Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Bu arada 1unite daha bitirdm kolay bir ders olmasına ragmen fena yoruldum
1hafta tatilden sonra zorladım baya ama bugunku hedefim tamamdır :)
Vicdanım rahat uyuyabilirim artk :)
Yarında 2unite hedefim var
artk yarın devam hepinize iyi geceler :)

Canım ben ara sınav tekrarı icin soru çözmücem aof nin kitaplarndan unite sonlarındaki özetleri okucam sadece vaktim olsa sorularada bakardım ama yetişebilceğimi sanmıyorum zaten baksamda bizim bölüme hiç o sorulardan yada çıkmşlardan çıkmadı açıkcası boşa zaman kaybı yapmış olurum sorularla

birde ara sınavdan her dersten taş çatlasın 2soru gelir diye dusunuyorum
Zaten 20soru var o yuzden cok cıkmaz gecen sene 5,6tane geliyordu her dersten o yuzden baya zor oluyordu tum kitabı çalışmak

gözdem valla helal olsun maşallah diyeyim nazar etmeyeyim :) ben hala bir üniteyle öyle aylak aylak takılıyom :) sanki finale girecek ben değilim :KK36:
yarından itibaren allah izin verirse bende 2 ünite diye niyetliyim oğlumdan fırsat kaldıkça...
ah canım planladığım gibi olmuyor ki yaa, ev iş güç çocuk koca derken valla kendimi bile unutuyorum inan, üff yine de şükür bakalım sağlığımız bozmasın rabbim..bu topikte herkes yakınıyor yahu :) içimizden biri çıkıp da zevkle seve seve dersimi çalıştım çok güzel anladım üniteyi diyen yok vallahi :) hepimiz feryat figan iyice dert yanıyoruz, kimsede istek yok şevk yok heves yok anam....bu da aöf nin marifeti işte, milleti eğitim kalitesi diye diye soğuttu derslerden okuldan, körolasıca :KK47:

yarım ünite bitirdim :)

1 e tamamlayıp öyle yatacammmmmmmmm :KK66: sanırım en çalışkanınız benim

Güç bela 1 ünite bitirdim ne kadar uzun ya bugün 2 ünite çalışırım diyordum ama uzundu, yoruldum valla yarına artık...

bir ünite daha bitirdim kızlar, toplam 3 ünitem bitti şükürler olsun...:KK6::KK6::KK6::KK6:
yatmadan bir ünite daha bitircem inşallah, aslında yorulmuştum ama az önce kitabı kapatırken bi baktım bi sonraki ünitem baya kısaymış, hemen bitireyim ki, bir üniteden daha kurtulmuş olurum dedim :KK53::KK53::KK53::KK53:
eğer bunuda bitirirsem bir dersim full bitmiş olacak inşallah...:KK52:
gözdecim sesin çıkmıyor nerelerdesin, hasta falan değilsin inşallah merak ettim seni...:KK16:

kızlar emin olan varsa bi cevap versin lütfen...
ben açıköğretim sınavlarının tarihlerini ocak şubat ve mayıs haziran olarak biliyordum...
fakat forumda sürekli bi mart nisan ayları diye bişeyler geçiyor....nedir bu mart nisan aylarındaki sınavlar..bilen biri aydınlatsın lütfen...ne mart nisan sınavı ya anlamadım ben :KK37:

kızlar maşallah hepinize.
ben daha hiç başlamadım içimden çalışmak gelmiyor moralim bozuk.sanki yapamıycam.bide başlayın 1 günde 4 ünite çalışırım diodum yazılarınızı okuyunca baksana 1 ünite zor bitiomuş.ben bu inkilabı nasıl vercem yaaa kalırsam seneye bu dersten kalırım gibi geliyo.bi konu vermişler anasının örekisi yani

bir ünite daha bitirdim kızlar, toplam 3 ünitem bitti şükürler olsun...:KK6::KK6::KK6::KK6:
yatmadan bir ünite daha bitircem inşallah, aslında yorulmuştum ama az önce kitabı kapatırken bi baktım bi sonraki ünitem baya kısaymış, hemen bitireyim ki, bir üniteden daha kurtulmuş olurum dedim :KK53::KK53::KK53::KK53:
eğer bunuda bitirirsem bir dersim full bitmiş olacak inşallah...:KK52:
gözdecim sesin çıkmıyor nerelerdesin, hasta falan değilsin inşallah merak ettim seni...:KK16:

