Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

Nasılsın kuzum yaaa hastamı oldun sende

günaydın herkeseee,

pileo iyi olduğunuza sevindim 5 kiloda çok değil ya. Sağlıklı olsunda bebişler gerisi salla gitsin :)

nazlım ıhlamur içmiştin değil mi canım, bol bol terlemeyi denesen bana iyi geliyor genelde.

cezam bende iyiyim kuzum ya, hemen bitkisel yüklen canım çok fena salgın var etrafta.

günlük nerede ?

herkese günaydın, kıslar umarım iyisinizdir, Öpüyorumm sizi...

günaydın herkeseee,

pileo iyi olduğunuza sevindim 5 kiloda çok değil ya. Sağlıklı olsunda bebişler gerisi salla gitsin :)

nazlım ıhlamur içmiştin değil mi canım, bol bol terlemeyi denesen bana iyi geliyor genelde.

Cezam bende iyiyim kuzum ya, hemen bitkisel yüklen canım çok fena salgın var etrafta.

Günlük nerede ?

Herkese günaydın, kıslar umarım iyisinizdir, öpüyorumm sizi...

kuzum ne ara terlicem ki akşam 7 de eve gidiom yemek sofra bulaşık derken saat 9 a gelio nerdeyse eşim yardım ediyo ama erkek işte bi yeri yapatım derken diğer yarı kırıp döküyo dün iki tane bardağımı kırdı dana :)ama dışardan yemek almış getirmiş saolsun yapmadım bişi yattım dinlenedim şükür daha iyiyim sanki sen nasılsın iyisiniz inşallahhh

kuzum ne ara terlicem ki akşam 7 de eve gidiom yemek sofra bulaşık derken saat 9 a gelio nerdeyse eşim yardım ediyo ama erkek işte bi yeri yapatım derken diğer yarı kırıp döküyo dün iki tane bardağımı kırdı dana :)ama dışardan yemek almış getirmiş saolsun yapmadım bişi yattım dinlenedim şükür daha iyiyim sanki sen nasılsın iyisiniz inşallahhh

canım haklıısn tabii, çalışan bayan olmak çok zor cidden, nazar çıkmış evden bardak kırılmasıyla diyeyim ben. Nazlım bu cmt de ev temizleyecek misin kuzu.
ben daha iyiim çok teşekkr ederim canım.

Herkese günaydıııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn......

benimde yarın annemle babam isvece yolcu:KK43:(( 3 ay yoklar. cok mutsuzummm.....Sanada iyi yolculuklar canın esin mi ordaydı senin?
evet tatlım eşim orda..

günaydınnn nn kızlarrr:)) nazlım nasıl oldun , ben hala sabah kalkınca salya sümüğüm kahvalt ettikten sonra hafifliyor.. bal felan yiyorum dikkat et kendine...
chnb cim inşallah iyi haberlerle geliriz.. dün gece rüyamda bebe*ğim olmuş gördüm kucağımda ordan oraya taşıyorum ,yere bile koymuyorum kediler gibi :KK1: herkese gösteriyorum

canım haklıısn tabii, çalışan bayan olmak çok zor cidden, nazar çıkmış evden bardak kırılmasıyla diyeyim ben. Nazlım bu cmt de ev temizleyecek misin kuzu.
ben daha iyiim çok teşekkr ederim canım.
hayırrrrrrrrrrrr ben iki haftada bir temizlik yaparım dip bucak üzmem kendimi temizlik diye umrumdada olmaz pek canım daha kıymetli vall:)zaten evde duran yok pislenmioki bende tuvalet lavobo temizleme hastalıı var sadece onlar 2 günde bir temizlenir onun dışında yapmam bebeğim ütü çamaşır misafr baş edemiom hepsiyle bu hafta sonu çalışmalar var hem:)anladın sen onuuuuu

hayırrrrrrrrrrrr ben iki haftada bir temizlik yaparım dip bucak üzmem kendimi temizlik diye umrumdada olmaz pek canım daha kıymetli vall:)zaten evde duran yok pislenmioki bende tuvalet lavobo temizleme hastalıı var sadece onlar 2 günde bir temizlenir onun dışında yapmam bebeğim ütü çamaşır misafr baş edemiom hepsiyle bu hafta sonu çalışmalar var hem:)anladın sen onuuuuu

