Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

maşallah gözdem bak bak bitmiyor senin dersler çalışırken allah sabır versin sana....
bu arada bizde 410 lira yatırıyoruz, eşimle benimki 205 ten 410 tutuyor...battık bu ay biz kredi kartı da epey yüklü geldi, kemer sıkacaz artık
birazdan eşim yatırıp gelicek paracıkları
perşembe de kaydı yaptırıp geşicem, verirlerse kitaplarıda alırız artık perşembe akşamı nasipse bismillah diyecem...

hoşgeldin aramıza canım..geçen yıl bendim çaylak....artık buranın müdavimlerinden oldum
bende murattan çalştım geçen yıl..sonra soru bankasından soru çözdüm...şükür iyiydi puanlarım..murat yetiyor canım üzülme...
ama bu sene bulamadım ben muratı bi kaç gün daha bekleyecem, çıkmazsa netten lider yayınlarını sipariş edicem..

baktıkça içim açılıyor ama gerçekten
bu dersleri verirsem bitiyor başka ne isterim ya
hiç nazlanmadan sızlanmadan çalışıcam
benim bu sene staj var diye daha çok tutar sanmıştımda tutmadı neyseki
400 küsür olur diyordum anneme
200 vermişti
dün diyo naptın harcamadın dimi
yok duruyor dedim sen bi 250 daha hazırla dedim
yok olmaz diyor
ne olmaz 400 küsür vardır napcam ben diyorum yok kızım taksitler var diyo
ya iyide ben napiyim kayıt yaptırmıyım mi diyorum olmasın 400küsür 300 olsun diyo tamam söylerim dedim
neyseki o kadar oldu
bizde bu ay göçtük valla
babamda çalışamayacak 1 ay
napcaz bakalım:26:

http://www.kadinlarkulubu.com/aciko...gretim-ders-calisma-sayfasi.html#post31916316

Yeni sayfamız huzurlarınızda efendim

Hadi bakalım listeye isim yazdırmaya , bu sene çok motiveli geçecek hissediyorum

oooooooo süperrrrrrrrr
dk 1 gol 1 yahu
çok sevindim ben bu habere
hemen uçuveriyorum

Son düzenleme:
kızlar selam bişe soracağım , normalde bu dönemde 3 sınıftan benim 2 tane dersm kalmıştı .şimdi girdim baktım başka başka dersler gelmş. bunları almak zorundayım dimi .

4sınıfın dersleri de eklenmiş normalde kendi isteğimiz şeklinde yapmıyor muyduk ?

gözdem maşallah ne çok derslerin var gerçi benide senden farkım yok bu dönem 2 dersle yetiniirm diyordum açıköğretim güzellik yapmış eklemişde eklemiş

Bu ay benim içinde öyle valla eylül ayı bitsin diye hergün söylemiyorum

çook teşekkür ederimm hepinizin bilgilerine ihtiyacım varr çalışmam gereken 50 ünite var dediğiniz gibi aöf nin kitaplarındaki özetleri de okuyaym :))

hoşbuldum teşekkür ederim biraz korku var bende ya yapamazsam diyee:) ben murat açıköğretim şubelerinden buldum mavi kalın bir kitap bir soru sorular var tavsiye ettiler aldım ama bakalm hayırlısı

merhaba arkadaşlar kayıt yaptıranların kayıtları hayırlı uğurlu olsun
kayıt yapacak olanlara da Allah kolaylık versin bugün sırada çok bekledim de ondan.
ben kaynak kitap murat yayınlarını aldım. 2 sayfa özet anlatımı var sonra sorular var güzel kitap çalışacağız bakalım maraton başlıyor. içimdeki çalışma isteği ölme lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

400 lira mı? Çok değil mi kuzum?
Ben 45 kredinin 45ini de aldım, rekoru beraber göğüslüyoruz bundan başka ders seçilmiyor..
271 lira tuttu benim harç, her geçen gün fazla para veriyoruzz..

400 lira mı? Çok değil mi kuzum?
Ben 45 kredinin 45ini de aldım, rekoru beraber göğüslüyoruz bundan başka ders seçilmiyor..
271 lira tuttu benim harç, her geçen gün fazla para veriyoruzz..

305tl cik tuttu canım :):)
400vardır diye tahmin ediodumda yokmuş o kadar neyseki
staj olunca baya artıyor harç

Ders KoduDers AdıKrediAra Sınav N.Dönem Sonu N.Başarı NotuHarf Notu
ADL201UBÜRO TEKNOLOJİLERİ4,00---
ADL203UULUSAL YARGI AĞI PROJESİ I4,00---
HUK201UMEDENİ USUL HUKUKU4,00---
HUK203UMEMUR HUKUKU4,00---
HUK205UCEZA HUKUKU4,00---
HUK207UYARGI ÖRGÜTÜ VE TEBLİGAT HUKUKU4,00---
TAR201UATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I3,00---
TÜR201UTÜRK DİLİ I3,00---
BENDEDE BU DERSLER ATANMIŞ GÖZÜKMEKTEE... SANIRIM KALMADIĞIM İÇİN DERS EKLE YAPMADANNN GİDİP PARAYI YATIRICAMMM VE SONRA BÜRODAN GELMİŞSE KİTAPLARI İSTEYECEĞİMMM... HADİ BAKALIMMM HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUNN...

GÖZDE BACIMMMM yahuuu 305tl çok tutmuş ama önceden 400 tl diyince şaşırdıydım yeni okuyuncaaa amannn:) kızzz kaç dersin varrr çok tutmuşşşş güzel güzel çalışşşş.... kolay gele...

Canım bende gecen sene bu dönem icin ustten ders almıştm biliosun
bu dönem 4dersim olcak diye biliodum
zaten ben ustten tum derslerimi alcaktmda bi baktm banada ustten ders vermisler
ben unutmuşum her donem en az 30kredilik ders vermemz gerek
yani sende mecbur alacaksn onları
silme ihtimalin yok yani
aman olsun bosver seneye rahat olursun

Fazla para almak icin en az 30kredilik ders alma hakkı tanıolar bunlar bize bence :):):):)

çook teşekkür ederimm hepinizin bilg
ilerine ihtiyacım varr çalışmam gereken 50 ünite var dediğiniz gibi aöf nin kitaplarındaki özetleri de okuyaym :))

Yeni topige gel canım ordan devam ediyoruz :)

İlk gunden bi aof buroları böxle kalabalık oluo zaten
Baska bi yer olsa millet son gune bırakır :):)

çokmu kalabalıktı aöf büroları....

birde bacımmm yeni topic neresi gel demişinde anlayamadım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…