İyiyim cnm çok şukur hasta falan degilim ama cok yorgunum bugun hiç giremedim
7dönüm arazi evimiz varms gibi bugun evin isi bitmedi :) derste çalışamadm moralim bozuldu planım aksayacak
yarında staj var yarına yapmam gereken ödevlerim vardı onlarla bogustm birde :)
tam 1haftadır elimdeler şaheser yaptm resmen hehe :)
Bu arada mart nisan sınav falan yok zaten mart11de kayt yenileme yapıcaz sınavlarda mays haziranda
hepinize iyi calısmalar salı gunu gorusuruz:)

İşletme 3. sınıf 5 dersden girdi.. İkisi 70, biri 55 diğer biraz düşük o da 45 geldi.. Ama 70 gelenler krediyi yükseltiyo zaten..
Geçen dönem karacan nokta atış dediler ondan çalıştım yok çıkmadı, bu sene çıkmış sorular çıkıyo dediler ondan çalıştım yok o da çıkmadı..
Benim şansıma illa oturup çalışcam öyle soru ezberlemekle olmuyo bende işe yaramıyooo

O kitaptan alsak mı ?Napalım bilemedim ya .

-------------

4 ünite bitirdim bugün öğlen .

ben daha hiç başlamadım içimden çalışmak gelmiyor moralim bozuk.sanki yapamıycam.bide başlayın 1 günde 4 ünite çalışırım diodum yazılarınızı okuyunca baksana 1 ünite zor bitiomuş.ben bu inkilabı nasıl vercem yaaa kalırsam seneye bu dersten kalırım gibi geliyo.bi konu vermişler anasının örekisi yani

Ben de okumalı dersleri hiç sevmiyorum .Kafam basmıyor ,okuduğumu hemen unutuyorum .
Keşke bütün dersler matematiksel ,sayılsal fln olsaydı :KK43: bulmaca gibi geliyor sayısal dersler .

Ben de okumalı dersleri hiç sevmiyorum .Kafam basmıyor ,okuduğumu hemen unutuyorum .
Keşke bütün dersler matematiksel ,sayılsal fln olsaydı :KK43: bulmaca gibi geliyor sayısal dersler .

ayyy nefret ederim sayısal derslerden allah muhafaza sayısal ders yok benim bölümde :) şükür...asla sayısalı sevmedim sevemedim :KK70: genelde sözel derslerde başarılıyımdır...okuduğumu hemen anlarım ezberim kuvvetlidir...
ama matematik falan diye sorarsan 2+2=4 okadar :KK1::KK1::KK1: fazlasını almıyım...
herkesin kapasitesi farklı işte...bende diyorum ki keşke herşey sözel olsa :)

moralini yüksek tut canım iyi düşün iyi olsun...bakma sen çalışıyoz ama nasıl çalışıyoz,,,,inan kitabı elime alıp alıp koyuyorum zar zor okuyorum kafam başka yerlerde takıl tokmak okuyorum işte..eğer adına çalışmak denirse bunun şayet...
bi başlasan devamı geliyo ama gerçekten....ben bugün 2 ünite bitirdim...yarında 2 ünite hedefim inşallah bakalım...moral bozmak yok, bismillah de ve başla...takdir allahtan...
inkılap bizim seneye var sanırım, ama inan şimdiden korkuyorum...haklısın valla anasının örekesi...:18:

