Küllü kumral

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kızlar selam. saçlarımı yeniden küllü kumrala boyamayı düşünüyorum daha önce çok yaptım ama pek kalıcı olmuyor yani boya aktıkça doreleşiyor o rengi de pek sevmiyorum ben. küllü kumrala boyayan arkadaşlar hangi boyayı önerirsiniz renk ve kalıcılık açısından? rengini nasıl koruyabilirim?mor şampuanlar pek etki etmiyor ama.

Koyu renk saça boya yapıldığı icin hangi boyayı yaparsanız yapın yine altından dorelik çıkar, daha aza indirgemek için yapabileceğiniz şey düşük volum oksidanla boyamak ;o da rengi biraz daha koyu tutar. Igoranin boyaları genelde beğenilir

Koyu renk saça boya yapıldığı icin hangi boyayı yaparsanız yapın yine altından dorelik çıkar, daha aza indirgemek için yapabileceğiniz şey düşük volum oksidanla boyamak ;o da rengi biraz daha koyu tutar. Igoranin boyaları genelde beğenilir
Doğru söylüyorsunuz.Düşük volümle açarsam bu sefer de tam açılmayacak değil mi ?Daha koyu olur yani boya da.igoranın kalıcılığı iyi mi?

Doğru söylüyorsunuz.Düşük volümle açarsam bu sefer de tam açılmayacak değil mi ?Daha koyu olur yani boya da.igoranın kalıcılığı iyi mi?
Evet daha koyu olur. Renk güzel tutuyormuş şahsen denemedim ama kuaförler kullanıyor genelde. Kalıcılık için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var, sampuaninizi doğru seçmek ve fazla ısıya, güneşe maruz bırakmamak gibi.. Bunlar bildiğiniz üzere renk akıtan şeyler. Boya ne kadar kaliteli olursa olsun yine de belli bir süre sonra akıyor o yüzden süreyi uzatmak adına dikkat etmek gerekiyor ya da cila yapabilirsiniz belli aralıklarla? 🤔

Boyarken denmiş onu görmedim ya.ben ilk saçı açarken gibi anladım onu tam okumamışım hanımefendi boyarken demiş karışıklık oldu

O acan sey oreal, aydinlanin da duzgun ciksin boya diye yazdim ama pisman oldum tesekkurler

O acan sey oreal, aydinlanin da duzgun ciksin boya diye yazdim ama pisman oldum tesekkurler
Yanlış okumuşum ben o yüzden karıştı ben açma sürecinde gibi anladım boyama denmiş onu görmedim kusura bakmayın. dediğiniz gibi oksidan boyayla kullanılıyor aktivatör' oryal yani açıcı boyamadan önce kullanılıyor bi karışıklık oldu.

X