Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kurtköy yenişehir Şehli Sülüntepe civarında Anaokulu Kreş Arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

bebegim075

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2011
1
0
MERHABA ARKADAŞLAR 3 YAŞINDAKİ OĞLUM İÇİN AİLE SICAKLIĞI YAŞAYABİLECEĞİ OYUN GRUBUYLA SOSYALLEŞE BİLECEĞİ KAFAMA UYGUN KALİTELİ HEM DİNİ EĞİTİM HEMDE ÇAĞDAŞ EĞİTİM VEREBİLECEK HİJYENİK ANAOKULU ARIYORUM...TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR

Merhaba ben çocuğumu Özel Kurtköy Sevimli Minikler Anaokuluna gönderiyorum...Yeni açıldığı için çekincelerim vardı ama belirtiğiniz konularda bana güven verdi...4-6 yaş için kodlama dersleri bile var..Ayrıca yeni açıldığı için fiyatları indirimli tavsiye ederim...

Düşler Kasabası Anaokulu nu şiddetle tavsiye ederim. Sahibi psikolog ve hergün orada. Çocuklarla sık sık görüşme yapıyor. Öğretmenleri üniversite mezunu ve çok tatlılar. Ayrıca dini eğitimi var bir araştır istersen. Ben kime tavsiye ettiysem çok memnun kaldı

Merhaba ben çocuğumu Özel Kurtköy Sevimli Minikler Anaokuluna gönderiyorum...Yeni açıldığı için çekincelerim vardı ama belirtiğiniz konularda bana güven verdi...4-6 yaş için kodlama dersleri bile var..Ayrıca yeni açıldığı için fiyatları indirimli tavsiye ederim...
Fiyatlar nasıl peki

X