Kurtaj sonrasi

Pamukprensali

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.760
2.085
Kizlar dun kurtaj oldum ama vajina da boyle yanma var idrar yolu enfeksiyonu diye doktorum antibiyotik verdi ictim ama tahriş olmus olabilir mi boyle birbdurum yaşayan var mı anormal bir kanama akinti koku yok boyle sizlama yanma yaşayan var mi

Kizlar dun kurtaj oldum ama vajina da boyle yanma var idrar yolu enfeksiyonu diye doktorum antibiyotik verdi ictim ama tahriş olmus olabilir mi boyle birbdurum yaşayan var mı anormal bir kanama akinti koku yok boyle sizlama yanma yaşayan var mi
Annem de yaşamıştı kürtajdan sonra doktora sorduğunda normal dedi bende kürtaj olmuştum bende olmadı demek ki kişiden kişiye değişiyor

Annem de yaşamıştı kürtajdan sonra doktora sorduğunda normal dedi bende kürtaj olmuştum bende olmadı demek ki kişiden kişiye değişiyor
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim aslında normal vajinal muayene sonrasında da böyle yaşıyordum ama simdi islem oldugu icin biraz tedirgin oldum yine de

Bende 2 hafta once kurtaj oldum bende ayni sekilde yanma kasinti tarzinda olmustu normal dedi doktor canim

N
ne kadarlıkken aldırdın bebeği? Eğer uğraşmışlar ise bahsettiğin hassiyetler normal

Bende ayni sekilde cok korkmustum kanamam durunca durdu benim yanmalarim ama aonraaindada rahim ici kasılmalar cok oldu oda rahim toparladigi icindi sanirim ahala ara ara oluyor
Cok geçmiş olsun size de umarım birdaha yaşamayız boyle bir acı ins bizimde en yakın zamanda yuzumuz Güler acımız diner

Cok geçmiş olsun size de umarım birdaha yaşamayız boyle bir acı ins bizimde en yakın zamanda yuzumuz Güler acımız diner
Sagolun. Amin insallah allah kimseye yasatmassin cok zor zamanlar benim ikizdi ikisinide kaybettim. Benimde 8 haftalikti bu arada. Tup bebekmiysi normal mi olmustu sizin

X