bende de öyle bir şey var mutfak ve banyo 2 günde bir kırklanıyor resmen hastalık işte, bugün benim temizliğim var sonra cevahir alışveriş merkezine gideceğim arkadaşın bebeğine bişi almıştım onu değiştireceğim kücük geldi. anladım ben onii:KK53:

bende de öyle bir şey var mutfak ve banyo 2 günde bir kırklanıyor resmen hastalık işte, bugün benim temizliğim var sonra cevahir alışveriş merkezine gideceğim arkadaşın bebeğine bişi almıştım onu değiştireceğim kücük geldi. anladım ben onii:KK53:

kendi bebişine almaya başladınmı bişiler:) banyo tuvalet sanki hep pismiş gibi gelio bide dolaplardaki eşyaları dizme hastalığı var dolabıma bi baksanız hayran kalırsınız sölemesi ayıp:)hele bi kıyafet yamuk olsun deliririm

Evet canım önceki gün ödev başında kalem uyuyakalmış. Resmini çektim sıpanın. Ben tüp bebek olduğunu söylemeye çekinmem canım. Söylerim herkese. Offf, bir de pıhtılaşma, bağışıklık ve rahimağzı yetmezliği sorunum var. İnan benim sorunlarımın önüne şu genetik problem geçti...

Amin, sana da tez zamanda verir inşallah. Çok güzel bir duygu Allah herkese bu duyguyu yaşatsın. Amin...
inş herşey güzellşir.maşallah ama gerçekten çok güçlüsün.belki normal yolla hamile kalsan yine nişey olmaz bebeğe ama riske atmak istemediğini biiliyorum.. hayırlısı olur inş .... oğlunun o resmini bekliyorum bi ara :)
selam hacılar ben geldim.. ayy öldüm bittim yollarda ,oturum kartım gelmiş isveçten..:KK1: salı sabah 11 de isveçte olucam allahın izniyle..chnb hala sonuçlarını gösterememişsin ne genetikçilermiş bunlar böyle...
nuray cım işinden çıkmışsın hayırlısı olsun , bende isveçte bol bol forumda takılıcam..bolca görüşürüz..laundry maceralarımı anlatırım:KK1:
nazlım sende mi grip oldun kız... ben daha yeni yeni atlatıyorum.. yollrda heder oldum bide üşüttüm zaten enfeksiyonum vardı kasık ağrısından kıvrandım yollarda.. adetim bu gün 5. günü çok kanama yok dr un verdiği vajnal tableti kullanmaya başlıyım diyorum, adetliyken bişe olmaz demi? kanamam yok denecek kadar az 1 2 damla
hadi hayırlı yollar olsun..
[havalar olabilir elbet, birde pazar günü doğum günü aldı tüm enerjimi eniştem ve kızkardeşi ile eşim ve kardeşim hiç anlaşamıyorlar birbirilerine bişi demiyorlar ama siyasette farklılar, futbolda farklılar, dini inanışlar farklı ortaya bomba bir gerginlik çıktı :))) şükür iki tarafta bana ve teyzeme kıyamadığı için sustular :) ama işte depresif oldum bir kere günlerdir uyudum ve sanırım attım üzerimdeki toprağı, hem gözüm aydn hafta sonu misafir var iki gün :))) uğraş olur benim için.

kayınvalidene maşallah diyip tebrik ediyorum, umarım geziniz çok güzel geçer. Başkalarının olması sizin çalışmayı etkilemez dimi :)

ah be güzelim ne hesaplar dönüyor kafada ooo oo amin canım inşallah.

taf iyi olduğuna çok sevindim. olduğunuza. :) 20. haftalarda da detaylı var sanırım.

chnb canımm oğlun çok tatlı ya, yazık kuzuya çok ödev veriyorlar, benimde asansörü suladığım olmuş :)))) ay niye vazgeçiyormuşsun tıb bile sana vazgeçme dememiş alla alla :)

melekle dr topikteler, geçmiş olsun tez zamanda bebekleri olsun inşallah.

k
eşinle kardeşin arasında olman eminim sıkıntılıdır.ama saolsunlar en azından seni üzemk istememelri güzel :) maşallah seninde misafirlerin çok :) bende çok severim misafiri ama misafirliğe gitmeyi değil :) k.validemle bu hafta gitmeyeceğizde 15 gün sonra fikir değiştirmezse gitcez.allah bozmasın bari :)
Sorma canım genetikçiler tadilattaydı, şimdi de tatile çıkmışlar...:KK1::KK1::KK1: Ömrüm beklemekle geçti:))

İlacı da kullan bence. Gidene dek biter de çalışmalara başlarsın inşallah...:))

Canım benim destek oluyorsunuz hep bana sağ olun. Tıpba güvenim sonsuz. Bakalım ne olacak durumum. İnşallahiyi olacak...

