Kürtaj sonrası prolaktin

izmirburcu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
797
310
33
11 şubatta 13 haftalık bebeğimi doğurdum 8 gün kanamam sürdü salı günü yumurtlama oldu bugünde bir göğüs ağrısı yaşıyorum süt bezleri kısmında ama sıvı vs hiçbir şekilde Yok şükür sorum şu nette araştırdım prolaktin yükselmesi olabilir diyor gebelik öncesi hormonal gayet iyiydi regl ne zaman gelir bilmiyorum bana döngüm değişmez gibi geliyor 30 günde bir olurm regl öncesi bir göğüs ağrısı mı yada yine mi gebelik var ondan da emin değilim yumurtlama günü ilişki oldu eşim korunuyor ama sanki bana kaçtı gibi geldi bilemiyorum düşüncelerinizi alabilir miyim

Arkadaslar yaklaşık 2 saat önce prolaktin testi yaptırdım. Doktor dan istememe rağmen gerek görüp yapmamisti. Çok yüksek çıktı. Yani süt koruduğu için hamile kalamiyormusm.(3 ay önce düşük yaşadım) Yarın test sonucu için doktora gideceğim. Hem sebebini öğrendiğim için mutluyum, hemde doktorun söylememe rağmen yapmadığı için sınırlyım. Boşuna strese girdim üzüldüm. Düşük kürtaj gibi şeylerden sonra hamilelik esnasında süt hormonu yükseldiği için üstüne üzüntü stres gelince çıkıyo. Lütfen sizde yaptırin en azından içiniz rahat eder.

X