Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

Teşekkür ederim yorumlarınız için ama 8 Yaşında sağlıklı ve kendiliğinden olan bir oğlum var o Yüzden daha önce gittiğim Drlar ve 2 Prof araştırmalardan bir şey çıkmaz diyor o Yüzden yapılmadı
Allah bağışlasın canım.Yalnız okadar çok doktor gezdim ki dedikleri şey sağlıklı bir çocuk doğma imkanı herzaman vardır diyorlar.Bence araştırmaktan birşey kaybetmezsiniz.Bebeği kaybetme acısını her seferde biz yaşıyoruz doktorlar değil.Aynı konu hakkında hepsinin görüşü farklı .Ortada böylesine talihsiz ve tekrarlayan kayıplar varsa araştırmaya gerek yok diyen doktor hipokrat yeminini unutmuş demektir.Dilersen 8 yaşında sağlıklı bir evladın olduğunu ve eşinle kendiyaşlarınızı da belirterek esatorhon.com adresinden bu profesöre de danışabilirsin.Hemen yanıt veriyor.Bizi ancak biz anlarız elde imkan varken git tıp fakültesine eşinle en azından bunu da yapmadık demeyin.Insanız sonuçta yapımız sağlığımız hep aynı kalmıyor.

Kızlar söz konusu kürtaj sonrası olunca burdan sorayım dedim. Benim kürtaj sonrası 14. günüm bugün ve son 4 gündür uyandıktan bir süre sonra az miktarda çamurumsu bir akıntım oluyor gün içinde de bidaha olmuyor. Normal mi?

Anladım canım kan uyuşmazlığı yoktur herhalde değil mi? Onda ilk bebek sağlıklı oluyormuş ya ondan dedim. Belki de zamanını bekliyordur bebiş. Diğer iç organlarına da baktır. Bizim bi tanıdığın yıllarca bebekleri karnında öldü meğerse bi iç organında (hangisi olduğunu hatırlayamadım) problem varmış onu tedavi ettiler kadın 40 yaşında anne oldu. Senin bi evladın varmış ne güzel Allah güzel günlerini göstersin.

Kizlar sizr bisey sorucam simdi bn dusuk yapyorum kendiligmdrn 1 hafta oldu normal ilk hamile oldgm bogrendigimde 647 degerim sonra gitiim dok. Bebekbgerilemis yani ya ozlubyada gelisimi durmus yani olmus dedi sonra bundan 3 gn gectikten sonra kanamam oldu degerlerimee bakti 167 dusmus dusuk yapiyomusum sonra degerlerim 67 dustuvyarin dok gidrcem drgerlerin 0 larsa kurtaja gerekbkalmaz dedi doktorlar. Yarin bakicam degerrler ne olmus bebek faha cok kucuk oldgu icn dogal dusurnek enbiyisimis 2 haflaikti.sizce kurtajbolmama gerek varmib 0 larsa yani ilerde bebek dusundugumde yibe aynısı olurmu coknkorkuyom net bisey demedi dok. Neden byle oldugu hakknda sperm yumurtayi tutmus ama dollemis tam galiba yada olu spermis

Geçmiş olsun canım kolay bir süreç diyemeyeceğim benimde 11 gün geçti üstünden yeni yeni atlatıyorum. Umudunu kaybetme. ar azaldıkça üzüntüde azalıtor bence annelik hormonları insanı değiştiriyormuş gerçekten
Canim ben kurtaj olmadim cunku kendiliginden kanamam geldi dusuk basladi dedi dok. Kucuk oldgu icn kurtaj sizda duser dedi ama hala duauk yapiyorum yarin dok gidicem bakalim nr olucak korkuyorum artik herseyden ne olucak bakalim

Kizlar sizr bisey sorucam simdi bn dusuk yapyorum kendiligmdrn 1 hafta oldu normal ilk hamile oldgm bogrendigimde 647 degerim sonra gitiim dok. Bebekbgerilemis yani ya ozlubyada gelisimi durmus yani olmus dedi sonra bundan 3 gn gectikten sonra kanamam oldu degerlerimee bakti 167 dusmus dusuk yapiyomusum sonra degerlerim 67 dustuvyarin dok gidrcem drgerlerin 0 larsa kurtaja gerekbkalmaz dedi doktorlar. Yarin bakicam degerrler ne olmus bebek faha cok kucuk oldgu icn dogal dusurnek enbiyisimis 2 haflaikti.sizce kurtajbolmama gerek varmib 0 larsa yani ilerde bebek dusundugumde yibe aynısı olurmu coknkorkuyom net bisey demedi dok. Neden byle oldugu hakknda sperm yumurtayi tutmus ama dollemis tam galiba yada olu spermis
Gemiş olsun . Parca kalişsa kürtaj yapar oda ultrasonda görülür sadece . Herşeyde vardır bir hayır doktorum söylemişti çocuk sorunlu olduğu için tutunmuyor Allah brdaha yaşatmasın

