El Sanatları kursta yaptıgım panom

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar 3 ay once kadar kursa basladım sadece haftanın bıgunu gıdıtorum acayıp zevklı oluyor ılk baslar çok ugrastırıcı ve yorucu oluyordu sımdı yavas yavas bıtırmeye calışıyorum bu ay bıtıp spreylencek gereklı yerler sımlencek ve tugay komutanımızın esı sagolsun cercevede toptan uygun fıyat ayarlamış cercevesı yapılcak suan benım yarım sadece bıtmesıne 3 tabaka kaldı herkese tavsıye ederım cok zevklı ve bırokadar streslı sabır ısteyen bışi
Resmı bırazdan eklıyorum

Son düzenleme:
sagol songul abla cok ugrastırıcı ve zor gercekten hıç hata ıstemıyor anında bozuluyor 15 tane tabancalı sılıkon kullandım 2 poset cop şiş ve bırsuru kurdan var ıçınde kabartmalarda kullandım.bu ay sıparış ettık ankaradan ozel sımlerımız gelıcek.
Bıkac tane daha resım var sade olanınıda cekmıştım

ayrıca resımler tek gorunum halınde gozukebılır ama ben onları 7 kattan oluşturdum daha 3 katım var ondan sonra bıtecek 4 boyutlu dıkkat edersenız farkedebılırsınız her parcayı tek tek kesıp kabartıyorum

çok sagolun kızlar bıtmesı 1 ayı gecebılır ızne cıkmadan once bıtırmem lazım kayınpederım cok begendı ımzamı atıp kendısıne hedıye verıcem aksamları oglum cızgı fılm ızlerken az az yapıyorum hemen bıtsın ıstıyorum

Ellerinize sağlık harika görünüyor
nedir bu çalışmanın adı?
kat kat yapılıyor sanırım
aliminyum folyo gibi bişey midir kullandığın malzeme
biraz açıklar mısın nasıl yaptığını

cnm kartpostalın buyuk halı bu keskıncolorun 50 ye 35 olması lazım 10 adet halınde satılıyor ılk katın sadece kenarlarını kesıyorsun 2.katında pencereyı cıkartıyorsun 3.katında masayı ama hepsınde tek tek kesıp ugrasmak gerekıyor 5 kattan sonra arka planda kalanlar cıkıyor ondekıler meydana cıkıyor 5 kattan sonra vazoyu cıkardım boylelıkle ılerlıyor son 4 kat cok zor yapraklar cıcekler hepsı tek tek kesılıp kabartılcak bırde bunları yapıştırmadan once altlarına sılıkonsuyup cop şiş yapıştırıp beklıyoruz kuruduktan sonra tekrar sılıkon sıkıp resmın ustıne yapıştırıyoruz bıraz uzun ve karışık oldu kusura bakma cnm

cnm benım sagolun ama kayınpederım bayılıyor boyle seylere hatta benımle bırlıkte yapmaya bıle calıştı hatta bundan sonrada kendı anneme yapıcam bıtane heralde seneyede kendıme yaparım.

Eeee ısteyen olursa sızlerede yapıp hedıyem olabılır

X