fazlasini anlatip tacizsel laflarina mi izin vermedi neler neler yapti. Bu olaydan sonra duygularimi yitirip gecelerce tovbe ettim. Aglayarak sabah ezanlarina kadar af diledim. Okulu birakmistim ama puanlarim cok daha guzel bir okula yetiyordu oraya baslayip gecmisime tamamen sunger cektim. Hic bir seyi takmayan aci cekmeyen surekli mutlu biri olarak devam ettim.Yanimda olan arkadaslarim da benimle birlikte o okula geldi. O sure zarfinda baska flortlerim de oldu ama acikcasi erkeklere guvenmedigimden sadece muhabbet olsun diye konustum. Onlarin da amaci belliydi zaten. Baska birinden hoslanmaya baslamistim cok yakisikliydi esmer uzun boylu cok guzel yuzu fizigi olan biri ve komikti ama sirf yeniden birini sevmekten korktugum icin surekli laf soktum birbirimizi gordugumuzde kafamizi cevirip laf sokuyorduk. Ben onu karaktersiz biri sansam o yuzden uzak durmaya calissam da (cevresindeki kixlara yuz vermez duygularini onemsemezdi) bir gun insanca konusma firsatimiz oldu havadan sudan konusup herseyi dalgaya vuruyorduk. Telefonlarimizi aldik gecelerce konusuyorduk bi gece vakti arayip cikma teklifi etti bana. Ertesi gunu bulustuk ve cikmaya basladik. Onu gercekten seviyorum ve ilk defa sevildigimi hissediyorum. Tum ailesi beni biliyor sosyal medya hesaplarindan kizlari takipten cikarip sadece benimle fotograflar atip heryerde ismimi yaziyor. Ben geceleri uyurken bana mektuplar yazip sabahlari veren, surekli surprizler yapan sevdigi bakislarindan anlasilan disaridan tanimayanlarin bire imrenerek baktigi bir iliskimiz var. Onu seviyorum gercekten cok seviyorum. Yaninda cok rahatim cok komik biri surekli guluyorum. Yuzune baktigimda sevgi doluyorum o da yuzume sevgiyle bakiyor. Surekli bana asik oldugunu soyluyor. Digeri gibi seyler yapmayacagini biliyorum ama opustugumuzde bile eski sevgilimin bana zorla dokunuslari kendinden gecisleri gelip beni yeni sevgilime karsi cok pisman ediyor. Ne zaman yakinlassak gecmisimden dolayi cok korkuyorum, yuzune baktigimda pismanlik doluyorum ve eski sevgilimin bir sekilde tekrar karsima cikmasindan cok korkuyorum. Onunla cok mutluyum ve kaybetmek istemiyorum.
Sizlere cok tesekkur ederim kotu olaylarimi ustu kapali anlatsam da hep yanimda oldunuz. Buyuklerim abla tavsiyesi verdi, yasitlarimdan benzer seyler yasadiklar destek aldı, destek verdi. Şuan mutluyum evet ama yeni anliyorum ki hayatına giren arkadaslari, asklari hem aynada kendine hem ailenin yuzune bakarken pisman olmamak icin iyi secmek gerekiyormus. Kendimizi kandirmaya calistigimiz anlarda bile aslinda icimiz biliyor. Gercek arkadasliklar da seni dibe cekmeye calisan sinsi insanlar da kendini belli ediyor, kullanmaya calisan ya da tamamen kalpten temiz duygularla seven erkekler de...

Çok uzun ben okuyamadım bir yere kadar okudum bıraktım gözlerim kanadı :KK43:
Kuzum lise zamanlarını mı anlattın sen bir de ne dicem bu ne biçim mahalle herkes birbirini tanıyor ben mahallemde kimseyi tanımıyorum :KK53:

Kuzum lise zamanlarını mı anlattın sen bir de ne dicem bu ne biçim mahalle herkes birbirini tanıyor ben mahallemde kimseyi tanımıyorum :KK53:

Evet lise zamanlarım bunlar. Ay evet Allah belasini versin bu mahallenin herkes herkesi tanir tum kekolar kose baslarinda oturur

Ne güzel bak güzel bir ilişkiye başlamışsin.
Ama simdi ne olacak. Eskisini soylemeyi dusunuyor musun? Bence soyleme soyleyince her guzel sey sonlaniyor. Ama soylemezsende baskasindan ogrenirse oda cok kotu. Neyse ben seninde içini karartmayim. ALLAH MUTLULUGUNU DAIM ETSIN CANIM BENIM.

