Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

fizy

çalışma yapan arkadaşlara gelsin bu şarkıııııı

merhaba kizlar :KK3:
ay ben evde cok tembel oldum:KK37: kalkip yemek yapmam lazim bu saat oldu tv seyrediyorum telefonda topik acik duruyor bir yandan okuyorum bir yandan tv seyrediyorum:KK6: dun doktorum aradi ikili test sonucu cikmis masallah bir sorun yok sonuc guzel cikti bir ay sonra 4lu test yapilacak o zaman gorusuruz dedi:nazar: ben gece sık sık uyaniyorum wc ihtiyacim oluyor e geri yatinca hemen uykuya dalamiyorum jalitesiz bir uyku oldugu icin de sabah esim gittikten sonra uyumaya devam ediyorum saat 11 e kadar:78: e boyle olunca kahvaltimi da gec yapmis oluyorum heralde bundan dolayi kilo alamiyorum:26:

destina isim degismis gunluk olmus yeni ismin hayirlara vesile olsun mujdeler verirsin insallah :KK16:
Renkliatlas esinin yanina isvece gidecekmissin cok sevindim insallah esinin yaninda gurbet ellerde hamile oldugun haberlerini aliriz :KK16:

Yasemincigim klomene baslamissin atesin de cok yuksek grip oldugun icin bu sekilde ciktigini dusunuyorum cunku senin o kadar yuksek olmuyordu yumurtlama oncesi:26: gecmis olsun acil sifalar diliyorum sana akintin beyaz kremsiymis o akinti genelde yumurtlama sonrasi olur sen klomen kullandigin icin boyle degisik olabilir mi acaba doktora ne zaman gideceksin yumurtanin buyuklugunu kontrol ettirmek icin:26:

sormaj istediginiz birsey olursa ozelden mesaj atarsaniz kacirmam sorunuza cevap verebilirim :KK16:

günlük özellikle sana ablacımmmmmmmmmmm:)

ay ben evde cok tembel oldum:KK37: kalkip yemek yapmam lazim bu saat oldu tv seyrediyorum telefonda topik acik duruyor bir yandan okuyorum bir yandan tv seyrediyorum:KK6: dun doktorum aradi ikili test sonucu cikmis masallah bir sorun yok sonuc guzel cikti bir ay sonra 4lu test yapilacak o zaman gorusuruz dedi:nazar: ben gece sık sık uyaniyorum wc ihtiyacim oluyor e geri yatinca hemen uykuya dalamiyorum jalitesiz bir uyku oldugu icin de sabah esim gittikten sonra uyumaya devam ediyorum saat 11 e kadar:78: e boyle olunca kahvaltimi da gec yapmis oluyorum heralde bundan dolayi kilo alamiyorum:26:

destina isim degismis gunluk olmus yeni ismin hayirlara vesile olsun mujdeler verirsin insallah :KK16:
Renkliatlas esinin yanina isvece gidecekmissin cok sevindim insallah esinin yaninda gurbet ellerde hamile oldugun haberlerini aliriz :KK16:

Yasemincigim klomene baslamissin atesin de cok yuksek grip oldugun icin bu sekilde ciktigini dusunuyorum cunku senin o kadar yuksek olmuyordu yumurtlama oncesi:26: gecmis olsun acil sifalar diliyorum sana akintin beyaz kremsiymis o akinti genelde yumurtlama sonrasi olur sen klomen kullandigin icin boyle degisik olabilir mi acaba doktora ne zaman gideceksin yumurtanin buyuklugunu kontrol ettirmek icin:26:

sormaj istediginiz birsey olursa ozelden mesaj atarsaniz kacirmam sorunuza cevap verebilirim :KK16:

canım benim saol cevapladıın için ateşe pek güvenmiorum zaten grip devam edio hala ama devam ediorum yine ölçmeye tembel olmana ve bebişin testlerinin güzel çıkmasına çok sevindim evde olmana hala seviniorum tadını çıkar canım kasıklarımda belimde ağrılar var doktor bu ay yumurta takibi yapmıcam seni germek istemiorum serbest çalışsın adet olursan 3.günü olmazsan 10.günü gel dedi

