Kürtaj olan arkadaşlarım bakabilir mi ?

Kadertsdln78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2020
42
5
27
Kendi isteği ile kürtaj olan var mı acaba ? Süreç nasıl ilerliyor bilgi verir misiniz ? Bekar olunca 18den büyük olunca aile izni istenmiyor sanırım ? Özel hastanede olan varsa özellikle bayıltıp mi yapıyorlar ücret ve kaç gün yatırıyorlar yardımcı olabilir misiniz ? ( gunahini ve sevabını sormuyorum ben )

Aynı gün çıkıyorsunuz hafif bir ağrı oluyor varla yok arası zaten ağrı kesicide veriyorlar özeller uyutarak yapıyorlar

Önceki konularından hatırlıyorum seni hamilemi kaldın
Evet hemde o serefsizden her yerden engelledim numara değiştim . Kapıma kadar geldi izin alıp ya sen gel ya da ben gelirim eve dedi mecbur çıktım gittim yanına zorla yaptı bilerek hamile kalayım diye ilac ictim ama fayda etmedi . Şimdi de tehdit ediyor bebeği aldırırsan seni öldururum diyor bana . Hastaneyi bile aramış gittiğim gün o bebeğin babası benim sakin kürtaja izin vermeyin vs bir sürü şey adam bela oldu basıma

Evet hemde o serefsizden her yerden engelledim numara değiştim . Kapıma kadar geldi izin alıp ya sen gel ya da ben gelirim eve dedi mecbur çıktım gittim yanına zorla yaptı bilerek hamile kalayım diye ilac ictim ama fayda etmedi . Şimdi de tehdit ediyor bebeği aldırırsan seni öldururum diyor bana . Hastaneyi bile aramış gittiğim gün o bebeğin babası benim sakin kürtaja izin vermeyin vs bir sürü şey adam bela oldu basıma
Gitmeseydin zaten arayıp rahatsız ediyormuş evliymiş falan filanda bu adam dediklerine göre istismarda bulunmuş sana şikayet etseydin niye etmedin ki şimdiye kadar

kac haftalık olduguna bakar. 9+5 den sonra almazlar. evlı olmadıgınızdan onun babalık hakkı dıye bıseyı yok o dogur desene ne aldır dese ne. bu kadar bela muhabbetı oolmasına ragmen hala sıkayet etmıyorsan kendı can saglıgın tehlıkede bı kere hamılelık 2 plan oluyo bu durumda.

Babadan izin alınıyor aileden değil evli olmasanız dahi babaya sorulur

Ne demek zorla gittim yanına ya zorla her halt yaptırılır size, hey allahım şöylelerine çocuk yerine iki gram akıl ver.

Kendi isteği ile kürtaj olan var mı acaba ? Süreç nasıl ilerliyor bilgi verir misiniz ? Bekar olunca 18den büyük olunca aile izni istenmiyor sanırım ? Özel hastanede olan varsa özellikle bayıltıp mi yapıyorlar ücret ve kaç gün yatırıyorlar yardımcı olabilir misiniz ? ( gunahini ve sevabını sormuyorum ben )
Ben 2 ay önce oldum canım 15 dk bile sürmüyor 1 yada 2 saat yatırıyorlar hiç olmamış gibi yürüyüp çıkıyorsun hafif ağrılar oluyo o kadar zor değil aile izni gerekmiyor isteğe bağlı kürtaj diye raporluyorlar

Kendine sahip çıkma piskopatın evine git evli olduğunu öğrendiğin halde rahatsız edil şikayette bulunma sonrada gel zorla yaptı kürtaj olucam :olamaz:

Ama 1 buçuk ayı geçtiyse hiçbir yer almaz

Kendine sahip çıkma piskopatın evine git evli olduğunu öğrendiğin halde rahatsız edil şikayette bulunma sonrada gel zorla yaptı kürtaj olucam :olamaz:
Arkadaşlar kınamayın hor görmeyin lütfen vardır haklı ve zorlu sebepleri anlayışla karşılayalım insanoğlunun başına herşey gelebilir 🙏🏻

Benim bebeğimin kalbi durduğu için oldum tıbbi olarak geçti

ben o kadar tup bebk mücadelesi verdim oglum engelli ilik nakli olsn diye 5 yasini bitirmeden nakil gerekliydi 1 yila 3 tup bebek tedavisini sigdirdim maddi manevi hep çöküşteydik ailecek umutlr hayaller beklentiler mucizeler gerekliydi yalvardim rabbime allahim bana hayirli saglikli bir evlat oglumada sifa dolu bir kardes nasip et diye 3 denememde oldu tek embryiydu bolunmusler tek yumurta ikiziydiler rabbim hem guldrdu yuzmu hem agllatti 6 haftalikken dusuk yaptim demem o ki sen yada karsi taraf bir hata ya dusmussunuz bunun vebalini o masumdan cikartmayin bunu aldrrsin istenmeyen bebek diye sonra sen istersn rabbim nasip etmez o sabinin gunahina girme emin ol onu icind3 hisstmek bile ayri bi mutluluk kiyma ona o sana allhin bir mucizesi rabbim basta anneligi tatmamis guzel anne adaylarina daha sonrada ben gibi saglikli evladi olmayan caresizlere nasip etsin amin allahim💫

Bişeyi merak ettim bu şerefsiz dediğin adam evli ve bunu öğrendiğinde ayrılmışsın sözde, nasıl becerdin hamile kalmayı, günahı sevabı geçtim de ahlak diye bişeydende mi haberin yok evli adamla iş pişiriyosun?

Kınamak değil benim ki bile bile ateşe atmak olmuş kendini bebeğin suçu ne o seçmedi heralde düşüncesiz ailesini
Allah kime ne yazdıysa kulu onu yaşar o bebeğinde yaşayacağı buymuş tabii kimse ne annesini ne babasını nede yaşayacağı hayatı seçmez ama birde şöyle düşünün belkide annesi vazgeçecek yada Allah aldırmasına müsaade etmeyecek ve o bebek dünyaya gelicek

Allah kime ne yazdıysa kulu onu yaşar o bebeğinde yaşayacağı buymuş tabii kimse ne annesini ne babasını nede yaşayacağı hayatı seçmez ama birde şöyle düşünün belkide annesi vazgeçecek yada Allah aldırmasına müsaade etmeyecek ve o bebek dünyaya gelicek
Orasını bilemem ama zaten doğru değil fake konu

X