Kp kavga

sole_di

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
8
7
30
Merhabalar. İlk defa konu açıyorum. Kp ile çocuk yüzünden kavga ettik yani kendisini ilgilendirmeye bir konu için diyelim. Geçici olarak birlikte yaşıyoruz, kızımda bu aralar asla uyumuyor, mız her şey için ağlıyor, uykusuzum. Gece saat 2de sesimi biraz yükselttim işte uyu, neden uyumuyorsun gibi. Bir anda odadan çıkıp sanki bu ani bekliyormuş gibi hakaretler, kötü sözler havada uçuştu, şok oldum bir şey yapamadım, söyleyemedim. Kv bile eşine sana ne, ne karışıyorsun, bırak kim nasıl istiyorsa öyle çocuğunu yetiştirsin dedi. Eşim uyuyordu asla odadan çıkıp noldu, babasına napıyorsun demedi, ben uyandırdım her şeyi anlattım yine çıkmadı odadan inanırmısınız uyumaya devam etti. Sabahda çıkıp babamlara geldim, o günden ailesi ile konuşmuyoruz, eşim de yalnız çocuğu sormak için yazıyor. Gerçekten şu konuda asla anlam veremiyorum eşim neden ailesini haklı görüyor, kp yaptıkları normal mı?

Babası gidin evimden derse ne diyecek? O yüzden susuyor acizlikten.
Ya aslında babası bi nevi gidin demiş. Dolmuş üst üste çoluklu çocuklu bu olay patlama noktası olmuş.
Adamın gece bi şey yapmamasını anlıyorum olay büyümesin diye.
Ama ertesi gün konuşup o evden bir an önce çıkmaya bakması gerekirdi. Kendine güvenemiyor belli ki, böylelerini koca yapıyorlar.

Kayınpederinizin gece vakti Odaya müsadesiz gelip çirkin kelimeler kullanması elbette yanlış. Ama küçük çocuğunuza gece herkes uyurken insanları uyandıracak kadar yüksek bir sesle kızmanıza da bir anlam veremedim. Çocuk bu sonuçta uyumazda ağlar da. çocuğunuza karşı tutumunuzda bi gariplik var gibi hissettim

Arkadaşlar, anlatayım, eşimin kendi evi var ama kirada, sözleşmesi bitmedi ( evlendiğimizde işte bir kaç aya bitecek dediler sonra öğrendim bir kaç yıl varmış daha bitmesine). Kvlerde kiraya para vermeyin evimizde yaşayın biz zaten yazlıkta olucaz (emekliler). Ben hamile kaldıktan sonra türlü türlü bahaneler yaparak döndüler. Umursamadım kendi kendime dedim ki, zaten 2-3 aya kendi evine geçiceksin hem çalışıyordum bir sabah bir akşam görüyordum.
Kaç defa eşime dedim yapamıyorum, kiraya çıkalım asla dinlemedi, bir kaç defa da sorunlar oldu ilk değil.
Evet eşim tam bir pısırık hatta pısırık kendisine iltifat olur.

Merhabalar. İlk defa konu açıyorum. Kp ile çocuk yüzünden kavga ettik yani kendisini ilgilendirmeye bir konu için diyelim. Geçici olarak birlikte yaşıyoruz, kızımda bu aralar asla uyumuyor, mız her şey için ağlıyor, uykusuzum. Gece saat 2de sesimi biraz yükselttim işte uyu, neden uyumuyorsun gibi. Bir anda odadan çıkıp sanki bu ani bekliyormuş gibi hakaretler, kötü sözler havada uçuştu, şok oldum bir şey yapamadım, söyleyemedim. Kv bile eşine sana ne, ne karışıyorsun, bırak kim nasıl istiyorsa öyle çocuğunu yetiştirsin dedi. Eşim uyuyordu asla odadan çıkıp noldu, babasına napıyorsun demedi, ben uyandırdım her şeyi anlattım yine çıkmadı odadan inanırmısınız uyumaya devam etti. Sabahda çıkıp babamlara geldim, o günden ailesi ile konuşmuyoruz, eşim de yalnız çocuğu sormak için yazıyor. Gerçekten şu konuda asla anlam veremiyorum eşim neden ailesini haklı görüyor, kp yaptıkları normal mı?
Tabikide sen haklısın. Kp ne oluyor karışıyor yahu. Sanki çocuğa işkence yapıyorsun.
Kolaysa kendisi baksın beyfendi.
Bazen Benim kp’de yemek yedirirken karışmaya çalışıyor zorlama yedirirken fln. Cvp bile vermeden yedirmeye devam ediyorum. Ama tabü benim eşim gereken cvbı veriyor benim yerime.
Oyızden şanslıyım.

Eşin veremiyorsa gereken cvbı sen vereceksin yoksa akıllanmazlar
Öocuğu kendi çocuğu sanıyolar çünkü

Arkadaşlar, anlatayım, eşimin kendi evi var ama kirada, sözleşmesi bitmedi ( evlendiğimizde işte bir kaç aya bitecek dediler sonra öğrendim bir kaç yıl varmış daha bitmesine). Kvlerde kiraya para vermeyin evimizde yaşayın biz zaten yazlıkta olucaz (emekliler). Ben hamile kaldıktan sonra türlü türlü bahaneler yaparak döndüler. Umursamadım kendi kendime dedim ki, zaten 2-3 aya kendi evine geçiceksin hem çalışıyordum bir sabah bir akşam görüyordum.
Kaç defa eşime dedim yapamıyorum, kiraya çıkalım asla dinlemedi, bir kaç defa da sorunlar oldu ilk değil.
Evet eşim tam bir pısırık hatta pısırık kendisine iltifat olur.
Dönmeyin o zaman o eve ayrı eve çıkmadığınız sürece

Abartılacak birşey göremedim ama fazla tepki verdiysen bilemem zaten ters teper her zaman bebek korkar daha fazla ağlar hep tersine gider. Kendisi duyarsız tırsan bir çocuk yetiştirmiş ama alt temelinde kimbilir ne korkusu var çok mu mükemmel bir babamıymış o? eşin hiç normal değil. Bu soğukluk falan. Çocuğunu görmese nefes alamaz insan ben kedimi bile özlüyorum be.
Kp içten içe sana düşmanmış zaten ne yapsan kendini beğendiremezsin.

X