Kurdalesini alan gelsin

Aaaa lutfen lutfen lutfen. Cok hak ediyoo 🤣
Hem de ne sunumlar. Cok becerikli çünkü, kimse yapamaz onun gibi. Hatta ben etkilenmiyim diye telefonu bile baska odaya koyar. O kadar dusunceli benim yigidim aslanim 🤣

O halde acilen gobegimi tutarak saygi durusunda durmaliyim.

Merhabalar,
Dışarı çıkıp sosyalleşemediğimiz bu günlerde biraz gülmeye, kaynatmaya, geyik yapmaya ihtiyacımız var değil mi? :)

Gülme kotamın bir kısmını bir derdim vardaki absürdlüklere kahkaha atarken doldursam da bir sohbet topiğimiz olmasın mı diye düşündüm.
Tek başarısı evlenmek olan kocasının piremsesi olmasanız da ilişkiler üzerine tartışmak, gözünün üstünde kaşı var diye kayınvalidesine bilenmiyor olsa da ailevi konular üzerine içini boşaltmak, gündelik telaşlar içinde kısa bir nefes molası vermek isteyen hanımlar; buyurun konuşalım, geyiğimizi yapalım.

Kurdalesi olmayanlar gelmesin ama :rolleyes: Çünkü sunum önemli.
evde bi metre kırmızı kurdela buldum sırf bu topiğe girebilmek için yarın ilk işim tuhafiyeden 1 top kurdela almak olacak :KK48:

Kurdeleni de al git.

Şimdi gittim ballişkoların tontişkosu sarılalım mı dedim ama kendisi bağışık böyle şeylere o yüzden sadece güldü. elimi eline aldı üşümüşsünn :rolleyes: dedi. Sarıldık.

Bu adamı seviyorum çünkü kaynanamın evine gitsem popom üşüdü demeden altıma minder verir, vallahi verir. Canım kocam

Şimdi gittim ballişkoların tontişkosu sarılalım mı dedim ama kendisi bağışık böyle şeylere o yüzden sadece güldü. elimi eline aldı üşümüşsünn :rolleyes: dedi. Sarıldık.

Bu adamı seviyorum çünkü kaynanamın evine gitsem popom üşüdü demeden altıma minder verir, vallahi verir. Canım kocam

“Meyvelerimi de yedirmez hem kaynanamgile” deme, neden biliyor musun?

CUNKU INANIRIM!

X