Bilmem senin tamamen saf tamamen sucsuz olduguna inanmiyorum. Hep sen sucsuz arkadslarin sevgililerin mi suclu.

Bilmem senin tamamen saf tamamen sucsuz olduguna inanmiyorum. Hep sen sucsuz arkadslarin sevgililerin mi suclu.

Burda tacize ugradigimi aldatildigimi haksiz yere iftiraya ugradigimi anlatmisim "sen" suclusun diyorsunuz. Ben en yakin arkadasinin sevgilisini ayartacak kadar karaktersiz degilim erkek gorunce cıvıyacak biri de degilim ve bu konuda tamamen sucsuzum. Sevgiliyken bir seyler yasamis olabilirim kendim soylemisim yazinin basinda agzimla degil mi? Sonrasinda bitince olanlar tacizdi dedim. Olaylar bittiginde hala beni rahatsiz etmesi benim sucum mu? Ben mi aldattım onu ben mi kafayi cekip cekip sokakta sıkıştırıp tacizlerimle intihara surukledim? Beni ne kadar taniyorsunuz? Kadinin dusmani kadin gercekten yeni tanisilan, samimiyet olmayan birine de haksız yere yargilamayacagi gibi siz diye hitap edileceginden size de siz diye hitap ediyorum hanimefendi.

Ne güzel bak güzel bir ilişkiye başlamışsin.
Ama simdi ne olacak. Eskisini soylemeyi dusunuyor musun? Bence soyleme soyleyince her guzel sey sonlaniyor. Ama soylemezsende baskasindan ogrenirse oda cok kotu. Neyse ben seninde içini karartmayim. ALLAH MUTLULUGUNU DAIM ETSIN CANIM BENIM.

Cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin :KK60: Erkek arkadasim eski erkek arkadasimin yaptigi karaktersizlikleri biliyor o yuzden bana daha ilgili davranip sevgisini daha cok belli ediyor. Benim de korkum bilmedigi kisim olan iftiralari ogrenmesiydi ama insallah o insan bir daha karsima cikmaz Allah cikarmiyor karsima sukur ki :nazar:

Seçtiğiniz mahalleler iyi değil :)
Küçük şehirdeysen başın daha çoookk ağrır büyük şehirdeysen güzel semtlere gidin

Buyuk sehirdeyim :) Suanki evimiz kira ve sehir merkezi is yerlerimize falan yakin oldugu icin oturuyoruz. Ev satin almayi dusunuyoruz burdan uzak biyerde insallah o zaman kurtulacagim :KK49:

Burda tacize ugradigimi aldatildigimi haksiz yere iftiraya ugradigimi anlatmisim "sen" suclusun diyorsunuz. Ben en yakin arkadasinin sevgilisini ayartacak kadar karaktersiz degilim erkek gorunce cıvıyacak biri de degilim ve bu konuda tamamen sucsuzum. Sevgiliyken bir seyler yasamis olabilirim kendim soylemisim yazinin basinda agzimla degil mi? Sonrasinda bitince olanlar tacizdi dedim. Olaylar bittiginde hala beni rahatsiz etmesi benim sucum mu? Ben mi aldattım onu ben mi kafayi cekip cekip sokakta sıkıştırıp tacizlerimle intihara surukledim? Beni ne kadar taniyorsunuz? Kadinin dusmani kadin gercekten yeni tanisilan, samimiyet olmayan birine de haksız yere yargilamayacagi gibi siz diye hitap edileceginden size de siz diye hitap ediyorum hanimefendi.
Buraya konu aciyorsan olumsuz elestiriler olacaginida kabul etmelisin. Benim fikrim bu bir sayfa savunacak sey yamissin ama hala fikrim bu.

Buraya konu aciyorsan olumsuz elestiriler olacaginida kabul etmelisin. Benim fikrim bu bir sayfa savunacak sey yamissin ama hala fikrim bu.

Fikirlere saygi duyarım. Kendine karsi da elestiri yapan biriyim. Sonuc olarak kendimi savunmuyorum olani yaziyorum. Size savunma yapmam gereken bir sey zaten yok. Beni tanimiyorsunuz iyi dusunseniz artisi olmaz kotu dusunseniz eksisi.

Doğruysa yazdığınız yaşınız daha 19, çok şey yaşamışsınız ama zaman uzun önünüzde.
Umarım mutluluğunuz, sevginiz, birlikteliğiniz daimi olur.

