Kpss GK♡GY ve Yds Çalışma Mekanı

Mistik Kedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2015
1.769
1.266
Listeye katılmak isteyen herkese kapımız açık. Adınızı listeye kendiniz ekleyebilirsiniz. En sonuncu listeye ekleme yapıyoruz. Soru çözdükçe de soru sayınızı ve listenin en altına toplam soru sayınızı da yazarsanız hem kim ne kadar çözmüş görebiliyoruz hem de kimse konudan kopmamış oluyor. Hepimize iyi çalışmalar :KK66:

study.gif

En çalışkan üyelerimiz: :KK9:

1. Haftanın birincisi
1100 soru ile hkn_ays_ask hkn_ays_ask
smileys-winner-472128.gif

2. Haftanın birincisi 993 soru ile aaynaa aaynaa

3. Haftanın birincisi 1023 soru ile hkn_ays_ask hkn_ays_ask

4. Haftanın birincisi 804 soru ile lovelycoperontherope lovelycoperontherope

5. Haftanın birincisi 740 soru ile aaynaa aaynaa

6. Haftanın birincisi
1580 soru ile asend asend
winner_first_h4h.gif
winner_first_h4h.gif
winner_first_h4h.gif

7. Haftanın birincisi 717 soru ile asend asend
winner_first_h4h.gif
winner_first_h4h.gif
winner_first_h4h.gif

Son düzenleme:
iyi çalışmalar mistik kedi bende yds den 70 üstü almak istiyorum ar. görevlisi olabilmek için senin çalışma stilin nedir?

teşekkür ederim :KK66:
ben p. verbs ve kelime çalışıyorum ezber yapmaya çalışıyorum

ben ezber yapamıyorum direkt kelimeleri. makale okurken arada bilmediğim kelimelerin altını çizip sözlükten bakıp altlarına yazıyorum. sonra ilerde o makaleye yeniden dönüyorum. bir daha okuduğumda kelimelere önceden bakmış olduğum için hepsi aklımda kalıyor. ama bazı inatçı kelimeler ısrarla kafama girmiyor. onları da bir kağıda yazıp yanımda gezdiriyoum cebimde :KK70:

ben ezber yapamıyorum direkt kelimeleri. makale okurken arada bilmediğim kelimelerin altını çizip sözlükten bakıp altlarına yazıyorum. sonra ilerde o makaleye yeniden dönüyorum. bir daha okuduğumda kelimelere önceden bakmış olduğum için hepsi aklımda kalıyor. ama bazı inatçı kelimeler ısrarla kafama girmiyor. onları da bir kağıda yazıp yanımda gezdiriyoum cebimde :KK70:
bende ezberleyemiyorum işte zaten kendi yöntemimle :KK70: Senin yöntemin iyiymiş makalelerini nerden okuyorsun?

bende ezberleyemiyorum işte zaten kendi yöntemimle :KK70: Senin yöntemin iyiymiş makalelerini nerden okuyorsun?
internette haber sitelerinden. kültür sanat bilim okumayı seviyorum. siyaset gündem haberlerini hiç sevmem. sen de sevdiğin alanlarda okuma yap. insan okurken merak edecek.

Son düzenleme:
internette haber sitelerinden. kültür sanat bilim okumayı seviyorum. siyaset gündem haberlerini hiç sevmem. sen de sevdiğin alanlarda okuma yap. insan okurken merak edecek.
anladım teşekkür ederim. bende senin gibi çalışayım sonra da birbirimize kelime sorar pekiştiririz :KK66:

X