Kürtaj

damla6766

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2024
44
4
25
Arkadaşlar ben ben kürtaj olalı 54 gün oldu bundan 5.06 gün önceye kadar yaptığım testler negatifti onun öncesine kadar tabi pozitif çıkıyordu BT değerim düşmediği için şu anda hala düşmedi 10.25de çok yavaş düşürüyor normal şartta cuma günü adet olmam gerekiyordu acaba hamile olabilir miyim dedim beta düşmemişti ama ben de şüphelendim yaptım gebelik testim pozitif çıktı bugün kan verdiğimde 10.25 di 2gün önce 11.75di düşüş yapıyor ama çok yavaş yapıyor bir hafta önceye kadar sonuçlarım negatifken iki gün önce gebelik testi pozitif oldu ve dört tane yaptım birazdan tekrar yapacağım emin olmak için acaba geç döllenme olduğu için mi beta yukselmedı böyle bir durum yaşayan var mı adet gecike iki gün oldu bundada tekrar dile getirmek istedim bu belirttiğim beta değerlerı kürtaj etkısı onu da söylemek istiyorum beta değerlerim yavaş düşüyor biliyorum ama niye 2.03 gün önceye kadar negatifti bugun pozıtıf bugün çözemedım acaba acaba geç dönem mi olduğu için mi cidden kafam allak bullak lütfen yardımcı olun bu durumu yaşayan var mı

Kürtaj sonrası doktorun ultrasonla kontrol ettimi 1 hafta 10 gun sonrasında çağırıyorlar içerde parça kalmış mı falan diye bakmak için. Öyle bi durum olabilir mi?

X