Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü Kumral...

Turuncu_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
232
8
Arkadaşlar saçlarımın doğal rengi koyu kahve.Şu an fındık kabuğu ile boyanmış. Fakat doğal boya ile boyandığı için hemen hemen asıl saç rengimden hiç farkı olmadı gibi. belki bir ton açmış.
Loreal küllü kumrala boyamayı düşünüyorum. şu durumda kutunun üzerindeki renk tutar mı sizce???

Arkadaşlar saçlarımın doğal rengi koyu kahve.Şu an fındık kabuğu ile boyanmış. Fakat doğal boya ile boyandığı için hemen hemen asıl saç rengimden hiç farkı olmadı gibi. belki bir ton açmış.
Loreal küllü kumrala boyamayı düşünüyorum. şu durumda kutunun üzerindeki renk tutar mı sizce???

canım bence kutunun üstündeki renk tutmaz..benimde saçlarımda fındık kabuğu dore kahve bi renk vardı..bir tutamında denedim, resmen koyu kahve oldu..saçını açmadan tutmaz..ayrıca bende bi dahaki boyamda loreal küllü kumralla boyamak istiyorum ama preference serisinin küllü kumralı daha hoşuma gidiyo..çok tatlı bi renk ve doğal..bence saçın dayanıklı bi saçsa palette renk açıcıyla aç (ben öle yaptım) sonra boya..

keşke sağlıklı olsa da açıcılarla açtıktan sonra boyasam. malesef zaten zayıf saçlarım.loreal kumral da düşünüyorum. tutmaz mı diyorsunuz yani?

kızlar benim orjinal saçım siyahtı ama eser kalmadı kızıla boyamıştım üzerinde balyaj vardı kızıllar aktı balyaj yerler sarı gibi bişey oldu diplerden koyular çıktı acaba bende küllü kumrala boyasam olurmu ne renk elde ederim sizce lütfen yardım.....

net cevabı bulabilmek için alıp boyayacağım. fındık kabuğu rengi doğal boya var saçımda. üstüne küllü kumralla boyayacağım. bakalım ne olacak?

net cevabı bulabilmek için alıp boyayacağım. fındık kabuğu rengi doğal boya var saçımda. üstüne küllü kumralla boyayacağım. bakalım ne olacak?

cnmm boyayınca yazsana buraya merak ediyorum nsl tutuyoo küllü kumral:)

ya kızlar yukarıda yazdım bir cevap vermediniz bana ya lütfen bide tarçın bakır nasıl olur sizce...

öyle mi diyorsun melodicim. ya aslında sıkıldım kahvelerden. fındık kabuğu bile çok fazla açılma yapmıyor. ne yapıyım bilmiyorum.

tatlım ben kumralım. buğday tenliyim. uzun süre röfle kullandım ve saçlarım yıprandı. şu an da fındık kabuğu var saçlarımda.
peki sence 6.1 ultra açıcı küllü kahve
ya da
6.3 ultra açıcı dore kahve bunlardan birisiyle boyasam nasıl olur.

tatlım ben kumralım. buğday tenliyim. uzun süre röfle kullandım ve saçlarım yıprandı. şu an da fındık kabuğu var saçlarımda.
peki sence 6.1 ultra açıcı küllü kahve
ya da
6.3 ultra açıcı dore kahve bunlardan birisiyle boyasam nasıl olur.

kardeşim 6.3 ü kullanmıştı..dore kahveye boyatmıştı zaten saçlarını, dipleri çıkınca 6.3 ü kullandı..dipler turuncu gibi oldu..sonradan oturdu renk..sende fındık kabuğu olduğu için kesin daha bi turuncu olur saçın..ama 6.1 olabilir diye düşünüyorum..fakat eğer diplerin geldiyse, bu boyada açıcı özellik olduğundan dipler daha açık olabilir, 2 farklı renk oluşabilir yani kafanda..istersen 6.1 i alıp saçının bi kısmında dene..ama bu boyanın da boyalı saçı açmadığını biliyorum, sadece doğal saçı açma özelliği var canım :çok üzgünüm:

Eklentiler

• $liveimagesgzelimpnaraltsr6[1].jpg
    $liveimagesgzelimpnaraltsr6[1].jpg
    24 KB · Görüntüleme: 84
X