Saç Kesim Şekilleri Kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

gamzecc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
50
1
Arkadaşlar Avrupa yakasında bildiğiniz memnun kaldığınız iyi bir kuaför var mı? Özellikle Mehmet Tatlı ya giden var mı? Bildik isimler olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum(Umarım bu sefer açtığım konu silinmez)

Arkadaşlar Avrupa yakasında bildiğiniz memnun kaldığınız iyi bir kuaför var mı? Özellikle Mehmet Tatlı ya giden var mı? Bildik isimler olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum(Umarım bu sefer açtığım konu silinmez)

Selamlar :)

Tavsiye edebileceğim çok iyi bir kuaför var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saç kesimi için mi? Bir aile dostumuzun kuaforu var 20 uzeri yillik deneyimi de var biraz tuzlu ama iyidir Necip & Ali kuafor diye yaz akatlarda bir yerde hemen cikmasi lazim adresi. Fakat sen iyi ve uygun fiyatlida olsun diyorsan yine yonlendirebilecegim bir yer var. Bakirkoy de Sevinc kuafor olmasi lazim en son 2 yil once gittim.
Birde Bakirkoy avsar sinemasinin orda Mka kuafor var Barış bey sahibi, oranin o subesi super butun elemanlari iyi tavsiye ederim.

X