Kpss kitapları için destek

Selcan2000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2018
3
0
24
Ben bu kpss kitapları için laptopumu sattım 200 TLye kendim de kattım ama hala eksiklerim var ikinci el sitelerden tamamladim ama hala eksiklerim var yetmiyor bir bilginiz varmı bu kitaplari almak için para desteği var mıdır nasıl yol izleyip alabilirim kafayı yiyeceğim okumak isteyen insanın parası yoksa okuyamıyor lisede üniversitede sağlık ti hiç temelim yok video yanına soru bankası deneme vs kitap kaynakları lazım ama o kdar pahalılar ki çok eksiğim var araştırdım ama nasıl bulacağımı bu kitap parası desteği var mı yokmu bilen varsa yardımcı olsun ona göre yol izleyeyim.

Ben bu kpss kitapları için laptopumu sattım 200 TLye kendim de kattım ama hala eksiklerim var ikinci el sitelerden tamamladim ama hala eksiklerim var yetmiyor bir bilginiz varmı bu kitaplari almak için para desteği var mıdır nasıl yol izleyip alabilirim kafayı yiyeceğim okumak isteyen insanın parası yoksa okuyamıyor lisede üniversitede sağlık ti hiç temelim yok video yanına soru bankası deneme vs kitap kaynakları lazım ama o kdar pahalılar ki çok eksiğim var araştırdım ama nasıl bulacağımı bu kitap parası desteği var mı yokmu bilen varsa yardımcı olsun ona göre yol izleyeyim.
Kpss kitaplarının yüklü oldugu drivelar var linklerden istediğin kitabı indirebiliyorsun. İstersen kıtabı kırtasiyeden çektir istersen telefonundan sorusunu çöz. Bu arada sana tavsiye olarak kendi medodumu anlatayım bol bol konu tekrar ettim tarihten bir not defteri tut ve uyumadan önce kesinlikle o defteri gözden geçir. Ben bol bol konu tekrar videoları izledim. Tavsıyyem hoca webde kanalı cok kaliteli hocaları. İster lisans olsun ister önlisans kpss hocalardan memnun kalırsın.Linki senin için bulucam. Canını hiç sıkma yalnız değilsin ben de kpss ye hazırlanırken cok zorlandım maddi zorluklar her zaman olacak azmin seni kurtarır güçlü ol hep. Umarım her şey gönlünce olsun.

Evet maalesef Türkiye'de öğrenci olmak çok zor kitap fiyatları aşırı uçuk dediğiniz gibi bende arada internetten kitapları indiriyorum ama gözlerim ileri derece miyop olduğu için verimli olmuyor kırtasiye den çıktı almak isteyince de kitapta 2-3 lira eksik fiyat veriyor keşke üniversitemdeki gibi ucuz kırtasiyeler olsaydı bulundugum ilçede hepsi çok pahaci üniveristemdeki gibi kırtasiye olsa idi çıktı düşünüyordum bende bazılarını ikinci elden çikti olaraktan aldım ama hala eksiklerim var tamamı çözümlü matematik ve antrenmanlarla Matematik alacaktım ama fiyatlar uçmuş

Kpss kitaplarinda 2016 senesinin konulari ayni mi degisiklik var mi?
Bende 2016 kpss kitaplari var, cok az kullanılmış. Onlari elden çıkaracağım. İsteyene verebilirim.

Kpss kitaplarinda 2016 senesinin konulari ayni mi degisiklik var mi?
Bende 2016 kpss kitaplari var, cok az kullanılmış. Onlari elden çıkaracağım. İsteyene verebilirim.
Müfredatlarda değişiklerler oldu ama ortak konularda vardır, çözümlü soru bankalarıniz var ise aslında işinize yaramıyor ise bana lazım

Canım hiç gerek yok sıfır kitap almaya. İnstagram'da kpss fotokopicileri var oraya bak.

telegram da kpss grupları var ve onlarda bir sürü kaynagın pdf i var ordan faydalanabilirsiniz

X