Güneş benim ilk kedimin ismi, venüs 2. kedim, :)) Eşimin dedesi bildiğiniz köyde bende oraya gidince eşimin kuzenleriyle biri 9 biri 11 yaşında iki oğlan onlarla tavuk yakalamaca oynuyoruz yıkılıyorum gülmekten, bayılıyorum orada kalmaya, ama kayınvalidemin kayınvalidesi babanne olduğu için o çok sevmiyor köyü :)))) eşim diyor heidi köyde :)
daha önce anlatmışmıydım hatırlamadım ama dayımlar kızına küçükkken civciv aldılar, sonra o büyüdü horoz oldu. Bir ara dayımın kızı fena bozukttu kafayı yemek yemiyor töbe billah ne dr ne psikiyatris psikolog fayda etmedi serumlarla besliyorlar o derece kötü günler geçirdik. Sonra bir pediyatriste gittiler olay ne çıktı inanamazsınız. Bu alınan civciv horoz olmuş bizimkide ağlamış çok çirkin oldu benim civcivim nerde diye annesi de demiş yengem yani yemek yedi büyüdü. bu da bende büüyüne çirkin olacağım diye kitlemiş kendini kızın üzerinde kilo takıntısı kaldı ama 17 yaşında kendileri halaaaa dikkat eder. nerden nereye. :)

nenede olsak aynı :) kadın milleti, dedemlerin yatak odasını değiştirmiştik 6 ay oluyor falan hatta face de kardeşim sıva yaparken fotoları var neyse şimdiki yatak odalarında dolapta ayna var boydan boya, dedem baktı yatak odasına ben,kardeşim eşim, annanem var dedem durdu durdu ulan dedi hello bu yatak odası bu yaşta değilde gençlikte olacaktı annaneme döndü hacı baksana aynasına dedi.:KK52: biz koptuk annnaem ya dedeye bak dedeye diyor ama kıpkırmızı.

güle güle kullan canım, daha çok var mı iş .

Canım gerçekten ilginç. Birden Kayyunun bir bölümünü hatırladım. Kayyu yerde bir kuş ölüsü görüyor, babasına neden öldü diye soruyor baba da yaşlandığı için diyor. O gün babası gazeteye bakarken gözlük takıyor yaşlanıyorum galiba diyor. O gün yaşlılık üzerine birkaç konuşma daha geçiyor. Kayyu büyümek istemiyor yaşlanınca ölüneceğinden korkuyor. Bunu hatırlattı. Çocuk düşünebilir...

arı polenini biliyorum canım evet pahalı markette çalışıyordum ben unutmayayım karfura gidince bir incelemeye alayım teşekkürler canım...kız çocuğu yaa biraz uzun olsun annesi gibi kısa kalmasın:)) babasıda hep voleybol basketbol falan oynamasını istiyor tabii bizim isteğimize bağlı değil hiç birşey onun istemesi lazım bide şimdiden aşılıyor eşim kızım dr olacak diye:)) bizde göbek düşünce önemlibir yere atılırki çocuk büyüyünce önemli birisi olsun diye:)) duymuşsunuzdur...bizde destinanınkini kocaeli üniversitesine attık meğer üniversite ordan taşınmışda orası üniversite hocalarının profların yeri olmuş:KK1::KK1: haberimiz yoktu tabii:)) hellom sende oğlunun göbüşünün bağını istanbul üniv. atıver halamın torunun bağını oraya attılar çocuk zekasından dolayı burslu olarak devlet okulundan özel okula geçti:))

