Kredi Kartı Hakkında Acill

Yalnizkelebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2015
3.452
1.116
28
Herkese iyi akşamlar
Daha önce hiç kredi kartım olmadı kullanımı avantajları dezavantajları Hakkı'nda da kulaktan duyma bilgilere sahibim.
Ama artık istediğim ürünleri taksitli alabilmek amacıyla kredi kartı kullanmaya karar verdim.
Bugün netten araştırdım biraz ama pek çözemedim doğrusu
Bende sizlere sormak istedim en avantajlı hangisi diye ?
Bugün öylesine garanti Bonusa başvurdum geri döneceklerini söylediler ama yıllık 82 tl kredi kartı kullanım aidatı varmış çok Can'ım sıkıldı bunu duyunca.
World kart talep etsem diyorum o yapı kredinin maaş müşterisiyim acaba yine yıllık aidat isterler mi ? Açıkcası ben aidat ödemek istemiyorum ama onunda öğrenci olmak taksitlendirme yapmamak gibi şartları varmış galiba bende önlisans mezunuyum aöf den devam ediyorum. AÖF ü kabul ederler mi bankada ?
Son olarak çok fazla alışveriş yapan biri değilim ayda 1-2 kere taksitli ürün ancak alırım lütfen yardımcı olun
Bide bankaya sor demeyin hepsi kendi lehine konuşuyor güvenemiyorum çevremde de pek detaylı bilgisi olan yok. Cevap yazan yazmayan herkese çok teşekkür ederim

Hiçbir kredi kartına aidat parası ödemem. Benim için çok kullanışlı,nakit parayla hesabımı tutturamıyorum ben. Bazen büyük paralara harcama yapılıyor herzaman cüzdanda okadar para mı taşınır ? Çok az nakit bulundururum cüzdanımda yeri gelirse harcarım onu,onun dışında heryerde kart kullanırım.

Hiçbir kredi kartına aidat parası ödemem. Benim için çok kullanışlı,nakit parayla hesabımı tutturamıyorum ben. Bazen büyük paralara harcama yapılıyor herzaman cüzdanda okadar para mı taşınır ? Çok az nakit bulundururum cüzdanımda yeri gelirse harcarım onu,onun dışında heryerde kart kullanırım.
Siz hangi kartları kullanıyorsunuz peki ?

Bizim katlardan alıyorlar. Ekstrede görünce bankayı arıyorum iptal ettirilen kartı bu ne böyle yılda bu kadar parapuan vermiyorsunuz diyorum. Geri verelim o zaman diyorlar.

Bende kredi kartın falan çalındı sandım. Acill deyince. Acil'e gel, Allah iyiliğini versin :KK69:

X