Saç Uzatma Yöntemleri Krklardan kurtulmak istiyorum:(:(

G

gulsen_glsn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsen_glsn
kızlar ya benim saçlardaki kırıklarla başım dertte.saçlarım dalgalı hatta kıvırcığa yakın o yüzden sık sık saçları kestiremiyorum yani toplanıyo hiç hoş durmuyo:KK43:eee düzleştirmektende mahvoldu saçlar tabiki.sizce ne yapmam lazım.saç kırılmalarına karşı bildiğiniz yollar nelerdir?? CADIARZU

Valla bende de aynı sorun vardı malesef gittim 1 karış kestirdim.Şimdi elimden geldiğince az düzleştirmeye çalışıyorum.Doğal haline bırakıyorum.
Bir çözüm bilen varsa banada söylesin fisfisfis

evet kırık sonuçta kırılmış yani bi kere onu onarcak bi karışım olamaz diye düşünüyorum(belki vardır büyük konuşmıyım)en sağlıklı ve mantıklısı malesef ki kestirmek..ama bi arkadaş ılık zeytinyağı uyguladığını söylemişti.saçları boyadan permadan vs. çok yıpranmış zeytinyağını ılık olarak saç diplerine ve saça uyguluyormuş sonra da sıcak havlu sarıyormuş.ama ne kadar beklettiğini unuttum.sonra da yıkıyomuş saçları.%20 değişme gördüm işe yaradı demişti biraz araştır canım bulursun buralarda:KK66:

hayır canım kestirmek zorunda değilsin bak saçını tutam tutam ayır sonra her birini sıra sıra al eline kıvır kıvırınca zaten kırıklar görünüyo çıkıyo sivri sivri makasla kırılan uçları al ben bazen yapıyorum saçımı uzatıyorum çünkü kuaföre gdipte saçlarıma elveda diyemem valla

aa çok mantıklı canım söylediğin iyi oldu ben de öyle yapayım bari hem kırıklarımızı görerek kesmiş oluruz kuaförler direk 4 parmak kadar kesiyolar

ya bende makasla aldım saçların kırıklarından.ince ufak bi makastı hatta kaşları kestiğimiz makas vardıya onlardan kullandım:KK70::KK70:sanırım makas seçimini yanlış yapmışım çünkü kestiğim yerler aynı kırıkmış gibi sarı sarı yanmış gibi sanki:KK70::KK70:

sanırım saç uzatmak için doğal karışımlar kullanmadan önce kırıklardan kurtulmak lazım.yoksa bi faydası olmaz değilmi.gerçi saçlar köklerden uzamıyomu kızlar kırık saç neden uzamasın ki:KK70::KK70::KK70::

evet kırık saça uzatmak için bakım yapıosunuz diyelim
ayda 1 cm yerine 2-3 cm uzamaya başladı
ama kırıkları aldırmazsanız o kırılan yerlerden koparak dökülür
saçınız kısalır yaptığınız bakımların bi anlamı kalmaz

haklısın cnm offfff offffff bu saçlarla başım dertte.şimdi git bakalım kuaföre zaten zor uzayan saçları kessin kesebildiği kadar :KK43::KK43:

aa çok mantıklı canım söylediğin iyi oldu ben de öyle yapayım bari hem kırıklarımızı görerek kesmiş oluruz kuaförler direk 4 parmak kadar kesiyolar

önemli değil canım en iyisi bence hem kesimi de bozulmuyo yani saçın şeklirde bir değişiklik olmuyoryerimseniben

canım kırıklarını aldır ama çokta fazla kısalttırma.çünkü kuaförler bütün saçı kesiyorlar.ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsan 6 ay flan saçına herhangi birşey kullanma.düzleştiricide buna dahil.
biraz rahatlasın saçın canım.fisfisfis

evet ya bende minik minik tel tel beyazlarını alıyorum
kuaföre az bişey al uçlarından diyosun tutup hepsini kesiyo

evet kuaförler neden 'az kes' dememizden anlamıyolar ben de bunu anlamıorum
az kes kardeşim kırıklarımın tamamı temizlenmese de az kes sen :KK70:

dediğiniz yöntemlede saçlarım uzıunlu kısalı acaip bişey oluyor gene kırıkmış gibi gözüküyor:KK43:

ben denedim olumsuz bi yan görmedim kuaföre gitmeyerek halledebilirim artık sanırım sorunumu

çok kesersen paranı vermem diye tehdit ediyorum valla ben :KK70:

bende kesemiceksen baştan anlaşalım diyorum. biraz hakaret gibi oluyo napim xD

X