İyiyim cnm çok şukur hasta falan degilim ama cok yorgunum bugun hiç giremedim
7dönüm arazi evimiz varms gibi bugun evin isi bitmedi :) derste çalışamadm moralim bozuldu planım aksayacak
yarında staj var yarına yapmam gereken ödevlerim vardı onlarla bogustm birde :)
tam 1haftadır elimdeler şaheser yaptm resmen hehe :)
Bu arada mart nisan sınav falan yok zaten mart11de kayt yenileme yapıcaz sınavlarda mays haziranda
hepinize iyi calısmalar salı gunu gorusuruz:)

senin bu staj olayın bütün performansını düşürüyor dimi, çalışma isteğin var ama staj engel oluyor sana...
buna bi çözüm bulsan iyi olacak canım ya, valla daha bir ay var derken 25 gün kalıvermiş gözdem..valla moralini bozmak istemem ama taş çatlasın bir ünite bari bitir bir günde canım benim...sonra çok sıkışıyoruz bak stres yapıyoruz...özellikle inkılaba biraz bastır şu aralar da, diğer derslerde fena değilim demiştin...bi orantı tuttursun hiç değilse...
ara sınavda çok yüksek moralin ve dinamikliğin vardı, ve ben hep senden ilham aldım biliyorsun.. ama asıl finalde dinamik olman gerekirken ışığın söndü canımın içi :)
hadi bakalım toparlan bismillah de başla... saçından sürüyecem yoksa.. :) .zor kullanırım ona göre...:) :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

moralini yüksek tut canım iyi düşün iyi olsun...bakma sen çalışıyoz ama nasıl çalışıyoz,,,,inan kitabı elime alıp alıp koyuyorum zar zor okuyorum kafam başka yerlerde takıl tokmak okuyorum işte..eğer adına çalışmak denirse bunun şayet...
bi başlasan devamı geliyo ama gerçekten....ben bugün 2 ünite bitirdim...yarında 2 ünite hedefim inşallah bakalım...moral bozmak yok, bismillah de ve başla...takdir allahtan...
inkılap bizim seneye var sanırım, ama inan şimdiden korkuyorum...haklısın valla anasının örekesi...:18:
saol arkadaşım doğru söylüyorsun ama kafam bi dünya inan.bazen ben yaşamıyorum diyorum.aman çalışma boşver diplamayı alınca nolcak diyorum.3 sene oldu işten çıkalı kafayı yiycem binpişmanım çıkdığıma.okadar işgörüşmesi yapıyorum biride olmazmı ya her gittiğim iş görüşmesinde tamam oldu diolar gel başla demiolar anlamdım bu nasıl iş.yeminediyorum abartmıyorum kafa yapıyolar sankii.oturup bağıra bağıra ağlamak istiyorum

saol arkadaşım doğru söylüyorsun ama kafam bi dünya inan.bazen ben yaşamıyorum diyorum.aman çalışma boşver diplamayı alınca nolcak diyorum.3 sene oldu işten çıkalı kafayı yiycem binpişmanım çıkdığıma.okadar işgörüşmesi yapıyorum biride olmazmı ya her gittiğim iş görüşmesinde tamam oldu diolar gel başla demiolar anlamdım bu nasıl iş.yeminediyorum abartmıyorum kafa yapıyolar sankii.oturup bağıra bağıra ağlamak istiyorum

Hangi alanda calisiyordun ? Bazen ben de işten çıkmayı dusunuyorum,sonra diyorum ya issiz kalırsam :KK43:

ayyy nefret ederim sayısal derslerden allah muhafaza sayısal ders yok benim bölümde :) şükür...asla sayısalı sevmedim sevemedim :KK70: genelde sözel derslerde başarılıyımdır...okuduğumu hemen anlarım ezberim kuvvetlidir...
ama matematik falan diye sorarsan 2+2=4 okadar :KK1::KK1::KK1: fazlasını almıyım...
herkesin kapasitesi farklı işte...bende diyorum ki keşke herşey sözel olsa :)

Haklısın canim ya .
Ne guzel ezberinin iyi olması .
Masaallah.:nazar:

X