Küçük çocuğun arkasında koşan gizemli yaratık ne?

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.139
596.068
42
31886310.jpg

Arjantin'de 2 yaşındaki Benjamin'in bir köşeye gidip konuştuğunu farkeden aile kamera çekimi yapınca şoke olan görüntüyü kaydetti. Yayınlanan bu görüntüler YouTube'ta 12 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Arjantin'in Santa Fe kentinde kameraya çekilen bir yaratığın görüntüsü tekrar viral oldu ve dünyanın diline yeniden düştü.

İddiaya göre, 2 yaşındaki oğlunun sürekli evin köşesine gidip konuştuğuna tanık olan anne bunu kayda aldı. Görüntüye hiç beklemediği sürpriz bir yaratık girdi.

Küçük Benjamin'i kaydederken arka taraftan koşarak geçen yaratık yarım metre boyunda. Yaratık sadece bir kez de görüntülenmemiş. Anne önce önemsememiş ancak daha sonra oğlunu yine videoya çekerken bir kez daha o tuhaf varlık görüntüde yer almış. Kimileri görüntüdeki yaratığın bir uzaylı olduğunu yorumluyor, kimileri ise görüntülerin montaj ve sahte olduğunda ısrarcı...

http://www.hurriyet.com.tr/her-sey/...&utm_campaign=her-sey_dishaberler_sosyalmedya

ne datlu koşuyor pıtır pıtır :KK53: ben koşana değil de 2 yaşındaki benjaminin bu yaratıkla konuştuğunun ima edilmesine şaşırdım :KK53: la 2 yaşındaki bebecik ne konuşacak elin 20 santimlik şeyiyle (neyiyle, bulamadım) :KK53:
la o daha "anne tis" demeyi beceremiyordur, sanırsın elin şeyiyle (neyiyle? :KK53:) metafizik tartışma yapacak :KK70:

X