ya bende aslında umutlanmıyo değilimde hani kesinlikle yapmayız dediler ya olmaz heveslenmeyim diyorum bide 30 ağustosta müdürler filanda değişiyo, eşimin görüştüğü müdür değiştiyse belki yeni gelen yapmış olabilir mi ki diyorum .. hayırlısı ya ben yine kaptırmayım kendimide.. hadi inş buluşursunuz günlükle.. bende ist a gelirsem uygun zmanlarımız olursa bende derim sana görüşürüz belki :) benim adım neden candaş ? bi ara dost kazığı çok yiyodum. bi çocuğum olsun bi oğlum olsun cadostu olsun diyodum ... anlamışsındır isimler takıntım benim .. çok önem veririm isme.. yani elimden gelse bi çocuğa 4 isim koycam. acaba diyorum bizim çocuğa hangi isim kısmte olur... hani saygın, inanç direnç, miraç, ilke de favorilerim, candaşta .. eşimde diyo bende inan çok merak etiyorum son ismi :)) ondan candaş :))
aa birde dün üniv. bi arkadaşla bulluştuk.ben aslında o kıza çok kırılmıştım bi mevzudan ötürü.özlediklerim arasında asla aklıma gelemeyecek bi kız.ama o beni çok sevdiğin i söylerdi dün gerçekten anladım ve kırgınlığımda geçti.bişeyi hatırlattı bana. okul yeni açılmıştı tanışmıyoruz kimseyle. bi çocuk çok pas atıyo bana. dedimki burda birileriyle çıkmam, çıkarsam geçici olur o da ilker olur dedim.uzun saçlıydı bide zıt bi görüşümüz vardı ama ilkkez o kadar saygılısını gördüm o görüştekilerdn.o yüzden çekti beni derken.bukızla da samimiyiz.çıkmaya başladılar onlar .. zaten çocuk bana göre değildi baştanda biliyodum .. aranıyomuş meğer :) bende kıza dedimki bak canım ben böyle demiştim bunu benden duy arkadaşlığımızı etkileyecekse benden öğren istedim dedim.şaşırdı ama teşekkür etti.meğer arkamdan bu kıza diyolarmış ki candaş böyle demişti hala bunla nasıl arkadaş kalırsın ... o bana kimsenin yapmadığı yaptı o benim dostum olabilri filan demiş... vay be dedim .. insanlar iyiyide kötüyüde unutmuyo demekki ve meğer ki çekemeyenlerimiz ne çokmuş .. ha sonra o çocukla o da yapamadı okul bitti ayrıldılar ... ama bana kimse böyle yapmadı ... bi samimiyet isterim yani .. ben insanlara hep düşüncelerimi derim başkalarından değil benden duysunlar diye ama bana pek yapmazlar... nerden esti anlattım .. ismi sorunca aklıma geldi :)

inş iyi bi genetikçiye denk gelirseniz herşey güzel olacak.dualarımız senle olsun inş ... hayvan konusu cidden şaşırtıcı ..ama güzle :) bizimde çocukken tavuklarımız vardı sevimliler ama :) ineklerde sevimliler:) gölbez neden derlerdi gömüp cenaze namazı kıldığnız içinmi:) çok tatlısınız ya :))

merhaba canım, nasılsın ? bizden aynı :)

bende faceden paylaştım sabah :) süperr :))

telaşlar başladı :) facede öğretmenlerle ilgili yorumuna katılıyorum canım ordan diyemesemde burdan belirteyim istedim ...

ayy kuzeninde bayağı zor zmanlar geçirmiş desene :KK43: yazıkama nasılda etkilenmiş :) :KK43:

günaydın canım naber ? seninde cuman mübarek olsun ...

sinua, pileo, dr_alb, melek, günlük, yamateke, taf, senem, nuray, lonelines, adını yazamadığım tüm arkadaşlarım nasılsınız ?

Canım inşallah olur tayininiz. Gölbez yöresel söyleyiş. Arkadaşınla dostluğunu bozmaman iyi olmuş.İnşallah genetikçi de dediğin gibi iyi olur...

günaydın kızlar...

nazlım sanada günaydın seninde mübarek olsun canım, nasıl oldun?

ceza, güldüm güldüm çok güldüm yaaa:KK60::KK60:

hellom, canım ben seni hiç üzermiyim hevesin kursağında kalmasın sevin canım bir aksilik olmazsa mutlaka ayarlayacağım görüşmeyi canım benim...anlattığınız şeylere sabah sabah amma güldüm ya:KK60::KK60:

minikler, canım benim 4 saat kadar sıvıyı az tüketip idrara çıkmıyorsun arı hellomun dedikleri..

