Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler

Hvrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
16
22
40
Arladaşlar benim göğüslerimle ilgili problemim var kilom normal ama göğüs yok kıyafetlerim istediğim gibi durmuyor.. sizden ricam internette bazı göğüs büyütüvü krem reklamları görüyorum biraz araştırdım ama emin olamadım bu konuda sorun yaşayan ve bu kremlerden kullanan etkisini gören varsa yazabilirmi hangi kremi tavsiye edersiniz

Yağ dokusuyla alakalı. Hiçbir kremin etkili olacağını sanmıyorum.

Canım bende bu dertten muzdaribim göğüs ucundan ölçün 83 göğüs altından 73 geliyo ölçülerim çocuk emdirme sonucu göğüslerim içi bomboş kaldı zaten küçüktü yok oldu yani 4 gündür hayıt tohumu kullanıyorum 83 olan ölçüm 87 oldu 1 ay azimle içcem bakalım sızlıyo göğüslerim şiştiği için kullananlar kalıcı olduğunu söylüyorlar

Hayıt tohumunu ilk defa duydum. Daha önce şerbetçi otu, kremi falan duymuştum. Peki bu sadece göğüslerdemi işlev görüyor yoksa tüm vücuttamı kilo yapıyor nasıl bişey ve nesıl kullanılıyor bunu açıklarsanız çok sevinirim. Ayrıca daha sonraki sonuçlarıda yazarsan sevinirim yani göğüslerde nasıl bi değişiklik olduğunu

Hayıt tohumunu ilk defa duydum. Daha önce şerbetçi otu, kremi falan duymuştum. Peki bu sadece göğüslerdemi işlev görüyor yoksa tüm vücuttamı kilo yapıyor nasıl bişey ve nesıl kullanılıyor bunu açıklarsanız çok sevinirim. Ayrıca daha sonraki sonuçlarıda yazarsan sevinirim yani göğüslerde nasıl bi değişiklik olduğunu
Canım yok hayıt tohumu kadınlar için muzicevi bir bitki ben pko hastasıyım doktor tedavi görmeden çocuğun olmaz dedi ben bu hayıt tohumunu kullandım 2. Ay bebeğim oldu aynı şekilde 2 kişi daha debedi onlarda hamile oldular kadınlık hormonlarını çalıştırıyo göğüslerde ve dudaklarda dolgunluk yapıyo eğer kistin varsa eritiyo doğru benim kislerim yok olmuştu ve hamile kalmıştım teni pürüsdüzlestiriyo internetten bi araştır kk dada çok kullanan var muzize ot diyolar hayıt için ben 1 yemek kaşığı hayıt tohumunu havanda iyice eziyorum özü çıksın diye ve 1 bardak kaynar suda ağzını kapalıp 10 dk demlenmesini bekliyorum 10 dk sonunda süzüp 1 tatlı kaşığı bal katıp ılık olarak içiyorum bal katıyorum çünkü tadı acı bunu günde 2 kez yapıyorum bide yatmadan 1 tatlı kaşığı hayıtı havanda eziğip iyice bala karıştırıp su yardımıyla hemen yutuyorum ama bunu yapmayabilirsinde çayda yeterli ben hızlı sonuç için yaptım 4 gün oldu bugün göğüslerim kaşınıyo ve sızlıyo ölçüsü 83 den 87 ye çıktı ben ki çok sey denedim şerbetçi otu çayı kremi çörek otu yağı hiç biri fayda etmemişti bu beni çok ümitlendirdi lütfen bi araştır herkez memnun

img1494490982320.jpg
img1494490666494.jpg
bu bitki canım diğeride çayı yeni içtim daha

Teşekkürederim arkadaşım bende araştıracam ve inşallah denicem umarım sonuç güzel olur . Bende iki çocuk ezirdim emzirme sonrası malum sönmüş balon gibi oluyor buda beni çok rahatsız ediyor

Teşekkürederim arkadaşım bende araştıracam ve inşallah denicem umarım sonuç güzel olur . Bende iki çocuk ezirdim emzirme sonrası malum sönmüş balon gibi oluyor buda beni çok rahatsız ediyor
Aynen bende de aynı sorun vardı canım birinci hayıt tohumuyla oldu ikincide bi kaza sonucu oğlum 11 aylıkken oldu ardı ardına göğüsler şişti 23 ay emdirdim ikinciyi sonra bi söndü resmen tek deri kaldı bırak eşimin farkedip şaşırması aynalara 75 beden büyük gelen çamasırlara küsmüştüm herşeyi denedim olmadı 3 sene oldu emdirmeyi bırakalı şuan bu 4 cm lik büyüme yaptıya o kadar mutluyum ki anlatamam sanki 90 beden oldular gibi mutlu oldum:halay::halay::KK31::KK31::KK71:

İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın.. küçük olması bi yana sarkık olması insanın canını çok sıkıyo. Gelişmeleri senden bekliyorum

İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın.. küçük olması bi yana sarkık olması insanın canını çok sıkıyo. Gelişmeleri senden bekliyorum
Tamam canım haber ederim akşam bi arkadaşın tavsiyesiyle bi larıiım hazırladım saf zeytin yağının içine hayıt hotumu tarçın çörek otu kattım cam kavonozun kapağını kapatıp bir hafta dolapta beklicek ama bugün içine şerbetçi otuda katıcam bu karışımla masajın çok faydası oluyormuş ben bugünden itibaren sürmeye başlıcam dayanamıyorum ramazanda hayıt tohumu çayı içemicem çünkü şimdiden bişeyler yapmalıyım

ben bir doktor olarak söylüyorum.ne yazık ki göğüs büyütme vs gibi konularda krem jel tablet vs gibi şeylerin kesinlikle büyütücü etkisi olmaz.bu konu da rahatsız olan arkadaşlar kesinlikle bir plastik cerrahi ile görüşerek operasyon olabilir.
kesin ve mutlu çözüm.arzu eden arkadaşlara plastik cerrahi muayene randevu ve hattta opersayon konusunda yardımcı olabilirim.0530 686 61 12 www.aşkcerrahisi.com
Peki büyüme değilfe emzirme sonrası içinde boşalma yumuşama oluyor onada bi çözüm yok mu

Mrb ben 25 yaşındayım ama göğüslerim bildiğiniz yok 75 numara sütyen takıyorum oda hep boş sadece biraz düzgün elbiselerim dursun diye takıyorum bu konuda ne yapmalıyım çok şikayetçiyim çocuk gibi duruyorum kendime özgüvenim yok internette bir sürü krem falan var ama emin olamıyorum kullanmak için

X