Kurtaj sonrasi adet kanamasi

tubaaaanisaam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
37
3
32
Selamun aleyküm bayanlar ben 6 buçuk haftalik gebelik den kalp atışı olmadığı için kese büzüşuk olduğu icin 9 aralıkta kürtaj oldum kurtajdan sonra 2 gün kadar hafif bir kanamam oldu sonra durdu tekrar lekelenmeler oldu kurtajdan bif hafta sonra ağrım oldu gittim baktı ultrasyon ile kan birikmiş onları atman lazım dedi metiler verdi 3 tane içtim kanamam başladı sonra bıraktım kanamam dewam etti derken adet oldm sonra bu zaman zarfında 4 kere falan parcalar düşürdum tekrar gittim baktı dedi kist olmus yumurtalikda kalan kan pıhtılarını temizledi doğum kontrol hapi verdi sonra kanamam bir ara duruyor basliyor ama başka bir doktora gittim rahimde parca var dedi boyle olan varmi

Selamun aleyküm bayanlar ben 6 buçuk haftalik gebelik den kalp atışı olmadığı için kese büzüşuk olduğu icin 9 aralıkta kürtaj oldum kurtajdan sonra 2 gün kadar hafif bir kanamam oldu sonra durdu tekrar lekelenmeler oldu kurtajdan bif hafta sonra ağrım oldu gittim baktı ultrasyon ile kan birikmiş onları atman lazım dedi metiler verdi 3 tane içtim kanamam başladı sonra bıraktım kanamam dewam etti derken adet oldm sonra bu zaman zarfında 4 kere falan parcalar düşürdum tekrar gittim baktı dedi kist olmus yumurtalikda kalan kan pıhtılarını temizledi doğum kontrol hapi verdi sonra kanamam bir ara duruyor basliyor ama başka bir doktora gittim rahimde parca var dedi boyle olan varmi
Benimde kürtajın ertssi günü kontrolde tertemiz çıkmıştı başarılı denilmişti. 1 hafta sonra gittim parça var dediler korkuttular. Ya bekle düşsün ya işlem yapalım denildi ilaç ile devam edeceğim dedim kendi düşsün diye. Ertesi akşam aynı hastanede ameliyatı yapan doktorla görüştüğümde bana içimde parça olmadığını, kürtaj esnasında içerde çok kan biriktiğini pıhtılaşma yaptığını söyledi. Parça değil pıhtıymış. Bu sorunu başka hastaneye gidersen doğum için bildir diye uyardı doktorlara söyle diye. Doktorunla görüş kürtaj esnasında birşey yaşandı mı bir pıhtılaşma yaşandı mı diye

Benimde kürtajın ertssi günü kontrolde tertemiz çıkmıştı başarılı denilmişti. 1 hafta sonra gittim parça var dediler korkuttular. Ya bekle düşsün ya işlem yapalım denildi ilaç ile devam edeceğim dedim kendi düşsün diye. Ertesi akşam aynı hastanede ameliyatı yapan doktorla görüştüğümde bana içimde parça olmadığını, kürtaj esnasında içerde çok kan biriktiğini pıhtılaşma yaptığını söyledi. Parça değil pıhtıymış. Bu sorunu başka hastaneye gidersen doğum için bildir diye uyardı doktorlara söyle diye. Doktorunla görüş kürtaj esnasında birşey yaşandı mı bir pıhtılaşma yaşandı mı

Bende dün kürtaj yapan doktora gittim ben eminim parca yok dio özeldi bana dio kayıt ac gel muayne edim dedim yok etmeyin bende sanki kan pıhtısı sanıyorum cunki bana kist var dedi doğum kontrol hapi verdi oda o kan pihtisini attıramadı böyle kanama yapıyor bence

Merhaba. Ben de 4 Ocak ta kürtaj oldum . 3-4 gün kanama oldu sonra lekelenme oldu . 1 hafta sonra kontrole gittim herhangi bir sorun yok dedi doktor . Ara ara lekelenmen oluyordu . Fakat 4 gün önceye kadar. Şimfi tekrar kanamam başladı . Doktora yazdım . 30 gün aralıklı olan kanamanın normal olduğunu söyledi . Rahimin kendini revize etmesinden dolayıymış.

Canm bende ayni şekilde 25 gün önce kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum. Benim daha kanamam bugün kesildi. İlk 3 gün olmamıştı kanama 3 günden sonra kanama çok arttı ve ağrım çok oldu kocaman kocaman pıhtı düşüyordu. 1 haftayı doldurunca kontrole gittim içimde pıhtı kalmıştı hala ama kendi kendine atarsın 10 güne demişti ilaç vermedi atamasan tekrar müdahale gerekcek dedi. Bende atmak için sürekli biseyler içtim çünkü herkes bana tekrar kürtaj olma dedi.1 hafta önce gittiğimde ise beta hgc ye baktı sadece 0 a düşene kadar takip etcez dedi sadece. Parça falan olsa zaten değerler düşmüyormuş eğer değerlerin düşüyorsa demekki problem yok demekmiş. Bana da doktor ilk baktığında polip olabilir falan demişti cihazı güzel değildi falan ya da anlamadı özeldeki doktorun cihazı iyisi kan pıhtısı dedi atarsın dedi.

Bende 30 Kasım'da kürtaj oldum kanamam ilk zamanlarda olmadı bi kaç gün sonrasında bende parçaya benzer bişey düşürdüm idrarda ama muhtemelen benimde pıhtılaşma olmuştu. Doktorum bana da içinde kan var atman lazım demişti. 1 Aralık'tan bu yana 3 defa kanamam oldu ve dün gerçek adetimi oldum. Parça olup olmadığını ultrasonda görüyorlad seninde muhtemelen pıhtılaşma olmuştur

Bende 30 Kasım'da kürtaj oldum kanamam ilk zamanlarda olmadı bi kaç gün sonrasında bende parçaya benzer bişey düşürdüm idrarda ama muhtemelen benimde pıhtılaşma olmuştu. Doktorum bana da içinde kan var atman lazım demişti. 1 Aralık'tan bu yana 3 defa kanamam oldu ve dün gerçek adetimi oldum. Parça olup olmadığını ultrasonda görüyorlad seninde muhtemelen pıhtılaşma olmuştur
Kanamaya da normal diyorlar ve bendee de kist çıktı. Ama Gebeliğe engel değil dedi

[/QUOTE

Anladim canm düşüremezsek alicaklar patalojiye gitcek
Aaa pardon senin parça mı kaldı kan mı onu tam anlamadım parçaysa tekrar işlem yapıyolar diye biliyorum benim doktorum da parçadan şüphelenince tekrardan işlem olabilir demişti ama ben adet oldum. Ve ne olduğunu hala net bilmiyorum ama pıhtı mı parça mı neyse attım bi kere

X