chnb,sen dedinya dün testi yap yap bende öyle sanıyordum ama çıktı bende seni dinledim teşekkür ederim canım çok az silik çıktı yada benmi yanlış gördüm bakalım bugün tekrar yapınca ne çıkacak?

hellom, testi yapıyorum canım ilk 2 gün aynı saatte oldu ama akşam 10 falandı dünde akşam üzeri yaptım 6 gibi sizle konuşurken unuttum 5i kaçırdım:KK60::KK60: sen yazınca anaaaa dedim koştum yapmaya:KK1::KK1: silik çıktı bugünde 6 gibi yaparım bakalım hayırlısı umarım yakalarız dün çalışma oldu ama bugüde silik çıkarsa çalışma olmasınmı yoksa olsunmu ?yoksa olmasın koyu olmasınımı bekleyelim dün olduya çalışma silikti onun için soruyorum bugünde silik olursa çalışma yaparsak yarın koyuyu yakalarsa sperm sayıları düşer 3 gün üst üste diyee şeyettim ayyy anladınız siz onu yaaa:KK1::KK1:

tüm kızlar nasıllar, akşam herkezler sızmış anlaşılan kimse girmemiş...

Canım her gün yap koyu olduğu gün ve ertesi gün çalışma olsun diyor.

dr_alb, evet burası bırakmıyor bizleri, bizde burayı tabiiki:)) nasılsın canım senin iki düşük dışında çocuk varmı?kaç yıllık evlisin?nerdensin canım? allah bahsettiğin gebeninde yardımcısı olsun canım...

bi biyokimyasal gebeliğim bir de düşüğüm oldu. 1 bucuk yıllık evliyim bebiş yok maalesef :KK59: konyadayım ben canım. burası cok tatlı hakikaten. fırsat buldukça giriyorum..

kız nazlım alemsin hee düşünsene akşam yatak odasında ben göbek atıyorum bu şarkıyla ocağı yakacağım diye başlıyorum eşimi düşünemiyorum bakışları gözümün önüne geldide bir ann:KK60::KK60::KK60: bu arada bizim yatak odasının altında kaynanamlar yatıyorr ayyyyyyyyyyy koptum yaa:KK1::KK1::KK1: teşekkür ederim bacım şarkı süper çok severim yıldızcığımı...abisi burda oturuyor hatun her kaset çıkardığında buraya gelip kurban kesiyor aklıma geldi birden...

tafcığım hoşgeldin canım, teşekkürler adımız değişti inşallah bu ay vücudumuzda bebişten dolayı değişir...

yaa nazlım benimde kasıklarım ağrıyor ama wcye sıkıştım ondan heralde:))3 saat oldu beklesemmi şimdi yapsamda olmazmı aceba... sen ne zaman yapacaksın..

günaydın kızlar... hepinizi öpüyorumm..işlerim çok yok sadece ev temizliği valiz hazrılığı var...

Kolay gelsin canım...

SELAMM....Bu sabah anecimle babacımı gönderdim çoookkkkkkkkkkkk uzaklara:KK43:(... burası ne güzel bi forum ya.. insan paylaştıkça rahatlıyo. bağımlılık yapıyo ayrıyettenn:)) işler azalınca hemen damlıyorum:))

Allah kavuştursun...

kusura bakma canım şimdi gördüm. daha ilk 3 ayda olduğu için bebeğe bulaşma riski çok yüksek. annede problem olmaz ama bebekte ciddi sakatlıklar yapabilir bu hastalık. o yüzden bebeğin kürtajı önerilecek. ama kız aldırmak istemediğini söyledi. birde alınırsa bebek testleri negatifleşinceye kadar gebe kalamz. buda 6 ay sürebilir:KK43:( bu yüzden en doğrusu gebelik öncesi bu tetkiklerin yapılması. negatif olan hastalara aşısı uygulanıyo.
Bebek testleri demek hcg demek mi? Peki amniyosentezdebelli olur mu? Ertelese. Bir de kesin mi bebekte problem olacağı, yüksek ihtimal mi?

