Kpss Önlisans 2020

Bende çocuk gelisimi bölümüm. 67 almıştım ilkin bende hiç çalışmadım. Bu sene çalışacağım inş ama lisans a tamamladığım için final ödevlerimden fırsat kalmıyor. Hangi kaynakları kullanıyorsunuz arkadaşlar soru bankası için? Bir de whats app grubu kurabiliriz aslında birbirimizin sorularını çözeriz

Bugün matematik ve coğrafya çalıştım 🌸Şimdi kalkıp bi ders de tarih dinlicem. 30 da Türkçe paragraf çözüp bitiririm artık 😇

Nameles Nameles bence uyku düzensizliği problemini bi an önce halletmelisin 🌸 Çünkü ben 13.00'a kadar uyudum bi kere. Ne kadar geç kalkarsam o kadar her şeye karşı karamsar ve isteksiz oluyorum.. ama sabah 9.30 da kalktığım zaman enerjim yüksek oluyo. Koca bi gün var önümde diyorum. Yavaş yavaş öğleden sonraya kadae çalışıyorum. Erken kalkmak kesinlikle çok önemli..

Nameles Nameles bence uyku düzensizliği problemini bi an önce halletmelisin 🌸 Çünkü ben 13.00'a kadar uyudum bi kere. Ne kadar geç kalkarsam o kadar her şeye karşı karamsar ve isteksiz oluyorum.. ama sabah 9.30 da kalktığım zaman enerjim yüksek oluyo. Koca bi gün var önümde diyorum. Yavaş yavaş öğleden sonraya kadae çalışıyorum. Erken kalkmak kesinlikle çok önemli..
O alarm her çalışında hep yarım saat yarım saat erteleniyor. Birinin tutup kolumdan zorla kaldırması lazım :/ sınava 2 ay kala deneme sınavına gömüleceğim. Normal sınav saatinde çözcem hep bakalım düzene girecek mi? Şu saat oldu vatandaşlık çalışıyorum. Gece geç uyuduğumda keyiften geç uyumuyorum aslında.

İyice sıcaklar bastırmadan erkenden kalkıp ders çalışmam soru çözmem lazım

Bugün 50 Türkçe paragraf (daha da arttırıcam) 1 konu matematik, 1 konu tarih, 1 konu coğrafya bitti. Çok şükür 🤗

Bende bu yıl gircem sınav ne zaman onu bile bilmiyorum bi yandan hamilelik bi yandan okul nasıl olacak bilmiyorum

Bende bu yıl gircem sınav ne zaman onu bile bilmiyorum bi yandan hamilelik bi yandan okul nasıl olacak bilmiyorum

Kolay gelsin. İşin içinde hamilelik var bilemedim ne desem 🌸 İnşallah istediğiniz gibi olur. Hangi sınava gireceksiniz?

1 ders Vatandaşlık, 1 ders Coğrafya, şimdi Türkçe paragraf (50 tane düşünüyorum) bi de Tarih ve matematikten birer ders yaptım mı bugünlük ben tamamım 🙋🏻‍♀️

Paragrafta çok yüklenmişsin bıkkınlık vermiyor mu?

Aslında sıkıyo ama, sınavda da okurken çok zor oluyo. Amacım o sıkıntıyı yıkmak. Sınavda en çok vakit öldüren şey o paragraflar. Hızlanırsam en az 15 dakika kâra geçerim 😎 Sen de yap 🌸

Bugün de 1 ders tarih, 1 ders coğrafya, matematik çalıştım. 1 ders de vatandaşlık dinlicem 🌸 30 da Türkçe yeter bugünlük 😇

Aslında sıkıyo ama, sınavda da okurken çok zor oluyo. Amacım o sıkıntıyı yıkmak. Sınavda en çok vakit öldüren şey o paragraflar. Hızlanırsam en az 15 dakika kâra geçerim 😎 Sen de yap 🌸

Bugün de 1 ders tarih, 1 ders coğrafya, matematik çalıştım. 1 ders de vatandaşlık dinlicem 🌸 30 da Türkçe yeter bugünlük 😇
30 da sabitledim :). Çıkartmayada niyetim yok vallahi. Coğrafya tarih vatandaşlık hızlı çözüyorum zaten süre olarak ordan kar a geçebilirim

Evet arkadaşlarım devam ediyor muyuzz?? Benim pandemi sürecindeki ev istirahatim maalesef ki neredeyse 2 ay önce sona erdi... ama işe gidip gelsem de çalışmaya devam ediyorum. Tarihi yarıladım. Coğrafya bitti full test çözümüne geçtim. Bi 20 gün içinde sürekli video izleyerek tarihi bitirip sadece testlere geçmeyi planlıyorum. İşe başlayınca biraz ağırlaştı süreç. Allah ne verdiyse artık 🤗😂

Yarınki kpss ye girecek arkadaşlara başarılar 🤗 Benim daha var. Ben de çalışmaya devam 💜🤗

Arkadaşlar merhaba,
KPSS lisansta sorulan güncel soruların 4 tanesi benim hocam vatandaşlık hocasının hazırladığı güncel bilgiler kitabından çıktı.
Ben sınavdan önceki gün bakmıştım kitaba bu sayede yapabildim.

Lisans sınavına girdim ve kitapla isim bitti soru bankası bölümü de var hic işaretleme yapmadım.
Isteyen birine yollayabilirim. Çevremde kpss adayı yok çünkü başka, kitap ziyan olsun istemiyorum.
İlgilenen varsa mesaj atsın yarın yollarım hemen

X