Farklılık zenginliktir. Burası zengin bir kültüre sahip. Farklı mezheplerden, dinlerden bir sürü öğrencim var. Sthephanlar, Philipler alıştım. Konuşurken iki kere düşünüyorum. Farklı olan öğrencilerimi kıaracak bir şey derim diye ödüm kopuyor. Bizim derstte dini içerikli konular çok. Özellikle islami dönem Türk edebiyatı konuları.Konular dini olunca daha da dikkatli konuşmam gerekiyor. Geçen sene Meryem'im vardı. Metinde geçen bazı kelimelerden üzülür diye korkardım hep. Bu sene bir de gözleri görmeyen öğrencim var. Nasıl gayretli. Benim anlattıklarımı aklında öyle güzel tutuyor ki. Dersin sonunda sorduklarımı hep cevaplıyor. Bayıldım ona. İnşallah çok iyi yerlere gelir.

Önemli olan hoşgörü. Eşin ve kardeşinin de farklılıkları olsa da anlayış ve hoşgörünün çözemeyeceği şey yok. Ben farklı mezhep ve dinden öğrencilerimle çok iyi anlaşıyorum. Çok saygılı çocuklar maşallah...

Testler seni bekliyor. Güzel çıkacaklar inşallah...
evet ya hatay farklı dinlerin şehri değil mi ? ne güzel ya başkası olsa dikkat etmez belki ... yemeklerinizde süper hakikaten ...
valla canım ben yokken duruyo duruyo ,kavuşunca olan bana oluyor:KK1::KK1: ben yokken kendini işe veriyor , sürekli bişeyler okuyor ,deneyler felan,cinsellik düşünecek fırsat vermiyor kendine

zor günler beni bekl,iyor inanki bu akşam döndüm istanbuldan , bana diyoki gece 1 de bin yarın ki uçakla gel :KK1: ee öliyim dedim:KK1: bi ton işim var burda valiz hazırlancak ev temizlencek buzdolabı boşalcak temizlencek, faturalar ödenecek felan fişman.3 ay yokuz ..:KK1: adamın derdi uçkur :KK50::KK50: mantıklı düşünemiyor konu ben olunca:KK1:

sende mi grip oldun kız ? salgın var sanırım :2:
canım ya alemsin :))
24 ağustosta sürpriz bir biçimde hamile olduğumu öğrendim. 3 eylülde kanamam başladı, kese bozulmuş ama hala duruyordu, 2 gün sonra çok az da olsa kalp atışı alabilmiştik. progesteron eşliğinde 2 hafta kadar yattım. doktor kanama başlamasından itibaren durmayacağını, büyük ihtimal düşeceğini söylemişti. 9. haftaya girerken 17 eylülde zaten zayıf olan kalp atışlarını hiç alamadık. gelişmesi durmuştu, sonlandırıldı.
kanamam 2 hafta kadar sürdü. doktorum da yaklaşık o kadar süreceğini, herhangi bir sorun olmadığını söylemişti kontrolde. büyük ihtimal kurban bayramı civarı adet görecekmişim, bayram sonrası da doktora gideceğiz tekrar. testler yapılacak. bundan yıllar önce yine gebeliğim 8. haftada düşükle sonuçlanmıştı. o zaman yaşım daha gençti ve ilk gebeliklerde böyle olması normal denmiş herhangi bir tetkik yapılmamıştı. bu kez doktorumun gerekli bulduğu tüm testleri yaptıracağız.
bir daha yaşamam derken ikinciye aynı şeyleri yaşamak çok sarstı beni. sigarayı bıraktıktan sonra çok kilo almıştım. aslında planım kilo verip öyle hamile kalmaktı. çok sürpriz bir biçimde gelişen aynı şekilde sürpriz bir şekilde sonlanan bir hamilelik oldu. herşeyde hayır vardır diye avunuyorum. kendimi tamamen kilo vermeye vurdum bunlardan sonra. oyalanacak birşeyler bulmaya çalışıyorum. allahtan işlerim çok yoğun, yaz durgunluğu bitti. kendimi dinleyemeyecek kadar yoğun çalışıyorum. yoksa depresyona girmek an meselesi...
inş hayırlısı olur hakkında ve dilerimki son olur da chnb nin dediği gibi iyi bi dr da araştırmak lazım.dilerim 3. kez sonunda dek yaşarsın bu mutluluğu.geçmiş olsun ...
malesef grip olma aşamasındayım...sabaha nasıl uyanıcam bakalım..hafta sonu annemin günü var oraya gideceğim pazarda liseden kızlarla buluşacağım..umarım hastalanmam..yada hafif atlatırım..umarım bu özlem işe yarar bende eşimi 1 haftalığına şehir dışınamı göndersem ne:KK52:
naber canım ?
hepiniz sağolun arkadaşlar.