allah kabul etsin canımmm, inşallah duaların dualarımız kabul olur. Gelin güzelim gelin vallahii, görüşelim. Allah nasip ederse herkes bir bebeğine kavuşşsun kucağına alsınn inşalllah o zaman büyük bir buluma yaparız, Çoğunluk nerdeyse orada toplanır fotoğrafımızı koyar, başka topiğe geçeriz. Ayyy düşünsene herkes kucağında bebeğiyle evimize asarız fotoğrafı :)))) inşallah o günleri göreceğiz hep beraber :)

Ne güzel bir hayal. Bana gelin kızlar...

bu arada kitaplar ne durumda bilmiyorum,

ben adı aylin'i dün bitirmiştim. Bugün akşam üstü işim bitince İstanbul Hatırasına başlıyacaımmm. Şimdi kahvaltı edeyim. Bugün geç kalktım, sonra evi toplayayım çarşıya çıkacağım azıcık, birde canınız çekmesin de ilk defa akşam gül böreği deneyeceğim bakalım yapbilecek miyhim. öptüm sizi

Canım oku başlayınca okuduğun bölümlerle ilgili yorum yapalım. Sen seversin bence. Ama hamileyken gerilmek iyi olur mu? Çok gerilim değil de 7 cinayet ve çözümü var...

kız nazlım alemsin hee düşünsene akşam yatak odasında ben göbek atıyorum bu şarkıyla ocağı yakacağım diye başlıyorum eşimi düşünemiyorum bakışları gözümün önüne geldide bir ann:KK60::KK60::KK60: Bu arada bizim yatak odasının altında kaynanamlar yatıyorr ayyyyyyyyyyy koptum yaa:KK1::KK1::KK1: Teşekkür ederim bacım şarkı süper çok severim yıldızcığımı...abisi burda oturuyor hatun her kaset çıkardığında buraya gelip kurban kesiyor aklıma geldi birden...

Tafcığım hoşgeldin canım, teşekkürler adımız değişti inşallah bu ay vücudumuzda bebişten dolayı değişir...

Yaa nazlım benimde kasıklarım ağrıyor ama wcye sıkıştım ondan heralde:))3 saat oldu beklesemmi şimdi yapsamda olmazmı aceba... Sen ne zaman yapacaksın..
ben bi saaat önce çiş ve su içme işini kestim akşam 7 de evde oluyom serviste altıma kaçırmam inşallah:)ayyy bizim çapraza yeni evli çift taşındı yeni gelin aaa banyodalar sürekli bide evde hep tarkan dinlenio kır zincirlerini:)seside açık müziğin

sağol tafcım inşallah haberi ilk burdan veririm .... bebeişinde sağlıklıymış maşallahh.. kucağına al sağlıcakla inşallah:nazar:

hellom yaptınmı böreği?

chnb,evet canım bugünde yapıcam yarım saat sonra yaparım bakalım ne çıkacak?

ya lonelines, yada renkliatlas bir site paylaşmıştı yumurtlama günü hesabı için bugünü gösteriyor benimki dünde verimli diyor gerçi başka bir hesaplayıcıyla yapmıştım geçen aylarda tutmamıştı hayırlısı bakalım...

dr_alb, canım kolay gelsin sizin sektör çok yorucu allah yardım etsin..

Son düzenleme:
arı polenini biliyorum canım evet pahalı markette çalışıyordum ben unutmayayım karfura gidince bir incelemeye alayım teşekkürler canım...kız çocuğu yaa biraz uzun olsun annesi gibi kısa kalmasın:)) babasıda hep voleybol basketbol falan oynamasını istiyor tabii bizim isteğimize bağlı değil hiç birşey onun istemesi lazım bide şimdiden aşılıyor eşim kızım dr olacak diye:)) bizde göbek düşünce önemlibir yere atılırki çocuk büyüyünce önemli birisi olsun diye:)) duymuşsunuzdur...bizde destinanınkini kocaeli üniversitesine attık meğer üniversite ordan taşınmışda orası üniversite hocalarının profların yeri olmuş:KK1::KK1: haberimiz yoktu tabii:)) hellom sende oğlunun göbüşünün bağını istanbul üniv. atıver halamın torunun bağını oraya attılar çocuk zekasından dolayı burslu olarak devlet okulundan özel okula geçti:))
:)) ooo destina bir prof adayı desene :) hadi bakalım inş :)) boyuda dilediğin gibi olur ya, olmazsada önce sağlıklı olsun sonrada annesi gibi tatlı olsun yeter , çokta önemli olmaz gerisi :) inş halanın oğlunda işe yaramış sizde de yarar :) benimkinide okulun bahçesine atmışlar :) yalnız ilkokul :) okusun babaında ama allahtan ilkokul terk değilim :)))
Canım inşallah olur tayininiz. Gölbez yöresel söyleyiş. Arkadaşınla dostluğunu bozmaman iyi olmuş.İnşallah genetikçi de dediğin gibi iyi olur...

