Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Canim herhalde nivea fondoten en acik ama yinede bira soyle elinize sikip fotosunu cekip atabilirmisiniz cunku ben ruhgibi oldugum icin bazen en aciklar bile beni koyulastiriyor

Atarım canım ama fotoda ne kadar belli olur bilmem ben açık buğday teniliyim bana koyu geliyor doğrusu. Pudrayla da ilgilenir misin?
Canım Loreal olanda baya açık onuda çekip atayım

Son düzenleme:
Atarım canım ama fotoda ne kadar belli olur bilmem ben açık buğday teniliyim bana koyu geliyor doğrusu. Pudrayla da ilgilenir misin?
Canım Loreal olanda baya açık onuda çekip atayım

Yok canim ozaman bana olmaz ben sut beyazim pudranin orjinallerinin fiyatini bildigim icin onu sormaya cesaret edemedim dogrusu

Canım bu nivea'nın görüntüsü
$IMG_9179.png
buda loreal
$IMG_9185.jpg

Aralarındaki farkı söylemem gerekirse loreal biraz daha sarımsı , nivea biraz daha pembemsi. Renk tonları birbirine çok benziyor.
Nivea 1 ton belki daha açıktır..

Yok canim ozaman bana olmaz ben sut beyazim pudranin orjinallerinin fiyatini bildigim icin onu sormaya cesaret edemedim dogrusu

Ay koyu geliyor yazmışım açık geliyor olcak o canım yanlış yazmısım bana ikiside açık geliyor :KK9::KK9::KK9:
pudranın fiyatında anlaşırız limitin nedir?

bb krem hangi cilt tipine uygun canım doluluğu ne bide M&S vücut losyonu yada krem vardı onun dolulğu ne ikisi ne kadar oluur :)

BB krem yağlı bir yapıda değil canım mat bitişli ayrıca yaz için çok uygun çünkü 42SPF güneş koruması var. Sadece içinde 7 ml falan kullanmışımdır.Ürün 30mllik zaten yani tahminen içinde 23 mllik ürün var.. 5 lira zaten uygun fiyatı. Mark&Spencer daki vücut losyonu dopdolu tatlım denemek için kullanmışım sonra unutmuşum sanırım.:KK31: İkisi toplam 10 lira olur canım

P.S: Nivea Fondöten ve Loreal Fondöten satılmıştır. (tugbass arkadaşa hayırlı olsun şimdiden)
$IMG_9173.jpg $IMG_9176.jpg

Son düzenleme:
Anneciğimin kullanmadığı taçları:)

Taçların tane fiyatı 10 TL 2 adet alırsan 15 TL..
Toka gibi olanlar hem toka hemde yaka süsü olarak kullanılabiliyor tane fiyatı 5 TL (Tüylü olanlar 10 TL)
Bilezikler 5 TL

Son düzenleme:
BB krem yağlı bir yapıda değil canım mat bitişli ayrıca yaz için çok uygun çünkü 42SPF güneş koruması var. Sadece içinde 7 ml falan kullanmışımdır.Ürün 30mllik zaten yani tahminen içinde 23 mllik ürün var.. 5 lira zaten uygun fiyatı. Mark&Spencer daki vücut losyonu dopdolu tatlım denemek için kullanmışım sonra unutmuşum sanırım.:KK31: İkisi toplam 10 lira olur canım

P.S: Nivea Fondöten ve Loreal Fondöten satılmıştır. (tugbass arkadaşa hayırlı olsun şimdiden)
Eki Görüntüle 1085679 Eki Görüntüle 1085680

bişey daha alim canım sipariş vermişken o kadar şey için kargo ödemeym :KK70:

benim ürünleri ayır canım bide parfümmü alsam yada krem falan bişey daha alim yanlarına uygun hangi parfüm var gerçi Vs den çok aldım bu ara krem daha iyi olur aslında ::)

Parfum alcaksan son eklediklerimi dusun derim bebegim krem alcaksanda elimde body shop vanilyali var . Bide elimde kullanmadigim dior addit shine var parfum olarak henuz resmini eklemedim

Lancome mürdüm-pembe renk arası ruj

Loreal Volume Million Lashes Rimel

The Balm dudak rengi dolgunlaştırıcı ruj

Son ikisinin kullanım durumu nedir? Ne kadar olur bu üç ürün?

Parfum alcaksan son eklediklerimi dusun derim bebegim krem alcaksanda elimde body shop vanilyali var . Bide elimde kullanmadigim dior addit shine var parfum olarak henuz resmini eklemedim

parfümlerin fiyatları ne canım özeldende yazabilirsin çok bakamıyorum şuan ama uygun bişey arıyorum baya uygun hatta krem ne kadar onuda yazarsan balım bakim bi onlara

Lancome mürdüm-pembe renk arası ruj

Loreal Volume Million Lashes Rimel

The Balm dudak rengi dolgunlaştırıcı ruj

Son ikisinin kullanım durumu nedir? Ne kadar olur bu üç ürün?

Loreal mürdüm-pembe renk arası rujum sadece denendi canım dopdolu 20 TL
The balm nude renk dudak dolgunlaştırıcı ruj biraz kullandım ama çok az 10 TL
Loreal Rimel'de sadece denendi dopdolu 10 TL

Toplam 40 yapıyor canım :KK31:

parfümlerin fiyatları ne canım özeldende yazabilirsin çok bakamıyorum şuan ama uygun bişey arıyorum baya uygun hatta krem ne kadar onuda yazarsan balım bakim bi onlara

parfümlerin fiyatları markasına göre değişiyor canım. hepsinin fiyatını yazıp yollayım o zaman sana sen seçersin.. body shop'un vanilyalı kremi 10 lira çünkü çok değerli o krem artık satılmıyor:KK16:

X