chnb, adet olmuşsun, rahatlamışsındır. canım problemlerin çok ama Allah ol dedikten sonra herşey olumlu olur. bir de sürekli olumsuzu çağırma. olumlu düşünmeye çalış.
tafçım, maşallah bebek büyüyor.
yamateke senin de az kalmış. hayırlısıyla gelir inşallah. benim bebeğim de aralık ortasında doğacaktı.
renkliatlas gözün aydın, hayırlı yolculuklar. hava ve yer değişimi inşallah sana iyi gelir. hem çalışmlar sıklaşır eşinin yanına gidince.
çıtaknuray, sağlık olsun canım. ben şunu anladım herşeyin başı sağlık. bekar bir arkadaşım var, geçen hafta göğsünden kitle aldırdı, inşallah kötü bişey çıkmaz. yaşı daha çok genç. bir de yine bir arkadaşımın kızının beyninde su toplaması varmış. ve çocuğun gözlerine vurmuş, şaşı olmuş gözleri. o da değil hayati tehlikesi var, Allah yardımcıları olsun. 4 yaşlarında falan.
Allaha şükür demek için çok sebebimiz var.
ben de bu yıl kendimi öğrencilerime adayacağım. çok seiyorum onları, okulda çok yoruluyorum ama bana çok iyi geliyor. hiç bebek falan aklıma gelmiyor. hatta bu yoğunlukta hamile kalırsam ne olur diye endişeleniyorum bile gerçekten. çünkü onları yarı da bırakmak istemiyorum.
kitti, günlük, candaş, ceza nasılsınız?
ceza,bu arada ben de geçen ay fitil kullandım candaşcım, benim de akıntım vardı. azaldı ama tam geçmedi. tekrarlasam mı acaba ilacı kendim alıp, doktora gitmeden?
candaş, sana yine yollar görünmüş. Allah kavuştursun inşallah tez zamanda da şu yollardan kurtulun.
amin canım inş.naber ? keyfin nasıl ?
güünaydınnnnn kızlarrr

mutlu günler herkese ay ben gribi atlatamadımmm gece çok ateşlenmişim inliyomuşum kocam söledi uyandırmışım onu kaldırdı bana su filan verdi hatırlamıorum tam olarak işe gelmek zorunda olmak berabt bişi cezam sana da bulaçşmış demek :)inşallah kolay atlatırsın çok şüğkür ben o kadar kötü diilim ilacım bugün bitiyo klomen akıntım çok var bide şişkinlik inşallah işe yarar öptüm herkesiiii

allah şifanı versininş ... nispety yapma kocasına hasret olanlar olabilir :)) şaka şaka :) hazır hastayken sende nazın alasını yap :)

tünaydın herkese.işlerim çok bugün yazamdım.cümbür cemaat nasılsınız dostlar ?