Kızlar söz konusu kürtaj sonrası olunca burdan sorayım dedim. Benim kürtaj sonrası 14. günüm bugün ve son 4 gündür uyandıktan bir süre sonra az miktarda çamurumsu bir akıntım oluyor gün içinde de bidaha olmuyor. Normal mi?
Aynisini ben soracaktım 33 gün önce kürtaj oldum ondan sonra tekrar kürtaj oldum kanamam 3 gün öncesine kadae devam ediyordu son 3 dürde öğleden sonra çamur gibi akıyor

Canim ben kurtaj olmadim cunku kendiliginden kanamam geldi dusuk basladi dedi dok. Kucuk oldgu icn kurtaj sizda duser dedi ama hala duauk yapiyorum yarin dok gidicem bakalim nr olucak korkuyorum artik herseyden ne olucak bakalim
Geçmiş olsun tekrar umarım kürtaja gerek kalmaz. Değerlerin düşünce bakarlar rahimda bişey kalmış mı diye kalmışsa hapla o da olmazsa kürtaja alırlar.

Aynisini ben soracaktım 33 gün önce kürtaj oldum ondan sonra tekrar kürtaj oldum kanamam 3 gün öncesine kadae devam ediyordu son 3 dürde öğleden sonra çamur gibi akıyor
Ay canım normal bişey mi ki acaba sende böyle deyince. Başka yaşayan yok mu bunu kızlar yardımcı olsanız

Ay canım normal bişey mi ki acaba sende böyle deyince. Başka yaşayan yok mu bunu kızlar yardımcı olsanız

Grçmiş olsun öncelikle Allah tekrarını yaşatmasın inşallah .. Bende ilk yavrumu kaybettim sonra bide kürtajım var, iki kayıp .. O yüzden bazen giriyorum burda okuyorum yazılanları inşallah yenileri gelmez kimse yazmaz diyorum .. Yaşıyoruz işte iyiyide kötüyü de. Benimde kürtajdan sonra hep ara ara o çamurumsu lekeden geldi hatırlıyorum ben hatta doktora gidiyodum hep normal diyodu bana, içerde pıhtı kalıyormuş kan mesela 1-2 hafta orda bekliyomuş sökülemeyip ilerde leke halinde çamur gibi geliyormuş .. Benim 2 3 ayda düzeldi adetlerimde o lekelenmelerde sonrada şimdiki yavruma hamile kaldım hemen şükür .. Allah sizide aratmasın kısa zamanda kavuştursun inşallah ..

Amin
Gemiş olsun . Parca kalişsa kürtaj yapar oda ultrasonda görülür sadece . Herşeyde vardır bir hayır doktorum söylemişti çocuk sorunlu olduğu için tutunmuyor Allah brdaha yaşatmasın
Amin canim ultrasyonda bakti bsy gozukmuyo dedi bugun btcg testi 8 cikti korkuyom neden hala 0 olmadi ya kafayi yiycen

Amin

Amin canim ultrasyonda bakti bsy gozukmuyo dedi bugun btcg testi 8 cikti korkuyom neden hala 0 olmadi ya kafayi yiycen
Canım geçmiş olsun .Kürtajdan sonra bhcg düşmesi bazen 2 ayı bile bulabiliyor.Sakın endişe etme.Zaten 8'e düştüyse sorun yok demektir.Kanaman durduktan sonra doktoruna git .Ultrasonda bişey görünmediyse de korkacak birşey hiç yok . Kafanı boşalt ve inşallah bir sonraki gebeliğinde sağlıkla al kucağına yavrunu.

Goodcanım dok bugun aradi l post: 42508895 .!.:
Canım geçmiş olsun .Kürtajdan sonra bhcg düşmesi bazen 2 ayı bile bulabiliyor.Sakın endişe etme.Zaten 8'e düştüyse sorun yok demektir.Kanaman durduktan sonra doktoruna git .Ultrasonda bişey görünmediyse de korkacak birşey hiç yok . Kafanı boşalt ve inşallah bir sonraki gebeliğinde sağlıkla al kucağına yavrunu.
Kamam durdu canım dok aradi bugun 8 dedi 1 haftaya duser galiba dedi 1 ay deneme bebek dedi bnde korkuyorum bu arada c.martesi bakti ultrasyinda bisey yok dedi altan muane etti rahim temiz dedi acaba bu ara cinsel temas oluyomu kanmam yok hamilelik deneyimmi kafam karisti artk

Bu arada canim ben kurtaj olmadim kendiliginden dusuyo kanamam geldi kuck oldugu icn 0 gelmesini bekleyelim dedi dok.

Amin

Hiç korkma hcg hemen düşmez sorun yok onda adetten sonra dene ilişkiye girilebilir kan yoksa ama adet olmadan çocuk yapma için temizlensin artı rahim adetten sonra toparlanıyor Geçmiş olsun

X