Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüslere çare

mayisbahari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
22
10
Arkadaşlar doğal yöntemlerle göğüs büyüteniniz var mı? Şuan hayıt tohumu kullanıyorum etkisini gördüm. Kullananlar bilgilendirsinler lütfen

Kızlarrrr 4 gündür sabah akşam 2 yemek kaşığı hayıt hohumu çayı ve 1 tatlı kaşınını balla karıştırıp içiyorumgöğüs ucundan 83 olan ölçüm 87 oldu çok mutluyum azimle 1 ay kullanıcam bakalım

Hayıt tohumu şu kötü kokan bitkimi.
Ben havanda toz gibi olana dek eziyorum bunu ki içindeki özü çıksın 1 yemek kaşığını 1 bardak kaynar suda 10 dk bekletip süzüyorum ve bal katıp içiyorum şekersiz tüketsen daha iyi ama ben o şekilde iöemiyorum çok kötü bi tadı yok göğüslerim adet olcakken olduğu gibi sızlıyo şuan
img1494490666494.jpg
img1494490666494.jpg
img1494490666494.jpg

Kızlarrrr 4 gündür sabah akşam 2 yemek kaşığı hayıt hohumu çayı ve 1 tatlı kaşınını balla karıştırıp içiyorumgöğüs ucundan 83 olan ölçüm 87 oldu çok mutluyum azimle 1 ay kullanıcam bakalım
Suan hala devam ediyo musunuz? Ölcüleriniz ne durumda acaba benimde 3.günüm hayıt tohumu kullanmaya baslayalı

Ben hayıt tohumunu bir hafta kullandim ama ezmeden bir tatli kasigini bir nescafe bardagina yaptim. Dolgunluk belli oluyor cidden. Ama ben az kullanmisim, tatli kasigiydu benim. :KK70:
Adet olmadan önce göğüsleriniz sisip sizliyor ya aynisi oluyor.
Bende bu hafta yemek kasigiyla ve ezerek deniyeyim bari :KK70: yazarim gelişmeleri

X