kızlarr günaydın hepinize. geçmişe hiç bakamadım bu ara hemen konuya gireyim. rüyamda candasla destinayı gördüm:) gece 5 gibi wc için mutlaka bi uyanıyorum artık. o sırada aklımdaydı rüya. ama candas senle ilgili olan kısmı unuttum maalesef:KK43:( kötü değildi rüya güzel gördüm ama pek bi anlamlı rüyada değildi. destinam seni şöyle gördüm annem diyoki candası bilmiyorum ama destinayla facede görüşüyoruz biz çok tatlı çok muhabbet bi kız diyo:) bende öyledir. tanısan hepsi birbirinden tatlı diyorum:)) bu kadarını hatırlıyorum:s diyecemki rüyamda hayır vardır bu ay 2 nizinde göbiş dolar inşallah ama daha önce sanırım bi kre daha candası görmüştüm ama bişe çıkmadı:KK43:( umarım bu kez güzel haberleri alırız sizden. dedim ya rüyamda pek bi anlam yok ama gördüm işte ikinizide:))
bize gelince şimdilik bi sıkıntımız yok. bebişde iyidir umarım daha kontrole 2 haftam var. detaylı ultrasona girecem sanırım. karnım belirginleşti bayağı. hellom 5 kilo almışım şimdiye kadar:) hamile kalmadan önce çok zayıf olmamdan dolayı sanırım hemen kilo aldım ama yüzümden belli olmuyo alan yer göbiş ki en çok buna seviniyorum.bide göğüsler iyice şişti :KK53: bide hepinizi çok özledim. bu işe başlamam iyi mi oldu bilmiyorum ama uykuyu bide sizle muhabbeti çok özlüyorum.. yeni bi haber var mı? herkes reglilerini oldumu sökülsünler hemencecik çalışmalar başlasın.
sinuam iyisindir umarım ıstırahate devam mı? yamakate yazacam ama ismini yanlış yazmış olabilriim. karinin annesi nasıllar diyelim:)) prenden neden hiç haber yok.
haa bide nazlım esmeray noldu diğer topiğe hiç bakamıyorum. döndümü haber var mı? Allah yardımcısı olsun. bide maxderinle dr ne zamndı? bu günlerde olacaktı diye hatırlıyorum. kontrol güzel geçer inşallah. cinsiyeti de öğrenecektiniz. :nazar: görüştüğünüzde slmlarımı iletirsen sevinirim. hepinizi öpüyorum
canım hayır olsun inş rüyan..hatırlıyorum ilkinde gördüğün rüyayı :) onda bişeye çıkaramadık ama inş bu sefer ikimizede piyango vurur.bana vurmasada dilerim ki destinaya vursunda o da aramızdan ayrılsıın :)
maşallah oğluşuna ve sana :) büyüyosunuz :) göbişte çıkmış :) bi ara buraya koyarsan bakarız şeker.. keyfin yerindedir inş .. işler sıkıntı vermiyodur dilerim :)

kendi bebişine almaya başladınmı bişiler:) banyo tuvalet sanki hep pismiş gibi gelio bide dolaplardaki eşyaları dizme hastalığı var dolabıma bi baksanız hayran kalırsınız sölemesi ayıp:)hele bi kıyafet yamuk olsun deliririm

ben yamuk olsa ço çıldırmıyorum da bana göre düzenli olması gerekiyor, küvet aldık plastik küçük 13 tl :))) eminönüne gittimdi geçen arabayla orada aldım. bir daha gidemem diye. Almadım canım bu ayın sonunda belki bişiler alırım.

canım hayır olsun inş rüyan..hatırlıyorum ilkinde gördüğün rüyayı :) onda bişeye çıkaramadık ama inş bu sefer ikimizede piyango vurur.bana vurmasada dilerim ki destinaya vursunda o da aramızdan ayrılsıın :)
maşallah oğluşuna ve sana :) büyüyosunuz :) göbişte çıkmış :) bi ara buraya koyarsan bakarız şeker.. keyfin yerindedir inş .. işler sıkıntı vermiyodur dilerim :)

hoşgeldin şeker, sabah işin mi vardı, pileo face de var mı? rüya hayırlı olsun.

ben yamuk olsa ço çıldırmıyorum da bana göre düzenli olması gerekiyor, küvet aldık plastik küçük 13 tl :))) eminönüne gittimdi geçen arabayla orada aldım. bir daha gidemem diye. Almadım canım bu ayın sonunda belki bişiler alırım.

hoşgeldin şeker, sabah işin mi vardı, pileo face de var mı? rüya hayırlı olsun.

