kredilerde iyileştirme

senaysenay

tü tü tü maşallahhhh
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
142
0
Slm kızlar, konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?, şimdi kredi çekip ev aldım farzedelim şimdi atıyorum 15000 peşinat verdim aylık 980 ödedim, yarın öbürgün elime bi miktar toplu para daha geçti bunu bankaya götürüp yatırdığımda banka kredilerinde iyileştirm oluyomu yani 980 yerine taksitler daha aşağı düşüyor mu? umarım anlatabilmişimdir.:nazar:

taksitlerde elbette düşme olur.ama yatırdığın paranın %2 si mortgage yasasına göre banka tarafından komisyon olarak kesilir.geri kalan tutar kredinden düşülür.

Slm kızlar, konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?, şimdi kredi çekip ev aldım farzedelim şimdi atıyorum 15000 peşinat verdim aylık 980 ödedim, yarın öbürgün elime bi miktar toplu para daha geçti bunu bankaya götürüp yatırdığımda banka kredilerinde iyileştirm oluyomu yani 980 yerine taksitler daha aşağı düşüyor mu? umarım anlatabilmişimdir.:nazar:

Kredi çekmeyi düşünüyorsanız hızlı hareket etmenizde fayda var. Kredi faiz oranalrı gün geçtikçe yükseliyor.

X