Ya senin o üstüne araba sürmeli konunu, sonrasındaki en yakın arkadaşının sana yazdığı ve sonrasında bir çocuk için burak özçivit diye girip kahtalı mıçıya benziyormuş diye anlattığın başlıkları hatırlıyorum. Şu an şunu okuyunca senin bazı şeyleri çok fazla yanlı anlattığını düşündüm, nedenini vs sormana gerek yok; ama cidden ben senin uzun süre daha mutsuz olacağını tahmin ediyorum. Inşallah yanılıyorumdur.

Doğruysa yazdığınız yaşınız daha 19, çok şey yaşamışsınız ama zaman uzun önünüzde.
Umarım mutluluğunuz, sevginiz, birlikteliğiniz daimi olur.

Tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin insallah boyle devam eder :nazar:

Ya senin o üstüne araba sürmeli konunu, sonrasındaki en yakın arkadaşının sana yazdığı ve sonrasında bir çocuk için burak özçivit diye girip kahtalı mıçıya benziyormuş diye anlattığın başlıkları hatırlıyorum. Şu an şunu okuyunca senin bazı şeyleri çok fazla yanlı anlattığını düşündüm, nedenini vs sormana gerek yok; ama cidden ben senin uzun süre daha mutsuz olacağını tahmin ediyorum. Inşallah yanılıyorumdur.

Evet zaten bu yazimda da belirttigim gibi yazan cok erkekle konustum ama muhabbetine. Onlarin da niyeti vakit gecirmekti benim de. Yakin arkadasim yazdiginda ertesi gunu yaptigimin cok yanlis oldugunu dusunup iliskimiz olmasinin arkadasligimizi zedeleyecegini soyleyip o konumda da bunu guncellemistim zaten. Burak ozcivite benzeyen cocukla da sadece oylesine konusuyordum tavirlari rahatsiz edici derecede civik geldiginden konusmayi kesmistim zaten iliskim olana kadar yazdi olmayacagini anladiginda da hayirli olsun diyip kapadi o da. Bu yazimda da soyledim eski iliskimden sonra duygularim kapandi umursamaz oldum diye. Su anki sevgilime sevgimi yansitabiliyor olabilmem bile mucize bunlar olaylarin ic yuzuydu. O varken mutsuz olamam gibi insallah yaniliyorsunuzdur

Tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin insallah boyle devam eder :nazar:

Evet zaten bu yazimda da belirttigim gibi yazan cok erkekle konustum ama muhabbetine. Onlarin da niyeti vakit gecirmekti benim de. Yakin arkadasim yazdiginda ertesi gunu yaptigimin cok yanlis oldugunu dusunup iliskimiz olmasinin arkadasligimizi zedeleyecegini soyleyip o konumda da bunu guncellemistim zaten. Burak ozcivite benzeyen cocukla da sadece oylesine konusuyordum tavirlari rahatsiz edici derecede civik geldiginden konusmayi kesmistim zaten iliskim olana kadar yazdi olmayacagini anladiginda da hayirli olsun diyip kapadi o da. Bu yazimda da soyledim eski iliskimden sonra duygularim kapandi umursamaz oldum diye. Su anki sevgilime sevgimi yansitabiliyor olabilmem bile mucize bunlar olaylarin ic yuzuydu
Iyi de ben bütün başlıklarını zaten sonuna kadar okudum, boşa özet geçtin. :) Çok kişiyle konusabilirsin, çoğu kişi böyle zaten, doğru kişi kim direkt anlamak mümkün değil. Benim sen de hissettiğim başka bi durum; ama dedigim gibi inşallah yanılıyorumdur.

Fikirlere saygi duyarım. Kendine karsi da elestiri yapan biriyim. Sonuc olarak kendimi savunmuyorum olani yaziyorum. Size savunma yapmam gereken bir sey zaten yok. Beni tanimiyorsunuz iyi dusunseniz artisi olmaz kotu dusunseniz eksisi.
Tamam iste tamda onu diyorum. Bunlaron hepsi yorum

Erkek arkadaşıyla mutlu olursun inşallah.ne kadar kotu bir insan girmiş hayatına dediğin gibi bir daha karşına çıkmaz inşallah.aslinda onu ilk tanıştığında da az çok olmadık biri olduğu bellidir.ama zaten lise donemindeymissin o siralar maalesef böyle şeyleri farkedememen olabilecek birşey.b undan sonra çok dikkatli ol

Okudum
Nasıl okudum bilmiyorum okudum ama
Canim geçmiş hayatına süngeri çek
Hatalardan dönmek erdemdir
Pismansin
Rabbim affedicidir
Pardon kuzum ya senin iletiyi almışım Helenra Helenra
Düşün gözlerim ne hale gelmiş

X