Kulak arkası lenf bezi şişkinliği

Blueeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
35
6
25
Hanımlar iyi akşamlar bir konuda size danışmak istedim.Bugün farklı bir rahatsızlıktan dolayı doktora gittim gitmişken kulak arkamda olan bir şişkinliği gösterdim çocukluğumdan beri var olan bir şişkinlik 25 yaşındayım en az 10 yılı aşkın var o şişkinlik lenf bezi kaynaklı bir durum olabileceğini söyledi ultrason istedi ama korkacak bir şey yok çocuklukta olan bir rahatsızlıktan dolayı kalmış olabilir dedi böyle bir rahatsızlık geçiren veya bilgisi olan var mı korkulacak bir şey yok dedi ama biraz takıntılı bir insanım bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim❤️

Hanımlar iyi akşamlar bir konuda size danışmak istedim.Bugün farklı bir rahatsızlıktan dolayı doktora gittim gitmişken kulak arkamda olan bir şişkinliği gösterdim çocukluğumdan beri var olan bir şişkinlik 25 yaşındayım en az 10 yılı aşkın var o şişkinlik lenf bezi kaynaklı bir durum olabileceğini söyledi ultrason istedi ama korkacak bir şey yok çocuklukta olan bir rahatsızlıktan dolayı kalmış olabilir dedi böyle bir rahatsızlık geçiren veya bilgisi olan var mı korkulacak bir şey yok dedi ama biraz takıntılı bir insanım bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim❤️
Ben biyopsi oldum bu konuda baya tecrübe kazandım malesef

Ben biyopsi oldum bu konuda baya tecrübe kazandım malesef
Anksiyete bozukluğum var çok takıntılı bir insanım bugüne kadar hiç rahatsızlığım olmadı dediğim gibi çocukken bile var olan bir şişlikti sadece merak ettiğim için gösterdim bugüne kadar bu takıntlı halim yüzünden en ufak bir problemde hastaneye koştum onlarca kez tahlil yaptırmışımdır en son Ağustosta genel tahlil yaptırdım bir problem olsa en azından tahlillerime yansırdı diye düşünüyorum doktor bir problem yok korkacak bir şey yok dedi ama ben yine takılmaya başladım sanırım 😊

X