kpss hakkında, çok mutsuzum ve çok bunaldım

Şu kpss olduğundan beri benim çevremde dahil olmak üzere bir kişi mutlu değil.
Yine dogramis insanları bu kpss denen illet.

***GÜNCELLEME: Bugün KPSS açıklandı ve kendi puan türümde 87 aldım 🥰 Bundan sonra bir sürü kurum sınav açacak ve an itibariyle hepsine girmeye hak kazandım 😇 Destekleriniz için çok teşekkürler umarım bundan sonrası da çok güzel ve hayırlı olur 🙏🏻
Tebrik ederiim, helal olsun valla 👯‍♀️ 87 derece olmuyor mu ilk 100’e mi girdin 🥳

Aylardır bu sınava çalışıyodum. Önceki yıllara ait çıkmış soruları ve benzer yayın denemelerini çözdüğümde hep 90 üstü aldım hatta 93,94 leri bile gördüm aynı sürede. Ama bugünkü sınavda resmen çuvalladım. İşaretlediğim çoğu şeyden emin değilim, banko olarak baktığım birkaç konuyu boş bıraktım, resmen bir enkaz gibiyim şu an. Her şey çöpe gitmiş gibi hissediyorum. Kaydırma bile yapmış olabilirim gibi düşünceler beynimi yiyip bitiriyor.

Üstelik 6 gün sonra kpss alan sınavım yani hukuk sınavım var daha. Ona çalışmam lazım şu an ama ağlamaktan başıma ağrılar girdi.

Bir sene daha eve kapanmak istemiyorum, beni bu kadar mutsuz eden ve çocukluk travmalarımı yaratan aile evinde daha fazla durmak istemiyorum çünkü bu evde her şey başıma kalkılıyor, sürekli kavga yaratılıyor ve nefes bile alamıyorum.

Bu sebepten başka bir şehre gidip özel sektörde asgari ücrete karın tokluğuna çalışıp sürekli şehir şehir duruşmalara gitmek ve deli gibi sömürülmek istemiyorum.

Gerçekten karanlık bir kuyuda hissediyorum kendimi. Üniversiteye başlarken o kadar pozitiftim ki, çok iyi bir okulun hukukunu 4 yılda bitirdim, ileri düzey ingilizcem var ama sanki her kapı birer birer yüzüme kapanıyor. Çıkmazda boğuluyorum.

***GÜNCELLEME: Bugün KPSS açıklandı ve kendi puan türümde 87 aldım 🥰 Bundan sonra bir sürü kurum sınav açacak ve an itibariyle hepsine girmeye hak kazandım 😇 Destekleriniz için çok teşekkürler umarım bundan sonrası da çok güzel ve hayırlı olur 🙏🏻
Çok sevindim. Umarım en kısa zamanda kurum sınavlarını da kazanır iş hayatına başlarsınız. Donanımlı akıllı gençlere bayılıyorum 😍

X