Krksz gergin cilt iin yz jimlastii - estetiksiz kremsiz genlein

7

76defne

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bunu çok daha önce duymuştum ama bu aralar bunu araştırmaya başladım. ve gördüklerim hakikaten akla yatkın ve sonucu güzel

nasılki göbek sarkmaları jimlastikle gerginleştiriliyorsa yüz egsersizleride yüzü toparlıyor. merak edenler olursa Youtube da " facercise " olarak aratsınlar. nasıl yapıldığını görebilirler. tabiki 3-5 günde sonuç alınmaz ama en azından kremsiz ilaçsız istenilen görünümü elde edebilirler. sabır işi.

Umarım işinize yarar... ben başladım :KK70:

burdaki videoları tek tek izleyin

(1 ayda gergin bir yüze sahip olabilirsiniz diyor)

bunların toplam listelenen yer

biraz zahmetli ama herzaman (pek kimsenin olmadığı yerde yapabilirsiniz) yoksa komik görünüyor deli sanmasınlar

birde türkçe konuşsalar tam süper olacak:dance:
güzel paylaşım canım yapacağım bu hareketleriyerimseniben

ilk başlarda faydasından bahsediyor. nasılki karın bölgesini gerginleştirmek için egsersiz yapılıyo yüzde de kaslar var onları çalıştırarak yüzü gerginleştirebiliriz gibi açıklayıcı bilgiler ve sonra genelde yaptıklarını sözlerle söylüyorlar. mesela ağzını aç kapa diyor peşinden onu yapıyor. yani duymasanda olur. gördüklerini yap yeter.

mantıklı görünüyor denemek lazım..

peki aranızda yapan ve faydasını gören var mı arkadaşlar?

Bizim karşı komşumuz İranlı bir çift vardı .Kadın kan dolaşımını arttırmak için ,yüzüne hafifçe tokat atıyormuş :KK52: cildini görseniz ne kırışık var ,ne de başka birşey :) arada ben de yapıyorum bunu .

Son düzenleme:
X