Saç Rengi ve Saç Boyama Kuaför sorunu

-Sabrinaa-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
167
78
29
Merhaba hanımlar yaz geldi biraz değişiklik yapmak istedim ve bir anda kendimi kuaför koltuğunda buldum saçımı sarı yapmak istedim anlattım istediğim sarı rengi biraz dipten başlamasını istedim sürdü oryalı 5 dakika geçmeden yıkayalım dedi . Şaşırdım tabi sonra saçımı fönledi eve geri geldim ama bana hiç sarı gelmedi çok hafif sanki hiç yaptırmamış gibiyim evdekiler zor anladı yani hemde saçlarım ayıptır söylemesi kazık gibi oldu şimdi bir defa gine yaptırırsam elimde kalır mı saçlar kızlar malumm kuaförlere güven olmuyor :bicak:

Merhaba hanımlar yaz geldi biraz değişiklik yapmak istedim ve bir anda kendimi kuaför koltuğunda buldum saçımı sarı yapmak istedim anlattım istediğim sarı rengi biraz dipten başlamasını istedim sürdü oryalı 5 dakika geçmeden yıkayalım dedi . Şaşırdım tabi sonra saçımı fönledi eve geri geldim ama bana hiç sarı gelmedi çok hafif sanki hiç yaptırmamış gibiyim evdekiler zor anladı yani hemde saçlarım ayıptır söylemesi kazık gibi oldu şimdi bir defa gine yaptırırsam elimde kalır mı saçlar kızlar malumm kuaförlere güven olmuyor :bicak:
Oryal sürmesine izin vermeseydin keşke. Düşük volume oksidanla biraz açardı saçlarını sonra boyayla renk verirdi. Yıkandıkça da rengi açılırdı zaten.

Bence şuan kuaföre gitme. Zaten saçlarım kazık gibi oldu diyorsun o yüzden bekle biraz saçların dinlensin. Hemen yıkama azıcık bekle saçların biraz yağlansın. Saçın kendi yağınada ihtiyacı var. Besleyici yağlarla dinlendirip duş alabilirsin. En az 1 ay beklemeni tavsiye ederim

Beş dakikada yıkayalım demesinden kıllanmalıydı aslında konu sahibi :kahve:
Oryal çok güçlü bir açıcı zaten kuaför kendi de korkmuştur hemen yıkamak istemiştir. -Sabrinaa- -Sabrinaa- eğer saçların biraz aktıysa hiç açıcı kullanmadan direk olarak boyayla açtırabilirsin saç rengini. Ama iyi bir kuaföre gitmelisin. Artık saçına açıcı sürdürme.

Ben bi ombre yaptırdım 3 buçuk saat ve sadece uçlarla uğraşıyor öyle dibine kadar değil.

Ya keratin yüklemesi yapın yada yağlarla besleyin.
Hindistan cevizi yağını akşamdan sürüp sabaha yıkıyorlar çok iyi geliyormuş ben sadece uçlarına sürüyorum hafif o bile iyi geliyo.
Hemen gitmeyin yanar hep saçınız.

Ne yani kuafore orael yaptirmak icin mi gittin :KK57:onu kendin evde de yapardin acip ustune boya surmedi mi?Saclarini cok ozlersin soyleyim

boyamamış ki saçını.
oryalle açmış sadece. 5 dk dan çok tutsa yanardı saçın zaten.

boyamamış ki saçını.
oryalle açmış sadece. 5 dk dan çok tutsa yanardı saçın zaten.
Oryl saçımda 1 saat beklemsti zamannda ve harika bi sarı yapmıştık 5 dakika 10 dakika diye hiç duymadim saçın acilmasina ve tabiki zarar gormedigindn emin olunursa gayet uzun bekletiolr

Oryl saçımda 1 saat beklemsti zamannda ve harika bi sarı yapmıştık 5 dakika 10 dakika diye hiç duymadim saçın acilmasina ve tabiki zarar gormedigindn emin olunursa gayet uzun bekletiolr

valla benim bildiğim yakıyor saçı.. hiç kullanmadım ama öyle duyduğumu hatırlıyorum. belki de sizin dediğiniz gibidir ama bence saçı yakarım diye korkup 5 dk da yıkamış.. acemi kuaför zaar..

Organik hindistan cevizi yağı alıp saçlarına dipten uca bakıma başla. Saç öyle 5 dakikada falan açılmaz, kuaför arkadaş bir garipmiş.

O nasıl bir kuaförmüş yahu çırak mıdır nedir diyeceğim de galiba çıraklar bile 5 dakikada boyanmayacağını biliyordur. Araştırıp adı sanı bilindik iyi bir kuaföre gidin o baksın bence hal çaresine.

Lady Strawberry Lady Strawberry . Harika cozer ahh burada olsaydi...tavsiyeleri sayesinde epey duzeldi Saclarim bir tesekkur edemedim...cilegim iyiki varsin arkadasim:KK200:.resim yukleyebilsem atacaktim ama hala beceremedim.:-)
Rica ederim işine yaradıysa ne mutlu bana :KK19: :KK37:
Konu sahibine tavsiyem başka bir kuaföre gitmesi yönünde... 5 dakika ile hiçbir işlem yapılmaz, eline ilk defa açıcı alan birine denk geldiniz herhalde... Bir hafta dinlendirin güzel bir bakım yapın sonrasında başka bir kuaföre gidip istediğinizi yaptırın...

Kızlar kozmetik ürünleri üzerine sitesini incelemenizi öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
X