Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü kumral nasil elde ederim lütfen yardım edin

irayze42

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2011
405
89
Merhaba arkadaşlar saçımda perma vardı açıldı. Biraz yıprandı. Kumral boyadım ama çok koyu tuttu biraz açık olsun dedim bir hafta kadar sonra açık kumral boyadım bu seferde dipleri sarı kızıl geri kalanda kızıl kahve gibi bir renk oldu iki hafta öyle gezdim baktım olmuyor boyayı kusturmaya çalıştım önce maya maskesi yaptim iki gun sonrada karbonatlı su surdum beyaz sabunla yikadim dipler sariya yakin alt kisim 1 ton acildi. Tuttum dün palette kullu kumral yaptim yine cok koyu bir renk oldu. Kulluluk hic yok. kuaföre sordum açmadan kullu kumral olmaz dedi yakin zamanda arkadaşımın saçları açma yüzünden berbat oldu kuaföre gitmek istemiyorum zaten yıprandı ne yapiyim nolur yardım edin okuyorum formu ama o kadar çok bilgi varki hangisi bana olur bilemedim su resimdeki sac gibi nasil yaparim ne olur yardim edin

Eklentiler

• Screenshot_20180909-210338.png
    Screenshot_20180909-210338.png
    242,5 KB · Görüntüleme: 264
küllü ne kullanırsanız kullanın koyulaşır. cila ve mor şampuan yapın kızıl yansımalarını alır

Bence kuaförünüz haklı, açma işlemi olmadan düzelmez. Aynı şey başıma geldi biliyorum o yüzden. İlk defa yapılcaksa açtırma işlemi emin ellerde çok da zarar görmez

bilmiyorum kuaför şartmı ama bu renk çok zor bi renk değil bence saçın tamamını açıp küllü açık kumrala boyasanız direkt tutar..bi kere açmaktan da hemen yanmaz ben senede bi açıyorum mecbur..

X