Gebeliğe Hazırlık Kurtaj olucam😭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Neden hep kadınların hayatı zor

• Kadın olmak zor

OY: 26 89,7%
  • Kadın ruhu

OY: 5 17,2%

• Ankete Katılan
    29

Emine sami

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
317
130
37
Merhaba arkadaşlar hamileleik testi yaptığım günden beri betahcg cokgüzel yükseliyordu bugün kontrolüm vardı bugün tekrar betahcg bakıldı çarşamba günü 2654 olan beta bugün 3424 cıktı sonuç doktor kürtaj dedi çarşamba günü gel dedi benim gibi olup hamileligi devam eden varmı çok kötü moralim bozuk şuanda simdiden teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar hamileleik testi yaptığım günden beri betahcg cokgüzel yükseliyordu bugün kontrolüm vardı bugün tekrar betahcg bakıldı çarşamba günü 2654 olan beta bugün 3424 cıktı sonuç doktor kürtaj dedi çarşamba günü gel dedi benim gibi olup hamileligi devam eden varmı çok kötü moralim bozuk şuanda simdiden teşekkür ederim
Üzülme kuzum, belli mi olur belki aniden yükselir

Keseyi gördünüz mü

Başka bi doktora daha görğnğn lütfen. Hemen ne çabuk kurtaj diyebiliyo bu doktorlar. Kolay mı ya bu kadae onca umut hasretten sonra..

Bencede biraz bekleyin kese görünecek mi ? Tekrar kan verin düşüyor mu değer ona göre hareket edin.

Yarın görüncem cnm devlet hastanesi ultrasonuyla özel hastane ultrasonu farklı mi acaba
Özellerdeki gibi kaliteli değil ama doktor iyiyse zaten anlıyorlar. Benim ilk tüp bebek denememde rapor almak için devlet hastanesine gitmiştim. 7. haftaya giriyordum dr bana 5 haftalık görünüyor demişti ultrasonları da eski püsküydü ve dediği gibi hamileliğim sıkıntılı çıktı sonunda da kürtaj oldum.

X