Canım her gün yap koyu olduğu gün ve ertesi gün çalışma olsun diyor.
inş olur bigün :) dualarımız senle ...
bi biyokimyasal gebeliğim bir de düşüğüm oldu. 1 bucuk yıllık evliyim bebiş yok maalesef :KK59: konyadayım ben canım. burası cok tatlı hakikaten. fırsat buldukça giriyorum..
bende konyada okudum :)

harkese iyi tatiller, çorludan yazarım size.. girersem tabi :))

kızım uyandı yazacaklarımı yaa unutuyorm ya şaşırıyorum...

taf, canım bebğinin iyi olmasına testlerininde güzel çıkmasına çok sevindim:nazar::nazar: aaa sen ve pileo arka arkayasınız onunda 4lü yapılacak hadi hayırlısı olsun sizin için bekliyoruz hayırlı haberlerinizi canım...

benim kız dışarı çıktı ilk defa bensiz ama bende ineyim yanına wc yapıp testide yapıcam dayanamıyorum artık sıkıştım...dışardan gelince yazarım öpüldünüz hatunlar...

renkliatlas way be şafak az kaldı bize, arkandan yola su dökücem umarım tekrar uğur getirir sana.

ayy ne güzel olur öyle bir fotoğraffff.inşallahhhh. öğlen uykusu çok önemli diyorlar bu saatte uyuduysa akşam kaçta yatacak destina, bizim çocuklar hiç uyumazlar ben hiç görmedim öğlen uykusuna yatan :)

bu arada annem bize yumurtalı ballı süt içiirirdi böğğğğğğğ :))) içim huylandı :KK70:

kız sennin boyun kaç ki kısa olasın.

amin canım inşallah, mevlam herkesin meleğini onlara bağışlasın, bizim inatçı bebelerde biran önce konsalar göbişlere, eşimle soyadım sayesinde tanıştım zaten. Eşim 3 arkadaşıyla bekar bizim apartmanın 2. katında oturuyorlarmıştı :) bende bana zarf geldi sandım nasıl gördüysem işte kısmet... aldım zarfı eve geldim bir baktım ya diyorm benim hiç alakam yokkk sonra bir okudum eşimin adı soyadı annemler falan kızdılar ayıp vıdı vıdı vıdı sonra ben aldım kafamı önüne indim kapılarına dedim hal böyleyken böle böle sonra biz bir sohbete başladık. Annem bağırıyor yukarıdan helloo diye :)) çaktırmadan çıktık işte.

geçenlerde muhabbet döndü eşim benim kaçıncı hatırlamıyorum, ben eşimle çıkarken böyle kopamadığım bir alain delon vardı :) italyan onlada görüşüyordum. eşim biliyordu. ben çok fenaymışım ya, ailede numuneyim. okuduğum okul çalıştığım ortam. Eşim beni tatilya vardı eskiden orada tavladı o an ona kanım kaynadı halada kanım kaynıyor. aman diyim ne zaman adamları övsek akşama kavga ediyoruz topilkçek.

ha birde bebek çok tekmelemiyor ağırkanlı kime çekti bilmiyorum :)))) bne çok kalkıyorum çok yoruluyorum ondan sanırım.

