KPSS kursu ?

songa84

BARBİ BEBEK NİŞANLANDI !
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
2.375
1
arkadaşlar kpss kursuna gitmeyi düşünüyorum.istanbul avrupa yakasında oturuyorum.hangi kursu tavsiye edersiniz ? bir de bu kurs hangi ayda başlıyor ? ne zaman gidip dershaneyle görüşmek gerekiyor ? ayrıntılı bilgi verecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum

fem bu sene a grubu kursu açıyor + diğerlerini adamlar işlerini iyi yapıyorlar..

kpss ye giren arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfennnnnn

arkadaşlar çağdaş çözüm dersanesi, kadıköy çözüm dersanesi ve kadıköy başarı akademi hakkında bilgisi olan varmı ? ben avrupa yakasındayım ama bu dershaneler yazılmış başka bir sitede.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olun lütfen.ya da iyi diyebileceğiniz bir kpss kursu varmı ?

geçen sene bakırköy murata gittim belli hocaları var çok iyidir.onları talep edersen iyidir .daha fazla bilgi almak istersen yardımcı olabilirim

istanbul dışında olduğum için bilmiyorum ama ben geçen yıl kursa gittim çok faydası oldu bu sene tekrar gidicem bizim kursumuz ekimde başlıcak haziranda biticek sonra temmuzda hızlandırma başlıcak eylülde biticek

songa bende kasım ayı için murat dersanesine yazılmayı düşünüyorum,
bakırköyde canımm

sitesine girip bi bak kurs tarih ve saatleri belirlenmiş canım

ben dün taksim fem dersanesiyle konuştum..ekimde başlayıp 2010 eylülde bitiyomuş cnm..ben gitmeyi düşünüyorum....fiyatıda çok uçuk diil..

ya bende istiyorum, konunu takip ediyorum ama nedense bir çok kişi bakıp geçiyor.mutlaka vardır aramızda aslında, fikirlerini bekliyorum.

canım şimdi murat eğitim kurumuyla görüştüm, bakırköydeki şubesiyle.
aralıkta dersler başlıyomuş.300 saat sürüyor.toplamda 1100 tl imiş.taksit yapıyolarmış.

aralıkta dersler başlıyomuş.300 saat sürüyor.toplamda 1100 tl imiş.taksit yapıyolarmış.

bugün gazetede ilanını gördüm karacan akademi varmış. hep 1. çıkarıyormuş.sitesine baktım hoşuma gitti. bu konuda bilgin varmı canım.bu arada muratın fiyatı uygunmuş.

Kadiköy çözüme gittim,pek tavsiye etmem

canım sen ne zaman konustun??? bende bakırkoy murat ve tasarı arasında kararsız kaldım

songa bende kasım ayı için murat dersanesine yazılmayı düşünüyorum,
bakırköyde canımm

sitesine girip bi bak kurs tarih ve saatleri belirlenmiş canım

canım belkıde kurs arkadası olucazDD ama ben ekım ıcın dusnuyorum sen neden kasım ayını tercıh ettın fıyatmı degısıyo???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…