Kpss yoldaşları <3

çok haklısın canım hatta ilk başlıyorum

güncelle başlıyorum
1)ilk özgün ana muharebet tankının adı.
2)avrupa parlemontosu başkanı kimdir
şimdilik mobilim de canlarım sonra bol bol paylaşırım :KK16:

daha ben güncell hiiççç çalışmadım hiçç en sona bıraktım ondan bilemiorum bunları kuzumm :KK53:

Kizlar sinav tarigi degisme ihtimali varmis habwrinuz varmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok haklısın canım hatta ilk başlıyorum

güncelle başlıyorum
1)ilk özgün ana muharebet tankının adı.
2)avrupa parlemontosu başkanı kimdir
şimdilik mobilim de canlarım sonra bol bol paylaşırım :KK16:
1)ALTAY
2)Şimdilik Martin Schulz ama pazar günü yeni seçim varmış(bak bu baya güncel olacak gelebilir)

istiklal mahkemeleri son görevini hangi olay sırasında yapmıştır

Mustafa Kemal Pasaya suikast girisimi

sorular için teşekkürler:KK16: bende bakayım bir kaç soru güncel çalışmıyorum bari burda cevaplayarak aklımda kalsın herkes katılsın arkadaşlar:KK36:

Kk ana sayfasinda yaziyo Ramazan ayina denk gelmesi sebebiyle g. Doguda havalarin sicak olmasi okullarda klima olmaması sebebiyle degisme ihtimali varmis inşallah erken tarihe almazlar

Reklam icerdigi icin biraz kirptim

Eklentiler

• $1401110577464.jpg
    $1401110577464.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 34

Bende duydum bu haberi ama değiştir iç eklerini zannetmiyorum çünkü önce yapılsa bende dahil herkes tepki verir sonra yapılsada bir ay sonra yapılması lazım çok uzun bir süre olacağını zannetmiyorum

Kızlar kpss önlisans tarih konularını uzatmışlar ya onunla ilgili bir sorum olucaktı.Önceden 2. dünya savaşı derken bitiyordu konular yanlış hatırlamıyorsam şimdi çağdaş türk ve dünya tarihi konularından çıkabilir diye o konuları da eklemişler.Ve çok sıkıcı sadece okuyorum bana biraz vakit kaybı gibi geldi.Çok kapsamlı siz de okuyup geçiyor musunuz yoksa detaylı bir şekilde ezberliyor musunuz onu merak ettim :) Zaten tarihte ezberlenecek o kadar çok şey var ki tarih konularını bitirdim ama kafam allak bullak.

hımm baktım canımm lisans için geçerli bu ben önlisans dan giricem ama inş bi değişiklik yapmazlar ya :KK31:

Kızlar kpss önlisans tarih konularını uzatmışlar ya onunla ilgili bir sorum olucaktı.Önceden 2. dünya savaşı derken bitiyordu konular yanlış hatırlamıyorsam şimdi çağdaş türk ve dünya tarihi konularından çıkabilir diye o konuları da eklemişler.Ve çok sıkıcı sadece okuyorum bana biraz vakit kaybı gibi geldi.Çok kapsamlı siz de okuyup geçiyor musunuz yoksa detaylı bir şekilde ezberliyor musunuz onu merak ettim :) Zaten tarihte ezberlenecek o kadar çok şey var ki tarih konularını bitirdim ama kafam allak bullak.

evet çağdaş türk dünya kısmını bende okuyup geçtim sorularda anlarım diye bekliyorum doğru düzgün not bile almadım ve banada acayip sıkıcı geldi ve çok detay ve uzun konular dediğin gibi canım ama bilmek zorundayızz mecbur öğrencez yani :KK34:

Bu arada size de sorayım sabahtan beri kafamı kurcaladı netten çok araştrdım ama net bilgi bulamadım
ikta ve gulam sistemlerini ilk uygulayan devletler hangileri ??
bilen beni aydınlatabilirmi
Meble ösym kaynakları farklı almış okduuguma göre biçok konu değişmiş galiba çıldırmama az kaldı :KK30::KK30:

bu arada size de sorayım sabahtan beri kafamı kurcaladı netten çok araştrdım ama net bilgi bulamadım
ikta ve gulam sistemlerini ilk uygulayan devletler hangileri ??
bilen beni aydınlatabilirmi
meble ösym kaynakları farklı almış okduuguma göre biçok konu değişmiş galiba çıldırmama az kaldı :KK30::KK30:
ıkta karahanlılar gulam gazneliler olabilir mi. Emin değilim ama