Kitap bitti :)) güzeldi ama ağlamadım .. herkes ağlamış bu kitaba :)) diğeri bana göre özeldi ... akşamada yasemin kokusuna başlıyorum :)) yupppiii :))

way maşallah

taf helo taf :) herşeyin yolunda olduğuna sevindim, uyku şişiriyormuş dikkat et, dert etme ben tam 6 kilo aldım :) 7 ye yelken açtım. Taf senin kızn mı olcak ya, içime öyle gçeti şimdi bir ara history bakim ilk ne demişim cinsiyet için. Uslu uslu yerler onu maşallaah.

Canım gerçekten ilginç. Birden Kayyunun bir bölümünü hatırladım. Kayyu yerde bir kuş ölüsü görüyor, babasına neden öldü diye soruyor baba da yaşlandığı için diyor. O gün babası gazeteye bakarken gözlük takıyor yaşlanıyorum galiba diyor. O gün yaşlılık üzerine birkaç konuşma daha geçiyor. Kayyu büyümek istemiyor yaşlanınca ölüneceğinden korkuyor. Bunu hatırlattı. Çocuk düşünebilir...

kayunun babası çok çilekeş adam boris miydi neydi adı, herşeye koşturuyor way ya. kitap germez o kadar sanmıyorum, geçen gün komedi film vardı kolpaçino bomba gülmekten çatladım sonra çok kasıldım dedim eşime seyretmeyelim aradan 2 gün geçti bir baktık bu sefer kolpaçino 1 var izledim dayanamadım yarıldım yine sonra akşam kasıldım. Böylece kolpaçino serisi yasaklandı bana. Bayılıyorum ben o seriye, eşimle çok gülüyoruz.

tamamdır canım aklımda olsun, ikiye böleyim ben birini üniversiteye atayım 2. saraçoğluna gömeyim belki fenerbahçede bir spor dalında forma giyer şöyleee futbolcu olsa kafayı yerim herhalde sevinçten :)

ben bi saaat önce çiş ve su içme işini kestim akşam 7 de evde oluyom serviste altıma kaçırmam inşallah:)ayyy bizim çapraza yeni evli çift taşındı yeni gelin aaa banyodalar sürekli bide evde hep tarkan dinlenio kır zincirlerini:)seside açık müziğin

oha beee, :KK70:

chnb ya şu adamlar tahlilciler hala mı tatilde

amin ablacım aminnnn senin son adet tarihin nedir benim 28 eylül 29 ekim cumhuriyet bayramında haberleri patlatalım ceza sen ben bi iki gün arayla olmuştuk adet

inşallah canım hep birlik kutlarız bu haberi...ben,imde bat 1 kasım.. hep birlik arka arkaya kutlayacaz inanıyorum...En Büyük TÜRKİYE

candaşşşşşşşş ikimizinde sat aynı günnnnnnn hadi hayırlısı bitanem yaaa inşallah yüzümüz güler toplu olaraktan

candaş hepimiz hamile kalalım bu ay 29 ekimde ankaraya cumhuriyet bayramı kutlamalarına geleim elimizde bayraklarla:KK70:
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE Ben de gelirim sizi tebrik etmeye...:KK1::KK1::KK1:

chnb, korunuyor onu milletvekili bölümüne aldık dokunulmazlığı var ama bir süreliğine o istemesede aramıza tekrar alacağız onu...milletvekilliğine kaptırma sakın kendini canım:))

melek ve dr_alb yeni geldiler aramıza melek canım sende korunuyordun dimi yanlış değilsem?

hello, ne güzel hayaller canım hani eskiden istanbul hatırası varmışya fotoların arkasında yazardı bizde topik hatırası falan yazdırırmışız yada kk hatırası:))

Canım ben sanırım yaza kadar milletvekiliyim. Haftaya söyler doktor bana...

Canım ne güzel bir haber. Ben senin alanına hakim değilim. Kızlara yardımcı ol gel de canım ...

Maşallah. Biz galiba hacca göndermiştik biriyle...

hellom yaptınmı böreği?

chnb,evet canım bugünde yapıcam yarım saat sonra yaparım bakalım ne çıkacak?

ya lonelines, yada renkliatlas bir site paylaşmıştı yumurtlama günü hesabı için bugünü gösteriyor benimki dünde verimli diyor gerçi başka bir hesaplayıcıyla yapmıştım geçen aylarda tutmamıştı hayırlısı bakalım...

dr_alb, canım kolay gelsin sizin sektör çok yorucu allah yardım etsin..

