Saç Rengi ve Saç Boyama Küllümango dan yardım istiyorum çıldırıcam yakında

ddmerhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
51
0
selam küllümango forumdaki görüşlerinin çoğunu okudum ve bana yardım edebilceğine inanadm şimdi şaçlarım o kadar karma karışık oldu ki anlatamam ben elegan kahve kullanydm sonra lorealin havana açık ambresini boyadım kutudakiyle alakasız bi renk çıkti eleganla aynı fakat islatark boyamamstm birde elegan kahve de o da 6.35 numara belkide ondan sonra lorealin ultra açıcı dore kahvesini boyadm berbat oldu sonra tekrar elegan boyadm aktı koyu boyuym dedm 4.xxx kusuratli bi renge boyadm suan sacım tek renk kızılmsı yansımali fakat ben çok tatli bi açik kahve istiyorum ne yapmalym resimlerimi eklicem birde istdgm renkleri fakat senden de oneriler beklyrm yardım edersn cok sevnrm

Eklentiler

• $27-10-08_1551.jpg
    $27-10-08_1551.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 178
  • $01-06-08_0029.jpg
    $01-06-08_0029.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 239
Son düzenleme:
resimde tabi tenim brz daha acık duruyo makyajdan benm istdgm renkler bunlar kahve sari renklere de bayılyrm sari gibi durmuyo kahve gibi ama sarımsı bi yansıma var dore gibide degil onu bulamdm sadece bunları koyabldm ozellikle son fotograftaki renge bayıldm ama kaldırır mı tenim suphelym ne esmer tenm ne beyaz buğday tenlym deneblr sarımsı tenim brz

Eklentiler

• $angelina+jolie.jpg
    $angelina+jolie.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 139
  • $tn2_drew_barrymore_5.jpg
    $tn2_drew_barrymore_5.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 105
  • $mary-kate-olsen.jpg
    $mary-kate-olsen.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 88
  • $drewbarrymore.jpg
    $drewbarrymore.jpg