Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Krem pembe mi beyaz mi?

melekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
362
3
arkadaslar kizima yatak odasi alicaz ama ben kararsiz kaldim..aslinda kararsizlik degilde esimle ortak karar veremiyoruz...esim krem pembe bir yatak odasi begendi...bense beyaz begendim...esim sonucta cocuk kermli pembeli daha guzel civil civil diyor..bense beyaz sade bir odadan yanayim..bende birde buraya sorayim dedim...birde iki odanin arasinda fiyat farkida baya bir fazla...

Kıza pembe erkeğe mavi çok klasik bencede beyaz en mantıklısı.

valla bayılcam artık ailelerin kızlarını pembeye boğmalarından, beyaz olsun beyaz

arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim bende beyaz diyordum ama yinede karar veremiyordum

bende senin düşüncendeydim krem mi beyaz mı diye ama kirli beyazda karar kıldım geçen hafta maskoya gittim bütün çocuk mağazalarını gezdim ama kirli beyaz 3 kapılı gardrop ve yata başlığı yaptırmaya karar verdim birde istikbalde kampanya var bir baza birde yatak alıcam oda tam olucak düz beyaz olunca istediğin renk nevresimi geçirebiliyorsun ama beyaz biraz sırıtıyor hatta tam parlak lake alma çok basit duruyor ben mat alıcam bence kırık beyaz daha ağır duruyor ben onda karar kıldım bu günlerde taşınmayı düşünüyoruz yoksa bu kiralık eve alıcam

ben aldım canım istanbul bebe ve gençten bu ayın 23ü gibi gelicek 3 kapılı gardrop birde yatak başlığı yatağını baza alıcam belonada kampanya var twinjoy modelini alıcam

tesekkurler canim bende beyazda karar kildim...bir model begendim oymali yatak ve yine oymoli 2 kapili dolabi var..dolabinda birde ayna var...guzel bir model bakalim gidip alicaz artik musait oldugumuz bir gunde...

X