Küçük cocukla meme büyütme ameliyatı yaptırmak

Sağol canım ya gerçekten bana moral oldun. İnan o kadar stresliyim ki ameliyatı ertelemeyi falan düşünüyorum sürekli bana yapışık gezmek istiyor, kucagıma gelmek istiyor. Ameliyatlı olunca nasıl yapıcaz bilmiyorum anneme kardeşime dokundurmuyor kendini. Valla kendimi bildim bileli bu ameliyatı olmak istiyorum inşallah artık gerçekleştirir ya yoksa bi daha cesaret edemicek gibiyim..
ıyı akşamlar merak edıyorum yaptırdınızmı
Bende küçültmek istiyorum hilal kurula

Merhaba kızlar. 13 ay önce doğum yaptım emzirme sonrası gögüslerim çok küçüldü ve sanki içi boşalmış gibi oldu. Zaten doğum öncesi de küçük memeleri olan biriydim ama suan sanki yok gibiler ve bu beni psikolojik olarak çok rahatsız ediyor. Eşimin yanında soyunamıyorum düşünün 😔 şimdi size sorum şu ameliyat olmaya karar verdim. Bu ayın sonunda olmayı planlıyorum. Kızım 14 aylık olacak hareketli bir cocuk. Ameliyat için memlekete annemlerin yanına gidicem. Annem ve kız kardeşim hem bana hem kızıma bakacaklar. Sizce şuan için ameliyat fikri doğru mu? Ne kadar süre de toparlanıp kızımla ilgilenebilirim. Tek düşündüğüm konu bu küçük cocukla cok mu zor olur? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum🌺
Öncelikle kararın için seni tebrik ederim ve şimdiden geçmiş olsun :) bu iş tamamen sende bitiyor, ben iş hayatıma ertesi günü başlamıştım. fazlasıyla yorgunluk hali vardı bende. ve ilk günler tek başıma tuvalet ihtiyaçlarım da eşimden yardım istiyordum. Yani maksimum 1 hafta'da iyileşiyorsunuz tamamen. ben 1. haftamda düğüne gidip oynamıştım :)) yani tamamen iş sende bitiyor. Fakat seni zorlayan tek durum; çocuğunu kucağına alman olur. çünkü ağırlık kaldırmak yasak. iyice araştır diyeceğim fakat bünyeni en iyi sen bilirsin. sen ne kadar kafanda ben iyiyim-süreci iyi atlatacağım dersen beynini nasıl komuta edersen bu iş'te o etkili. Birde tabi ki doktor çok çok önemli. Umarım içine sinen olur..

Valla benim çocuğum 35 aylıktı ameliyat oldum yani geçen ay😂😂 hemde 2 ameliyat birden ve benim cocugum benim ameliyatlı yerime yumruk attı😅😅 ben ağladım o da ağlıyordu zaten eşim bizi ayırdı ama sonra izah ettikçe söyledikçe anladı ve alıştı bandajımı görüyordu sen artık iyileşmedin mi iyileştim demiştim o zaman çıkar onu demişti benim cocugum erkek🤦🏼‍♀️ hiç kucagıma almadım hala almıyorum 🤦🏼‍♀️ evde herkes uyardı oglumu ama sizinki çok küçük anlar mı bilmiyorum 🤷‍♂️ ama kız cocuklarının böyle şeler yapacagını düşünmüyorum bence ertelemeyin ben keşke daha önce olsaydım diyorum , fakat ağırlık taşımak kolu yukarı kaldırmak yasaktı benim doktorum izin vermedi 1 ay boyunca mutfak dolapları vs duş almak biraz zor oluyor hatta korsem yeni çıktı soracagınız bişe olursa yardımcı olurum

Ama kucaga alma olayı yani taşıyıp gezdirme olayı zor olur
Ben doktora ama ben kolumu kaldırabiliyorum sorun yok dediğimde kaldırma silikon yerinden oynamasın demişti bu işte doktorun dediğini harfiyen uygulamak gerekiyor

Bence cok cok iyisiniz aman maşallah diyelim yarına çok daha iyi olacaksınız o zaman😊 birde iki tane ameliyat geçirmişsiniz aslına bakarsanız bence en iyisi hazır cesaret gelmişken 😂 ya benim en cok korktugum bu oturur pozisyonda yatmak kaç gün böyle yatılacak acaba. Sırt üstü yatamayan birisiyim zorlayacak beni bu durum😔
Bana sırt üstü 15 gün yat dendi 15, günden sonra yan yatabilirsin dedi yan yatmaya başladım, oturur pozisyonda ben sadece 2 gün yattım 3. Gün yeter artık dedim ve biraz zorlansamda sırt üstü yattım, bacaktan destek alarak yataktan dogruldum 4, günden sonra ağrım çok azaldı, 5. Gün seyahet ettim ve 6. Gün neredeyse hiç ağrım yoktu ameliyat oldugumu unuttum, bişeyleri prize takmak, sıvı sabuna basmak falan bunlar bana ameliyat oldugumı hatırlattı, çünkü kas altı yapıldı ve direk pektoral kası etkileyen hareketler, kavanoz kapaklarını bi süre açamadım mesela koltukaltım yanıyor gibiydi yada bıçakla sert bişeyi doğramak ama hayatınızı idame ettirebiliyorsunuz ilk 4 günden sonra kimseye ihtiyacınız olmuyor

X