Hadi yap bakalım...

renkliatlas way be şafak az kaldı bize, arkandan yola su dökücem umarım tekrar uğur getirir sana.

ayy ne güzel olur öyle bir fotoğraffff.inşallahhhh. öğlen uykusu çok önemli diyorlar bu saatte uyuduysa akşam kaçta yatacak destina, bizim çocuklar hiç uyumazlar ben hiç görmedim öğlen uykusuna yatan :)

bu arada annem bize yumurtalı ballı süt içiirirdi böğğğğğğğ :))) içim huylandı :KK70:

kız sennin boyun kaç ki kısa olasın.

amin canım inşallah, mevlam herkesin meleğini onlara bağışlasın, bizim inatçı bebelerde biran önce konsalar göbişlere, eşimle soyadım sayesinde tanıştım zaten. Eşim 3 arkadaşıyla bekar bizim apartmanın 2. katında oturuyorlarmıştı :) bende bana zarf geldi sandım nasıl gördüysem işte kısmet... aldım zarfı eve geldim bir baktım ya diyorm benim hiç alakam yokkk sonra bir okudum eşimin adı soyadı annemler falan kızdılar ayıp vıdı vıdı vıdı sonra ben aldım kafamı önüne indim kapılarına dedim hal böyleyken böle böle sonra biz bir sohbete başladık. Annem bağırıyor yukarıdan helloo diye :)) çaktırmadan çıktık işte.

geçenlerde muhabbet döndü eşim benim kaçıncı hatırlamıyorum, ben eşimle çıkarken böyle kopamadığım bir alain delon vardı :) italyan onlada görüşüyordum. eşim biliyordu. ben çok fenaymışım ya, ailede numuneyim. okuduğum okul çalıştığım ortam. Eşim beni tatilya vardı eskiden orada tavladı o an ona kanım kaynadı halada kanım kaynıyor. aman diyim ne zaman adamları övsek akşama kavga ediyoruz topilkçek.

ha birde bebek çok tekmelemiyor ağırkanlı kime çekti bilmiyorum :)))) bne çok kalkıyorum çok yoruluyorum ondan sanırım.

way maşallah

taf helo taf :) herşeyin yolunda olduğuna sevindim, uyku şişiriyormuş dikkat et, dert etme ben tam 6 kilo aldım :) 7 ye yelken açtım. Taf senin kızn mı olcak ya, içime öyle gçeti şimdi bir ara history bakim ilk ne demişim cinsiyet için. Uslu uslu yerler onu maşallaah.

kayunun babası çok çilekeş adam boris miydi neydi adı, herşeye koşturuyor way ya. kitap germez o kadar sanmıyorum, geçen gün komedi film vardı kolpaçino bomba gülmekten çatladım sonra çok kasıldım dedim eşime seyretmeyelim aradan 2 gün geçti bir baktık bu sefer kolpaçino 1 var izledim dayanamadım yarıldım yine sonra akşam kasıldım. Böylece kolpaçino serisi yasaklandı bana. Bayılıyorum ben o seriye, eşimle çok gülüyoruz.

tamamdır canım aklımda olsun, ikiye böleyim ben birini üniversiteye atayım 2. saraçoğluna gömeyim belki fenerbahçede bir spor dalında forma giyer şöyleee futbolcu olsa kafayı yerim herhalde sevinçten :)

oha beee, :KK70:

chnb ya şu adamlar tahlilciler hala mı tatilde

Canım haftaya aryacağım doktoru. Sen de dinlen. Yorulunca az hareket eder o. Çok GÜLMEK KASILMA YAPAR MI? Demek ben gülmemişim hamileyken?:KK1:

canım yapamadım böreği :)))))))))) çünküm sanal markette istediim saat doluymuş akşam gelecek malzemeler 10 gibi gelirmişmiş, benim en sevdiğim saatler zaten eşime de telefon açtım ben yarının yemeklerini yapıcam seninle ilgilenemem dışarı çıkar mısın dedim ok dedi sağolsun.

X