hoşbuldum canım :) hayırlı olur inş :) pileo sanırım face kullanmıyomuş yani yokmuş...ooohh oğluşunun küveti hayırlı uğurlu olsun inş :) güzel günlerde kullanmak nasip olsun :)

aa benim profil resmime hamişler kızarsa kaldırcam, ilke senden başlıyorum kaldırayım mı kıtty ım ? hani bazı inanışlarda bebek kime bakarken tekmelediyse ona benzer derler ya ondan soruyorum ? inanan ve rahatsız olan varsa kaldırırım... ama çok tatlı şu köpekte yaa :)) bende köpeğim olsun çok isterddim ya ama evde değil kulubede beselenecek kadar rahat bi evim olsaydı :KK43: ama yok :KK43:

Son düzenleme:
ben yamuk olsa ço çıldırmıyorum da bana göre düzenli olması gerekiyor, küvet aldık plastik küçük 13 tl :))) eminönüne gittimdi geçen arabayla orada aldım. Bir daha gidemem diye. Almadım canım bu ayın sonunda belki bişiler alırım.

Hoşgeldin şeker, sabah işin mi vardı, pileo face de var mı? Rüya hayırlı olsun.

güle güle güzel günlerde kullansın inşallahhhhhhh ayyy ne tatlı olur çıplak yatırcan küvete maşalllahhhhh

hoşbuldum canım :) hayırlı olur inş :) pileo sanırım face kullanmıyomuş yani yokmuş...ooohh oğluşunun küveti hayırlı uğurlu olsun inş :) güzel günlerde kullanmak nasip olsun :)

aa benim profil resmime hamişler kızarsa kaldırcam, ilke senden başlıyorum kaldırayım mı kıtty ım ? Hani bazı inanışlarda bebek kime bakarken tekmelediyse ona benzer derler ya ondan soruyorum ? Inanan ve rahatsız olan varsa kaldırırım... Ama çok tatlı şu köpekte yaa :)) bende köpeğim olsun çok isterddim ya ama evde değil kulubede beselenecek kadar rahat bi evim olsaydı :KK43: ama yok :KK43:

benim kedimde çok tatlı diilmi candaşşşş bende kedileri pek seviom ama eve alamıorum işte evde olsam alırım ama hayvancaaz yanlız kalır

kadınları mutlu etmenin yolu

‎01. Saçlarını okşa,

02. Yücelt,

03. Şımart,
...
04. Gözlerinin içine bak,

05. Geleceğe ait planlar yap,

06. Dil dök,

07. Yalvar,

08. Destek ol,

09. Yemeğe götür,

10. Alışverişe götür,

11. Tekneye bindir,

12. Güldür,

13. Zeka oyunları yap,

14. Müzik dinlet,

15. Teşvik et,

16. Teskin et,

17. Affet,

18. Hayran kal,

19. Banyosunu hazırla,

20. Güven ver,

21. Kapıyı tut,

22. Asansörde kat düğmesine bas,

23. Arabasının kapısını aç,

24. Isıt,

25. Sarıl,

26. Öp,

27. Ona hasta ol,

28. Kulağına fısılda,

29. Ayaklarına masaj yap,

30. Konsere götür,

31. Onu her yerde ve her zaman bekle,

32. Tanrıçan yap,

33. Onunla birlikte rejim yap,

34. Onunla birlikte spor yap,

35. O uyumadan uyuma,

36. O uyanmadan uyanma,
..
.

.
...
1000. Ne istediğini önceden anla,

1001. Günde yedi kez özür dile,

1002. Sürekli onu dinle,

1003. Yorganı çekince ses etme,

1004. Yorganı titretme,
..
...
..
6789. Spor araba al,

6790. Saat al,

6791. Yüzük al,

6792. Küpe al,

6793. Traş ol,

6794. Saç seklini değiştir,

6795. Kareli gömlek giy,

6796. Yemin et,

6797. Dayan,

6798. Katlan.

...

