Kürtaj sonrası hamilelikkk

ankakusuum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
22
3
32
Merhabalar. Nerdeyse 15 gün oluyor bebeğimi kaybedeli 7 hafalıktı zorunlu kürtaj oldum kese gelişmedi boş kese. 1 oğlum var 8 yaşında . 32 yaşındayım . İstemiyorduk bu zamana kadar ama olunca kaybedince devam edemiyorum artk bildiğim yoldan . Hiçbirşey mutlu etmiyor beni geç kalınmışlık hissi. Kaç gündür forumda dolaşıp bakıyorum yazılanlara kürtaj sonrası hamileliklere nezaman olur en hızlı diye . Tek düşündüğüm bu . Bu hıdırellez gününde dileklerimiz kabul olsun 🙏🏻

Çok geçmiş olsun başınız sağ olsun. Ben de bebeğimi kalbinin durması sonucu kaybettim. İnsan alışıyor bir şekilde ama kabullenemiyor. Ne güzel bir tane evladınız varmış ona sarılın inşallah yine hamile kalacaksınızdır dua edin. 🙏🏼😍

Öncelik ile başınız sağ olsun ama en azından bir tanede olsa yavrunuz var ☺️bende ilk hamileliğimde erken doğum sebebi ile 16 haftalık kaybettim doktor 3 ay dinlen dedi biDe 3 ay dinlendik sonra bir mucize daha oldu şuanda 12 haftalık hamileyim Allah'ım sizede en kısa sürede tekrar nasip etsin ama kalp durması için mutlaka genetik pıhtılaşma testi yaptırın bence

Öncelik ile başınız sağ olsun ama en azından bir tanede olsa yavrunuz var ☺️bende ilk hamileliğimde erken doğum sebebi ile 16 haftalık kaybettim doktor 3 ay dinlen dedi biDe 3 ay dinlendik sonra bir mucize daha oldu şuanda 12 haftalık hamileyim Allah'ım sizede en kısa sürede tekrar nasip etsin ama kalp durması için mutlaka genetik pıhtılaşma testi yaptırın bence
Ayyyy çok sevindim rabbim inşallah sağlıkla doğum yapmanızı nasip etsin. 😍😍😍 sağlıklı şekilde gelsin miniğiniz 🙏🏼🥹 Kesinlikleeeee şu bela olan pıhtılaşmayı bence herkesin yaptırması gerekiyor.

X