KÜRTAJ SONRASI ADET.

Ben 50.Gün hasta olmuştum ama sonraki üç ay da düzenszlk yaşadm sonra kendi rayına oturdu düzene girdi

Ben 25 Mart'ta kürtaj oldum, şuan regl ağrısı gibi karnım ağrıyor,çok az lekelenme oldu çok erken değil mi adet değil kürtaj kanamasi mi acaba

Ben kürtaj sonrası adetimi tam 45 gün sonra oldum.2 adetim 30 gün sonra tam duzenimde geldi

Ben 25 Mart'ta kürtaj oldum, şuan regl ağrısı gibi karnım ağrıyor,çok az lekelenme oldu çok erken değil mi adet değil kürtaj kanamasi mi acaba
Kürtaj kanaması değil adet olmuşum,erken beklemiyordum dokrora sordum bir sıkıntı yok olabilir dedi.

ğünaydın cnm ben 2,5 ay olmadım söktürücüyle oldum sonunda
Günaydın 39 gün oldu hala olmadım aklıma farklı farklı şeyler geliyor parça mı kaldı acaba hamilelik olabilir mi adet mi olamıcam diye 45 güne olmazsam doktora gidecem de henüz erken ya adet olayım ya da olmayacaksa zaman hemen geçsin istiyorum

Günaydın 39 gün oldu hala olmadım aklıma farklı farklı şeyler geliyor parça mı kaldı acaba hamilelik olabilir mi adet mi olamıcam diye 45 güne olmazsam doktora gidecem de henüz erken ya adet olayım ya da olmayacaksa zaman hemen geçsin nom
normal gebelikmiydi? tabi ki hamile kalma şansınız var ,parca sanmıyorm daha sonra kontrole gitmedinizmi? bence doktora görünün bi

normal gebelikmiydi? tabi ki hamile kalma şansınız var ,parca sanmıyorm daha sonra kontrole gitmedinizmi? bence doktora görünün bi
Evet normal gebelikti ilk gebeliğim korunmayı bıraktıktan 3 buçuk ay sonra hamile kaldım 6 haftalıkken bebeğin kalbi durmuş 10.haftada kürtaj oldum kürtajdan hemen sonra da hamile kalacağımı düşünmüyorum ama bilemiyorum.Bulunduğum İlçede doktorlar pek ilgili değil kontrole falan çağırmadı hatta bebeğin kalbi durduğunu bile anlamadılar 8 haftalık olması gereken bebeğe 6 haftalık dedi ama böyleydi dememe rağmen 6 haftalık dedi dinlemedi bile ben kendim bi şey olduğunu hissettim o doktorun demesine göre 7 olsun öyle gideyim diye ilde özele gittim orda öğrendim özelde hemen alacaklardı başka şehirlerde bikaç doktora göründüm 1 hafta bekleyelim dediler en son yine olduğum İlçede başka bi doktora kürtaj oldum. İlk düşüğümdü genetik test falan yaptırmak istiyorum onu burda yapmıyorlarmış yasaklar hep engel oldu.İle gidip orada muayene olmak istiyorum hem testler falan ama bakalım

X