ERKEKLERİ MUTLU ETME SIRLARI

01. Karnını doyur.

02. Televizyonun kumandasını ver

03. Önünden çekil...

benim kedimde çok tatlı diilmi candaşşşş bende kedileri pek seviom ama eve alamıorum işte evde olsam alırım ama hayvancaaz yanlız kalır
ben kedi pek sevmem ama bazen kedileri bile çok seviyroum.profilinde çok tatlı ayrıca. hep seviyorum onu ben gördükçe her ne kadar köpeksever olsamda :) bi kere herşeyden önce birçok hayvan çok savunmasız.geçen babamla bi keidyi izledik gece.arabanın üzerine çıkıyo geri düşüyo .. ayy çok tatlıydı :) evet alsakta bi süre yalnız kalabilri. ama allah kısmet ederde evlat sahibi olursak ben eve mutlaka bi hayvan alcam.mesela kanaryayı çok severim.eşimde akvaryum sevdasıyla balık istiyo.en peşin bunları besleriz. ama köpeğimiz olsun çok isterdim imkansıza yakın olması ... dediğin gibi bide yalnız kalma ihtiamlleri çok yüksek.ay aklıma geldi.biz çocukken doğum yapan kuzenimle köpekleri getirirdik eve.hep bizimkiler derdi ki köpek olarak sizi besliyoruz onlara ne habet diye :))))) akşamına köpekleri yollardılar. çünkü yavru olurlardı annelerinden aayrılmasın diye bide uğraşmak istemezlerdi )

aa kuzenim anne oldu :) bebek onunla şimdi :) az evvel konuştuk tekrar.iyilermiş.vay bee dedim zaman nasıl geçiyo .. daha ilkokul günlerimizi hatırlıyorum şimdi anne oldun diye :) o da diyo geciktirmeyin hemen yapın gerçekten çok güzel bi duygu diye :) inş bizlerede o günleri görmek nasip olur hayırlısıyla.. doğanlarada sağlıklı ömürler olsun evlatlarıyla beraber...
kadınları mutlu etmenin yolu

‎01. Saçlarını okşa,

02. Yücelt,

03. Şımart,
...
04. Gözlerinin içine bak,

05. Geleceğe ait planlar yap,

06. Dil dök,

07. Yalvar,

08. Destek ol,

09. Yemeğe götür,

10. Alışverişe götür,

11. Tekneye bindir,

12. Güldür,

13. Zeka oyunları yap,

14. Müzik dinlet,

15. Teşvik et,

16. Teskin et,

17. Affet,

18. Hayran kal,

19. Banyosunu hazırla,

20. Güven ver,

21. Kapıyı tut,

22. Asansörde kat düğmesine bas,

23. Arabasının kapısını aç,

24. Isıt,

25. Sarıl,

26. Öp,

27. Ona hasta ol,

28. Kulağına fısılda,

29. Ayaklarına masaj yap,

30. Konsere götür,

31. Onu her yerde ve her zaman bekle,

32. Tanrıçan yap,

33. Onunla birlikte rejim yap,

34. Onunla birlikte spor yap,

35. O uyumadan uyuma,

36. O uyanmadan uyanma,
..
.

.
...
1000. Ne istediğini önceden anla,

1001. Günde yedi kez özür dile,

1002. Sürekli onu dinle,

1003. Yorganı çekince ses etme,

1004. Yorganı titretme,
..
...
..
6789. Spor araba al,

6790. Saat al,

6791. Yüzük al,

6792. Küpe al,

6793. Traş ol,

6794. Saç seklini değiştir,

6795. Kareli gömlek giy,

6796. Yemin et,

6797. Dayan,

6798. Katlan.

...

ERKEKLERİ MUTLU ETME SIRLARI

01. Karnını doyur.

02. Televizyonun kumandasını ver

03. Önünden çekil...

gariplerim yaa :)) ömürleri boyu bizden çekmeye mahkumlar :) bide onlara bak ne kadar mütevaziler :))

dün benim eşimde mesaideymiş.mecburi :KK43: tee 12,05 geçiyodu eve geldiğinde ....

Son düzenleme:
ben kedi pek sevmem ama bazen kedileri bile çok seviyroum.profilinde çok tatlı ayrıca. Hep seviyorum onu ben gördükçe her ne kadar köpeksever olsamda :) bi kere herşeyden önce birçok hayvan çok savunmasız.geçen babamla bi keidyi izledik gece.arabanın üzerine çıkıyo geri düşüyo .. Ayy çok tatlıydı :) evet alsakta bi süre yalnız kalabilri. Ama allah kısmet ederde evlat sahibi olursak ben eve mutlaka bi hayvan alcam.mesela kanaryayı çok severim.eşimde akvaryum sevdasıyla balık istiyo.en peşin bunları besleriz. Ama köpeğimiz olsun çok isterdim imkansıza yakın olması ... Dediğin gibi bide yalnız kalma ihtiamlleri çok yüksek.ay aklıma geldi.biz çocukken doğum yapan kuzenimle köpekleri getirirdik eve.hep bizimkiler derdi ki köpek olarak sizi besliyoruz onlara ne habet diye :))))) akşamına köpekleri yollardılar. çünkü yavru olurlardı annelerinden aayrılmasın diye bide uğraşmak istemezlerdi )