ıkta karahanlılar gulam gazneliler olabilir mi. Emin değilim ama

Cnm MEB de yer alan bilgilere gore cvpliyorm zira ÖSYM de MEB kaynaklar ini esas aliyor ve birçok KPSS hazrlk kitapları guncellenmedigi için bu konuda.yanlis bilgi içeriyor.MEB e gore:
- İktayi ilk defa uygulayan Hz. Ömer
-İlk defa uygulayan ilk türk İslam dev. Karahanlilar
-Geliştiren Büyük selc dev.
-osmanlilarda da bu dirlik.adini almistr uygulayan hükümdar 1.Murat kaldiran 2. Mahmuttur.

Gulam sistemini uygulayan da yine Karahanlilardr bircok kpss hazrlik kitabinda gazneliler diye geçer fakat MEB karahanlilar olarak almistr..

Diğer topikte bi arkadaş böyle yazdı canım :KK31:

1)ALTAY
2)Şimdilik Martin Schulz ama pazar günü yeni seçim varmış(bak bu baya güncel olacak gelebilir)

Mustafa Kemal Pasaya suikast girisimi

sorular için teşekkürler:KK16: bende bakayım bir kaç soru güncel çalışmıyorum bari burda cevaplayarak aklımda kalsın herkes katılsın arkadaşlar:KK36:
vaaaayyyy işte bu ablamsın bu madalyayı sana veriyorummm :KK42::KK19:

oda nerden çıktı hiç duymadmmm :KK53::KK53::KK53:

canım lisanslar için hani ramazana denk geliyor yaa:KK50:

Cnm MEB de yer alan bilgilere gore cvpliyorm zira ÖSYM de MEB kaynaklar ini esas aliyor ve birçok KPSS hazrlk kitapları guncellenmedigi için bu konuda.yanlis bilgi içeriyor.MEB e gore:
- İktayi ilk defa uygulayan Hz. Ömer
-İlk defa uygulayan ilk türk İslam dev. Karahanlilar
-Geliştiren Büyük selc dev.
-osmanlilarda da bu dirlik.adini almistr uygulayan hükümdar 1.Murat kaldiran 2. Mahmuttur.

Gulam sistemini uygulayan da yine Karahanlilardr bircok kpss hazrlik kitabinda gazneliler diye geçer fakat MEB karahanlilar olarak almistr..

Diğer topikte bi arkadaş böyle yazdı canım :KK31:

hadi ya ben bunu bilmiyordum çok bilgilendirici oldu çok sağlsın canım

cnm meb de yer alan bilgilere gore cvpliyorm zira ösym de meb kaynaklar ini esas aliyor ve birçok kpss hazrlk kitapları guncellenmedigi için bu konuda.yanlis bilgi içeriyor.meb e gore:
- iktayi ilk defa uygulayan hz. ömer
-ilk defa uygulayan ilk türk islam dev. Karahanlilar
-geliştiren büyük selc dev.
-osmanlilarda da bu dirlik.adini almistr uygulayan hükümdar 1.murat kaldiran 2. Mahmuttur.

Gulam sistemini uygulayan da yine karahanlilardr bircok kpss hazrlik kitabinda gazneliler diye geçer fakat meb karahanlilar olarak almistr..

diğer topikte bi arkadaş böyle yazdı canım :KK31:

teşekkür ederiiim paylaşım içinn :KK34::KK34:

rica ederim şekerler :KK16: ee neler yapıyosunuz durumlar nasıl ne alemdesiniz anlatsanıza az :26:

valla canım kaç gündür misafirle doluydu hep pek çalışamadım çağdaş hiç başlamamıştm bugün ona başladım hiç içimden gelmiyor :)

sen başka neler yapıyorsun yavrum

X