Kumar ask sevgili

cerenhamsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
6
1
Herkese merhabalar, buyuk bir dertten kurtuldum. Hayatimdaki insan igrenc bi insan cikti benden surekli borc isteyip isteyip kumar oynayan bin tane yalan soyleyen bir insan cikti. 100 bin civari borcu vardi bana zar zor aldim aylar sonra. Sonunda kurtuldum cok sukur. Terapi aldim iyilestim. Bir bucuk senelik iliskimiz vardi. Psikolojik destek aldim cok kotuydum. Simdi birisiyle tanistim derdim sevgili olmak degil ama kendimi de kapatmak istemiyorum. Sizce tanismali miyim ? Nasil ilerlemeliyim? Kestirip atmali miyim?

Herkese merhabalar, buyuk bir dertten kurtuldum. Hayatimdaki insan igrenc bi insan cikti benden surekli borc isteyip isteyip kumar oynayan bin tane yalan soyleyen bir insan cikti. 100 bin civari borcu vardi bana zar zor aldim aylar sonra. Sonunda kurtuldum cok sukur. Terapi aldim iyilestim. Bir bucuk senelik iliskimiz vardi. Psikolojik destek aldim cok kotuydum. Simdi birisiyle tanistim derdim sevgili olmak degil ama kendimi de kapatmak istemiyorum. Sizce tanismali miyim ? Nasil ilerlemeliyim? Kestirip atmali miyim?
Tanış gitsin. Kendini kaptırma ama hatalarından ders çıkar.

geçmişi artık tecrübe olarak adlandırıp önüne bak.hemen sevgili olmamalısın bu ikilemde iken olmaz. tanı vakit geçir ama kendini kaptırmadan yap. hareketlerini ölç biç bir kaç ay geçsin baktın iyi gidiyor sevgili aşamasına geçersin. temkinli olmayı hiç bir zaman bırakmadan tabii..

Ne yaşadınız Allah aşkına, yüz verip tepenize çıkartıyorsunuz sonra ben zorluk çektim

İnsanlar ailesine 100.000 borç vermiyor yani kusura bakmayın suç sizde.
Sağlık söz konusu değilse kardeşime vermem o kadar parayı. Ki bir tane kardeşim var.
Sevgilim de istedim diye şak diye çıkarıp yüz bin vermez bana şahsen.

Ay 100 bin demisken bir uyenin de 200 bin mi ne alacagi vardi, o ne oldu acaba?

Bence kendini hazir hissediyorsan tanış, tanidiktan sonra da hosuna giderse sevgili olursun.

ben kocama vermem 100bini ya. ne yüce gönlünüz varmis 😂 tanisin canım biri öyle çıktı diye hepsi öyle olmaz. ama borç işlerine girmeyin. sevgiliden borç isteyen de öffff

bak bir para yiyor mu? Yiyici biri mi bunlar önemli. Yemek ısmarlama sakın, o yapsın kahve ısmarlayabilirsin hatta onu bile yapma 😅

X