Kürtaj sonrası kanama olmadı

Jafari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
14
3
27
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. 8 hafta 6 günlük olması gereken bebeğim 7.3te kalbi durmuş, mecbur kürtaj oldum. (Vakkumlu.) Kürtaj sonrası sadece ilk gün hafif kanama oldu. Sonrasında 3 gündür hala hiçbir şey yok. Karnimda kasılma ,gaz sancısı gibi ağrılar var .Benim gibi olanlar var mı , hiç kanama olmadan kürtaj yaşayanlar. Lütfen yardım edin,ilk bebeğim 14 haftayken kaybettim o zaman daha ağır bir kürtaj yaşamıştım hiç böyle ağrım olmamıştı ama kanamam 15-16 güne kadar sürmüştü m o bana normal geliyordu ama bu rahatsız edici. Teşekkür ederim okuduğunuz için

Öncelikle geçmiş olsun.. Kürtaj sonrası doktora kontrole gittiniz mi ayrıca kanamanın az olmasının normal olduğunu 40 gün içerisinde regl olmanız gerekiyor eğer ki 2 ay geçerse reglsiz o zaman şüphe yaratır ama bence bi kadın doğumla görüşün en sağlıklı bilgiyi verir

Benim doktorum kanama olmaması normal korkma demişti ve ilk gün birkaç damla kanama oldu kürtaj sonrası 7 gün sonrasında kontrol için çağırmıştı ben ne olur ne olmaz diye başka doktorlarlada görüşmüştüm umarım bir problem olmaz 🌸

Merhaba aynı durumu yaşadım.bir damla kan geldi sadece kürtaj sonrası normal zannettim ama değilmiş.doktorum kürtajdan bir hafta sonra kontrole çağırdı.ultrasonla baktı kanaman oldumu işlem sonrası dedi hayır dedim.içerde birikmiş kan dedi ve 4 tane dil altı hapı verdi hemen bunları em dedi.yarım saat gećmeden adet sancısı gibi bir sancı ve kanamam basladı adet olur tarzda 3-4 gün geldi ve kesildi.doktor bir hafta sonra yine gel dedi gittim tamam temizlenmiş dedi.sizdede aynı durum muhtemelen.gidince görecektir doktorunuz zaten.

Merhaba aynı durumu yaşadım.bir damla kan geldi sadece kürtaj sonrası normal zannettim ama değilmiş.doktorum kürtajdan bir hafta sonra kontrole çağırdı.ultrasonla baktı kanaman oldumu işlem sonrası dedi hayır dedim.içerde birikmiş kan dedi ve 4 tane dil altı hapı verdi hemen bunları em dedi.yarım saat gećmeden adet sancısı gibi bir sancı ve kanamam basladı adet olur tarzda 3-4 gün geldi ve kesildi.doktor bir hafta sonra yine gel dedi gittim tamam temizlenmiş dedi.sizdede aynı durum muhtemelen.gidince görecektir doktorunuz zaten.
Teşekkür ederim, yorumunuz için 🙏🏻 kürtajın 4ci günü yani bugün kanama başladı. Ağrılı bir şekilde devam ediyor. Olması normal yani değil mi 🙄

Teşekkür ederim, yorumunuz için 🙏🏻 kürtajın 4ci günü yani bugün kanama başladı. Ağrılı bir şekilde devam ediyor. Olması normal yani değil mi 🙄
Evet evet gayet normal içerde kalanları bu şekilde atacaksınız sırtınızı ve ayaklarınızı sıcak tutun☺️ lohusa gibi hassas bünyeniz şu an.

Merhaba arkadaşlar ayin 13de mecbur kurtaj oldum 8 haftalik ağrı fln olmadı hafif kanamam oldu sadece ara ara ama bugün biraz yürüdüm ve ağrı bide yine lekelenme gibi kanama oldu 1 hafta oldu ağrı yoktu yürüyünce ağrı olması kanaması normalmi yoksa iltihapmi kaptı kontrolum haftaya içim hiç rahat dgl ilk defa yaşıyorum kürtajı her yerde bsy oluyorum artk psikolojim bozuldu artk bide kürtajı nasıl yaptılar bilmiyorum vakumlami sormadım kürtaj sonrası böyle durum yaşayan varmi

Merhaba bende 9 ocakta Kürtaj oldum ve hala normal adet olamadım normal mi doktora gittiğimde bana dupaston ve turlasol verdi adet söktürücü hala icmeme rağmen olmadım turlasolü dupaston la adet olamadım diye yazdı sizce rahim içi yapışıklik mi oldu fikriniz varsa paylaşır mısınız eğer rahim içi yapisikliksa bunun tedavisi varmı varsa geç kalmismiyimdir tedavi için öyle psikolojim bozuldu ki

Merhaba bende 9 ocakta Kürtaj oldum ve hala normal adet olamadım normal mi doktora gittiğimde bana dupaston ve turlasol verdi adet söktürücü hala icmeme rağmen olmadım turlasolü dupaston la adet olamadım diye yazdı sizce rahim içi yapışıklik mi oldu fikriniz varsa paylaşır mısınız eğer rahim içi yapisikliksa bunun tedavisi varmı varsa geç kalmismiyimdir tedavi için öyle psikolojim bozuldu ki
Kanamanın ne kadar sürdü. Kaç haftalık kaybettiniz bebeği ? İlk aylarda düzensiz olması normal. Ben 12 mart oldum vakum kürtaj. FLO regl izleme programında 7 Nisan gösteriyor sonraki adeti bekliyorum bakalım. Ben normalda 26-27 günden bir adet olurum. 8 haftalık kaybettim bebeği. Öncesinde 14 haftalık kaybetmistim. Tam 3 ay reglde sorunlar yaşadım sonra düzeldi. Sizde de daha yeni ilk 3 ay sonrasında düzelme olmazsa doktora görünün yine de. Rahim içi yapışıklık olsa.bile adet bozar mı duymadım hiç

Merhaba inanın bununla alâkalı bi bilgim yok benim adetim kürtaj sonrası bir hafta gecikmişti sadece.bence bunu doktorunuzla konuşun muayene olun

Kanamanın ne kadar sürdü. Kaç haftalık kaybettiniz bebeği ? İlk aylarda düzensiz olması normal. Ben 12 mart oldum vakum kürtaj. FLO regl izleme programında 7 Nisan gösteriyor sonraki adeti bekliyorum bakalım. Ben normalda 26-27 günden bir adet olurum. 8 haftalık kaybettim bebeği. Öncesinde 14 haftalık kaybetmistim. Tam 3 ay reglde sorunlar yaşadım sonra düzeldi. Sizde de daha yeni ilk 3 ay sonrasında düzelme olmazsa doktora görünün yine de. Rahim içi yapışıklık olsa.bile adet bozar mı duymadım hiç
Kürtaj sonrasi kanama 4 gün sürdü sonra kesildi.sonra da bu güne kadar hiç adet olmadım anlamadım.benim 8. Haftaydi bebeğimi aldırdım kürtaj olmak durumunda kaldım.ne zaman olcam bilmiyorum doktor dostenix diye bı ilaç verdi.bide tarlusol kullanıyorum o ilaç bitti on gün geçince adet olmazsan gel dedi. Hala olmadim 12 Nisan da tam tarlusol biteli on gün olacak

X