aa kuzenim anne oldu :) bebek onunla şimdi :) az evvel konuştuk tekrar.iyilermiş.vay bee dedim zaman nasıl geçiyo .. Daha ilkokul günlerimizi hatırlıyorum şimdi anne oldun diye :) o da diyo geciktirmeyin hemen yapın gerçekten çok güzel bi duygu diye :) inş bizlerede o günleri görmek nasip olur hayırlısıyla.. Doğanlarada sağlıklı ömürler olsun evlatlarıyla beraber...

Gariplerim yaa :)) ömürleri boyu bizden çekmeye mahkumlar :) bide onlara bak ne kadar mütevaziler :))

dün benim eşimde mesaideymiş.mecburi :KK43: tee 12,05 geçiyodu eve geldiğinde ....

allah yardımcısı olsun canım eşinin seninde bi an önce kavuşun inşallahhhhhhhhh ya benimde eve 3 kedi 2 köpek getirmişliğim var annem çıldırıyodu en sonunda babam götürüyodu onları bi yerlere veriodu annem şimdi alsana evine de diye dalga geçio benimle arkadaşımın evi bahçeli müstakil 3 tane kedileri var onları seviom çok tatlılarrr

allah yardımcısı olsun canım eşinin seninde bi an önce kavuşun inşallahhhhhhhhh ya benimde eve 3 kedi 2 köpek getirmişliğim var annem çıldırıyodu en sonunda babam götürüyodu onları bi yerlere veriodu annem şimdi alsana evine de diye dalga geçio benimle arkadaşımın evi bahçeli müstakil 3 tane kedileri var onları seviom çok tatlılarrr

saolasın canım inş .. off 40 gün oluyo dilekçeden ses çıkmadı.yani yapmayacakları tayşn için bu kadar bekliyolarsa seneye yapacakları için herhalde bi 3-4 ay bekletirler ! gerçi olsunda razuyız..
işte o ev benim idealim :) bizimde k.validemin arsaları filan var.. bi yer müstakil ev yapmak için çok uygun.yani bahçe için.bizd prefabrik yapalım diyoruz ... o zman olabilirde bizim onu yapmamzı nerden baksan bi 5-10 sene vardır. ozamanda benim hevesim kaçar uğraşasım gelmez kesin :) inş seninde gönlünde olsun. tabi bizim evlerimiz kıymetli annelerimze götürmüşüz :)

hmm dün bişeye denk geldim.. hamile kalamayan bir kadın adeti bitttikten 3 gün sonra 110 tane besmele yazıp üzerinde taşırsa hamileliği kolaylaşır ve doğuma dek taşırsada kolay doğumlar olur diyor. eğer kadın düşük yapıyosa eşide 60 tane besmeleyi üzerinde taşısın diyo. besmelede hayır vardır. bu işe yaramasada şeytan sokulamaz yanımıza.benimde abdestimi aldığımın 4. günü biraz önce hazırladım ama excelden :) teknoloji bebeği olsun bari :)) paylaşayım istedim ...

hmm dün bişeye denk geldim.. hamile kalamayan bir kadın adeti bitttikten 3 gün sonra 110 tane besmele yazıp üzerinde taşırsa hamileliği kolaylaşır ve doğuma dek taşırsada kolay doğumlar olur diyor. eğer kadın düşük yapıyosa eşide 60 tane besmeleyi üzerinde taşısın diyo. besmelede hayır vardır. bu işe yaramasada şeytan sokulamaz yanımıza.benimde abdestimi aldığımın 4. günü biraz önce hazırladım ama excelden :) teknoloji bebeği olsun bari :)) paylaşayım istedim ...

deliiiiiiiiiii:)excelde hazırlamış bana da hoca ısrarla meryem suresaini söledi her akşam meryem suresi ve yasin oku dua et dedi bende bu akşam yıkancam dün leke leke gelmişti bu akşam başlıcam okumaya

X