Kurtajdan sonra regl

Aynısını ben yaşadım cnm. Benm regılım normalde 7-8 gun surer ve coook kanamam olurdu. İlk dusuk, yaptıktan sonra ve kurtaj olduktan sonra bu 2 3 gune dustu şu anda 4 gun suruyor regılm ve cok az kanamam oluyor oyle eskisi gibi degil artık. Doktorum zamanla duzelir dedi.

Ben tarlusal kullanmamistim
Pardon bayanvılın postuna yazıyorum dıye sıze yazmısım

Merhabalar canım .
Bende 8 haftalık bebeğin kalbi durdu kürtaj oldum ve 70 günü geçti regli olmadım . Doğum kontrol hapı kullandirttilar gene olmadım , taurusal kullandım yine olmadim . Kontrole gittim hormon testi için kan aldılar ama şöyle söyleyim bunun tek sebebi rahim içi yapışıklık ve tek umudum inşallah o yapışıklıklar fazla değildir

Merhabalar canım .
Bende 8 haftalık bebeğin kalbi durdu kürtaj oldum ve 70 günü geçti regli olmadım . Doğum kontrol hapı kullandirttilar gene olmadım , taurusal kullandım yine olmadim . Kontrole gittim hormon testi için kan aldılar ama şöyle söyleyim bunun tek sebebi rahim içi yapışıklık ve tek umudum inşallah o yapışıklıklar fazla değildir
Bende yapisiklik falan olmamıştı soğan suyu içmiştim olmuştum diye hatırlıyorum

Bende aynı şeyleri yaşıyorum şimdi ne durumdasınız yardımcı olurmusunuz ?

Bende aynı şeyleri yaşıyorum şimdi ne durumdasınız yardımcı olurmusunuz ?
Ne yaşıyorsunuz? Kürtaj oldum kapl atışı olmadığı için 3 ay sonra tekrar hamile kaldım. Şimdi 8 aylık bebeğim var.

Adetler düzene giriyor kürtajdan sonra. Rahim hazır olunca yeniden hamilelik olur istiyorsanız. Ama sizin pıhtılaşma vs olabilir dr ne dedi?

Merhabalar canım .
Merhaba bizde çocuk istiyoruz polipler vardı bende onları aldırdım histeroskopi ile şimdi rahim içi yapışıklık olur mu diye korkuyorum sizde kürtajdan sonra mı oldu

X