Kullandığınız en mucizevi (hep alirim diyeceginiz) ürünler

🌼 Loreal Mucizevi göz kremi
🌼 Rebul bouquet kolonya (parfüm niyetine kullanıyorum)
🌼 The balm far bazı
🌼 syoss keratinli şampuan
🌼 Elseve day long saç maskesi
🌼 Nivea vücut kremi

şimdilik aklıma gelenler bunlar

:KK72:

golden rose maskaraları hem çok ucuz hem de çok güzel bence kızlar. bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben mumnunum sizlere de tavsiye ederim

bioderma sebium temizleme jelim
nivea soft kremim
maybelline lash sensational rimelim
wetn n wild bare it all rujum
bio oil vücut çatlak yağı (ben hem nemlendirme hemde bacaklarıma uygularım çatlak yok ama olmasın diye)

Ben sinoz mavi anemon çiçeği kremi ve nyx lip oil alırım hep krem kırışıklıklarıma çok iyi geliyo lip oilde hem renk hem nem veriyo ikisinden de çok memnunum

İncia lip balm baya hoşuma gitmişti ama başka bir bitkisel marka öneriniz varsa açığım

Arkadaşlar krauterhoff selülit jeli bir mucize, alın aldırın :) Sürdükten sonra 1-2 saat yakıyor onu da söyleyeyim ama beni rahatsız etmedi.Çok kısa sürede gözle görülür fark oluyor, öneririm.

Arkadaşlar krauterhoff selülit jeli bir mucize, alın aldırın :) Sürdükten sonra 1-2 saat yakıyor onu da söyleyeyim ama beni rahatsız etmedi.Çok kısa sürede gözle görülür fark oluyor, öneririm.
Merhaba onu hep at kılı fırçasıyla kullanmayı öneriyorlar sizde mi öyle yaptınız şart mı almak

Merhaba onu hep at kılı fırçasıyla kullanmayı öneriyorlar sizde mi öyle yaptınız şart mı almak
Hayır at kılı fırça almadım.Jeli öneren arkadaşım fırça ile kullanmış ve sonuçtan çok memnun olmasına rağmen yakmasını dayanılmaz buluyordu.Jelin kullanma talimatında sürün masaj yapın diyor, fırça fln demiyor.Ben de beyaz ve hassas ciltli olduğumdan fırçasız kullanmayı uygun gördüm.Zaten üşengeç bir insanım, öyle aman aman masaj fln da yapmadım, günde 1 kez sürüp yedirdim o kadar.Banyo sonrası daha çok yakıyor, o yüzden banyo sonrasına da denk getirmedim.Rahatsız edici bir yakma olmadı, ısıtıyor diyelim.Daha önce daha pahalı marka kullanıp sabah akşam sürüp masaj da yapmaya çalışmıştım, faydası olup olmadığından bile emin olamamıştım.Ama bununla 10 günde farkı gözümle gördüm, şiddetle tavsiye ederim.Ki ben 42 yaşındayım ve liseden beri selülitim mevcut.

Hayır at kılı fırça almadım.Jeli öneren arkadaşım fırça ile kullanmış ve sonuçtan çok memnun olmasına rağmen yakmasını dayanılmaz buluyordu.Jelin kullanma talimatında sürün masaj yapın diyor, fırça fln demiyor.Ben de beyaz ve hassas ciltli olduğumdan fırçasız kullanmayı uygun gördüm.Zaten üşengeç bir insanım, öyle aman aman masaj fln da yapmadım, günde 1 kez sürüp yedirdim o kadar.Banyo sonrası daha çok yakıyor, o yüzden banyo sonrasına da denk getirmedim.Rahatsız edici bir yakma olmadı, ısıtıyor diyelim.Daha önce daha pahalı marka kullanıp sabah akşam sürüp masaj da yapmaya çalışmıştım, faydası olup olmadığından bile emin olamamıştım.Ama bununla 10 günde farkı gözümle gördüm, şiddetle tavsiye ederim.Ki ben 42 yaşındayım ve liseden beri selülitim mevcut.
Bende önerilerde hep at kılı fırçası görünce acaba şart mı diye düşünmeye başlamıştım.
Benim de cildim çok hassas olduğu için fırçadan dolayı jeli almayı da erteliyordum..
Teşekkür ederim cevabınız için :)

Ebru Şallı Avakodo özlü Sabun
Head& Shoulders dökülme karşıtı bayanlar için şampuan
Wet&Wild highlighter precious pedals
note bb cream
Golden rose matte lipstick no12
Loreal telescopic maskara
Skinfood Aloe Vera shooting gel
Nivea Gül suyu özlü temizleme suyu
Colgate Optic White extra power diş macunu
Signal Extra Soft diş fırçası
Ziaja manuka tree temizleme jeli
Neutrogena hydro boost canlandırıcı serum
Watson’ın silikonlu yüz temizleme pedi

Alternatifini bulamadığım iki ürün var. 1: Golden rose matte ruj 16
2: note 01 far, far bazı olarak kullanıyorum. Bunun dışındaki her ürüne karşılık gelen başka bir markadan ürün bulabiliyorum.
Neyse ki bu iki marka da hayvanlar üzerinde deney yapmıyor, içimi rahatlattı yoksa onlardan da vazgeçmem gerekirdi.
Loreal'den vazgeçeceğim gibi.

kuaf tuzsuz şampuan
kuaf keratin bakım
golden rose mat ruj
dax supergo
bioderma yüz yıkama jeli
bioderma nemlendirici
armani she parfüm

kesinlikle TAYMADA MAKEUP REMOVER kızlar tavsiye ediyorum. İnstagram adreslerinden bulmuştum ben bu markayı arkadaşım göndermişti sadece su ile mucizevi şekilde tüm makyajımı temizliyor. Cildim aşırı hassas ona rağmenn çok sevdim ben

Bittikçe aldığım hatta bazılarını yedeklediğim ürünler :
1- ı’m from - ginseng serum
2- hask - keratin biotin şampuan ve saç kremi
3- mac - velvet teddy ruj
4- la roche posay - effeclar yüz yıkama jeli
5- vichy - stress resist roll on kırmızı olan (ter sorunu olanlar için)
6- bingo - mutlu yuvam yüzey temizleyici
7- vileda - actifibre temizlik bezi
8- Chakra - soft linen ve powder plesure oda kokusu
9- Mac - fix plus makyaj sabitleyici
10- The balm - Bahama Mama kontür
11 -The balm - Hot mama allık
12- The balm - mary lou manizer aydınlatıcı
13- Nyx - epic ink liner eyliner
14- Rossmann Domol - Wc köpüğü sarı olan
15- Cif - power shine banyo ve mutfak ikilisi

Son düzenleme:
Loccitane makyaj temizleme yağı, senelerdir kullanıyorum, makyajımı silmeden önce gözlerimi bununla yıjıyorum maskarayı cözuyor ve dagıtıyor tamamen sonra yıkayıp miselar su ile temizliyorum. Bu ürünü kullanmaya başlamadan önce gözlerimi tamamen çıkarmadığımı anladım, direkt su ile silince zaten ne kadar tekrar edersem edeyim yine tamamen temizlenmiyormuş

Eklentiler

• 1629378550662.png
    1629378550662.png
    94,5 KB · Görüntüleme: 78
X