Kürtaj sonrası ilk regl

Allah diğer gebeliğinde bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin canım inşallah. İnşallah bir daha yaşamam çok çok zor günlerdi. Ben o gün 2 kere doktora gittim. İlki normal kontroldü. Pembe akıntm vardı ama sorun yoktu. Eve geldim. Kanamam oldu geri gittim. Kalp atışı yerinde kanama alanı fln yoktu. Büyük ihtimal rahim ağzında kan birikmiş onu atıyosun dedi. Eve geldim kanamam arttı ama içim o kadar rahat ki. Sonra sancım da artınca gittim doktora. Ama ben hissttim zaten düştüğünü. Ama içimde bi umut işte. Kan pıhtısıdır belki düşen diye umutlanıyordum. Herşey birden bire oldu. Akşam 1 saatin içinde düşük oldu.

Amin canım inşallah. İnşallah bir daha yaşamam çok çok zor günlerdi. Ben o gün 2 kere doktora gittim. İlki normal kontroldü. Pembe akıntm vardı ama sorun yoktu. Eve geldim. Kanamam oldu geri gittim. Kalp atışı yerinde kanama alanı fln yoktu. Büyük ihtimal rahim ağzında kan birikmiş onu atıyosun dedi. Eve geldim kanamam arttı ama içim o kadar rahat ki. Sonra sancım da artınca gittim doktora. Ama ben hissttim zaten düştüğünü. Ama içimde bi umut işte. Kan pıhtısıdır belki düşen diye umutlanıyordum. Herşey birden bire oldu. Akşam 1 saatin içinde düşük oldu.
İnsa içinden canını alıyorlar gibi hissediyor. çaresiz kalıyor çok kötü bir psikoloji

21 kasımda kürtaj oldum kürtaj sonrası ilk gün orta yoğun sonrasında on gün hafif lekelenme yaşadım okadar. tam 28 gün sonra ilk regli oldum şuan 12 gündür regl oluyorum dr a mesaj attım normal olduğunu söyledi. Reglimin İkinci günü hariç sonrasında çamur gibi tortullar şeklinde yedi gün akıntı tarzı şimdide sadece lavaboya gidince kanamam oluyor normal mı ilk regli uzun süren oldu mu?
Herkesin farklı olur bu durum . Ya 40 gün gelmez ya 1 hafta sonra gelir, ya da başka bir zaman diliminde . Çok / az / damla damla olabilir . Özet ile herşey normal gözüküyor

Ben vakumlu kürtaj olduktan 15 gün sonra gittim içinde zarimsi şeyler var tekrar kürtaj yapabilirim HCG değerine göre dedi bu konularda çok iyi bir teyzem var bana arpa havuç üzümden bir kür yaptı onu sürekli içtim ve içimden o zar pat diye düştü sonra akıntı geçmeyince tekrar gittim yumurtalık ve rahim çok iyi durumda dedi isterseniz sizde deneyebilirsin
Nasıl oluyor o kür? Ve tam olarak nelere iyi geliyor

Aynen öyle iş başa gelince anlaşılıyor
Ben yatakta yatıyorum ameliyata gircem bana aileden biri dedi ki, sen bu acıya dayanamıyorsun nasıl doğuracaktın. Keşke daha fazla acısaydıda doğursaydım. Hala aklıma geldikçe ağlarım

Ben yatakta yatıyorum ameliyata gircem bana aileden biri dedi ki, sen bu acıya dayanamıyorsun nasıl doğuracaktın. Keşke daha fazla acısaydıda doğursaydım. Hala aklıma geldikçe ağlarım
İnsanlar teselli ederken tramva geçirtiriyorlar

Kusuda bakmayın da aklı kıt biri teselli etmeye çalışmış. O acının tarifi yok maalesef. Bedenini o an düşünemiyorsun bile. Asıl acı veren içinde yaşadıkların

İlk kürtajımda 45 güne yakın adet olmadım kanamam vardı normal adet gibi değildi sonra normalde döndü ikinci kürtajımdan sonra kanamam durmadı kaç güne kadar benek bezi taktım halsiz düşüyordum artık doktora gittim kanamam olduğunu söyledi parça kalmış dedi kan dursun diye ilaç verdi bide parçalar düşsün diye
Merhaba bende kürtaj olalı 40 gün oldu ilk gün çok hafif kanamam oldu sonra durdu 5 gün sonra aşırı ağrım oldu bana metiler verdi 3 tane içtim ve kanamam oldu içeride kan birikmiş ondan dedi onları atmam lazimmis sonra kanamam başladı biraz azaldı bu defa adet oldum adetim çok uzun sürdü durmadı gittim kist var dedi doğum kontrol hapi verdi 12 gündür kullanıyorum ama kanamam var tuvalete gidince özellikle doktor normal dedi ben başka doktora gittim rahimde parca kalms dedi salı günü temizlicem dedi bakalım Hayirlsi olsun böyle yaşayan varmi

21 kasımda kürtaj oldum kürtaj sonrası ilk gün orta yoğun sonrasında on gün hafif lekelenme yaşadım okadar. tam 28 gün sonra ilk regli oldum şuan 12 gündür regl oluyorum dr a mesaj attım normal olduğunu söyledi. Reglimin İkinci günü hariç sonrasında çamur gibi tortullar şeklinde yedi gün akıntı tarzı şimdide sadece lavaboya gidince kanamam oluyor normal mı ilk regli uzun süren oldu mu?
Merhaba canım benimde sizin gibi oldu ama aralarda parçalar düşürdum baya büyük büyük parçalar doktora gittim normal dedi içerde kan birikmiş atıyorsun dedi ama adetim çok uzun sürdü başka hastaneye gittim oda rahimde parca var dedi kan verdim temizliğe inşallah böyle yaşayan varmi

X